Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звіт голови спостережної комісії Новоград-Волинської міської ради за 2012 рік
01.02.2013

У своїй діяльності спостережна комісія керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування», "Про соціальну адаптацію осіб, що відбували покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк", постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 „Про внесення змін до Положення про спостережні комісії” та іншими актами законодавства, а також Положенням про спостережну комісією Новоград-Волинської міської ради.


Спостережна комісія при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради була створена рішенням виконкому від 23 червня 2004 року № 270 "Про затвердження Положення та зміни в складі спостережної комісії виконкому міської ради". Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.10 №1042 „Про внесення змін до Положення про спостережні комісії”, та з метою організації громадського контролю за дотриманням прав, законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, було внесено зміни рішенням виконавчого комітету від 08.12.10 року № 61 "Про створення спостережної комісії та затвердження Положення про неї", рішенням виконавчого комітету від 22.06.11. № 250 внесено зміни до складу спостережної комісії. До складу спостережної комісії при міській раді входять 13 чоловік. Серед них голова комісії, заступник, секретар та 10 членів комісії. Склад комісії сформовано у відповідності до Положення «Про спостережні комісії», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №1042 від 10 листопада 2010 року. До її складу входять представники благодійних та громадських організацій, представники депутатського корпусу, працівники виконавчого комітету та соціальних служб.
 
Основним завданням спостережної комісії згідно Положення «Про спостережні комісії» є:
 
1. надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання;
2. організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання;
3. організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання. 
Робота спостережної комісії відбувається згідно затвердженого плану на поточний рік.
За 2012 рік проведено 13 засідань, розглянуто 1 подання, стосовно умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни на більш м’яке та погоджено.
За 2012 рік, до комісії звернулась 1 особа за допомогою, якій було надано допомогу у працевлаштуванні. Протягом терміну роботи вищезазначеної особи здійснювався постійний взаємозв’язок та контроль.
Спостережною комісією відбувається плідна співпраця з міським центром зайнятості. Щороку отримується інформація від міського центру зайнятості стосовно вакансій для осіб, звільнених з місць позбавлення волі, на підприємствах та організаціях міста. Таким чином, кожній особі, яка відповідає даній категорії громадян та зверталась до спостережної комісії або з якою проводилась індивідуально-профілактична робота пропонуються робочі вакансії згідно інформації, наданою міським центром зайнятості.
Протягом звітного періоду на засіданнях комісії були заслухані дільничні інспектори, де обговорювались проблемні питання в роботі з особами, які звільняються з місць позбавлення волі, індивідуально-профілактична робота з даною категорією осіб та взаємодія між собою всіх служб, які пов’язані з вирішенням цих питань. Також були заслухані, обговорені і проаналізовані звіти про роботу відповідних служб відділу міліції та кримінально-виконавчої інспекції.
З початку року на обліку знаходиться 11 осіб, згідно надійшовших повідомлень у 2011 році від установ виконання покарань, які були умовно достроково звільнені і знаходяться під наглядом. Протягом 2012 року, безпосередньо від установ виконання покарань надійшло 4 повідомлення про звільнення.
 З березня 2011 року повідомлення від КВІ не надходять у відповідності до вказівки голови Державної пенітенціарної служби України від 18.03.2011 року №16/1-1855/Лс у зв’язку з тим, що вимогою Міністерства юстиції України скасовано вказівку Державного департаменту України з питань виконання покарань щодо тимчасового порядку обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та здійснення контролю за їх поведінкою (від 13.02.2009 року № 19/713/Кн), як таку, що видана з порушенням порядку державної реєстрації, кримінально-виконавчою інспекцією припинено облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання.
Члени спостережної комісії відвідували відділ міліції, де під час спілкування з особами, звільненими з місць позбавлення волі проводилась профілактична робота з кожним присутнім, пропонувалась робота, а також різнопланова допомога у вирішенні проблемних питань. Також пропонувалась медична допомога та допомога психолога. Ця співпраця буде продовжуватись і надалі.
 Щоквартально спостережна комісія надає відповідний звіт щодо результатів своєї роботи, який надсилається до управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради.
Підсумовуючи вищезазначене, роботу комісії за 2012 рік можна визнати задовільною.
 
В.І.Михальчук
голова спостережної комісії                                                   

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa