Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Учні 10-х класів усіх шкіл Новограда-Волинського взяли участь у комп’ютерному діагностичному он-лайн тестуванні
01.02.2013

Успішне завершення навчання у школі, результативне проходження зовнішнього незалежного оцінювання досягається наполегливою роботою учнів та вчителів на кожному уроці через впровадження нових навчальних технологій та форм роботи з учнями. Звичайно, якщо учні цінують свою працю і бажають, щоб її цінували й інші, потрібна незалежна оцінка якості навчальної підготовки. Це важливо й для того, щоб кожен учень знайшов своє місце у ВНЗ та якісно підготувався до ЗНО, або ж незалежно оцінив рівень знань. З цією метою впроваджуються нові сучасні засоби оцінювання якості знань.

 

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1095 (із змінами внесеними Постановою КМУ від 31 грудня 2005 р. № 1312) «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти», відповідно до Порядку зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти (затвердженого Постановою КМУ від 25.08.2004 р.), Положень про Український центр оцінювання якості освіти та регіональні центри оцінювання якості освіти, на викання наказу управління освіти Житомирської ОДА, Вінницького та Івано-Франківського регіональних центрів оцінювання якості освіти від 11 січня 2013 р. №03/04/05-ОД та з метою становлення системи моніторингів якості надання освітніх послуг та урізноманітнення їхніх форм, раціонального використання комп’ютерної техніки та мереж навчальних закладів, отримання інформації про рівень знань школярів різних вікових категорій у розрізі територій і предметів нещодавно у всіх школах міста Новограда-Волинського проведено комп’ютерне діагностичне он-лайн тестування учнів 10-х класів з української мови, математики, історії. Понад 340 учнів з усіх шкіл міста протягом трьох днів, працюючи в Інтернеті, мали змогу незалежно та об’єктивно продіагностувати свої знання на основі завдань, підібраних Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти, засобами Вінницького та Івано-Франківського регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Організаційну та координаційну роботу з проведення он-лайн тестування в ЗНЗ міста, участі школярів у діагностичному тестуванні здійснювали управління освіти і науки та інформаційно-методичний центр.
Школи провели роботу щодо перевірки технічної готовності навчальних закладів до діагностичного тестування: забезпечили функціонування комп’ютерної техніки, встановлення відповідного веб-браузера, якісного Інтернет-зв'язку на кожному задіяному робочому місці
Перед контрольним тестуванням з метою підготовки його учасники мали змогу пройти у школі, або дома по 10 пробних тестувань.
Серед проблем залишається забезпечення комп’ютерами шкіл для одночасного тестування якомога більшої кількості учнів (саме з цією метою тестування здійснювалося у декілька сесій) та якісного доступу до Інтернету (до речі, проблема, яка виникла в останній день тестування, - це проблеми доступу до Інтернету, який забезпечував Укртелеком практично у більшості шкіл міста).
По завершенню тестування на часі аналіз тестових завдань, результати тестування з подальшим обговоренням на засіданнях методичних об’єднань вчителів-предметників. Школи, окремі учні та їх батьки можуть отримати результати у 12-бальній шкільній оцінці та у порівняні з іншими учнями та учасниками ЗНО попередніх років.
 
Павло ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичного центру  
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa