Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Звітують заступники міського голови
21.12.2012

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні“, на другому пленарному засіданні чотирнадцятої сесії наприкінці грудня перед депутатами міської ради звітуватимуть про свою роботу у 2012 році заступники міського голови. До вашої уваги пропонується звіт керуючого справами виконавчого комітету міської ради Янчука В.С.
 

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради опікується роботою таких відділів: організаційний, загальної роботи та з питань контролю, кадрів, архівним, юридичним, бухгалтерського обліку, ведення Державного реєстру виборців, центром надання адміністративних послуг, головним спеціалістом з мобілізаційної та режимно-секретної роботи та службою господарського забезпечення.
 
Протягом 2012 року посадовими особами організаційного відділу міської ради розглядались заяви і скарги громадян, готувались проекти планів роботи міської ради та її виконавчого комітету, проекти рішень міської ради, розпоряджень міського голови з питань організаторської та організаційно-масової роботи, здійснювався контроль за виконанням рішень міської ради, розпоряджень міського голови, робилася розсилка сесійних рішень, узагальнювалась інформація за звітами депутатів міської ради, готувались щотижневі плани роботи виконавчих органів міської ради, проекти рішень про плани роботи міської ради на півріччя та її виконавчого комітету щоквартально, вівся облік доручень міського голови, даних під час щотижневих нарад та інше.
 
Щоденно працівниками відділу проводиться контроль за присутністю депутата на особистому прийомі громадян в ГП №1. В адміністративному будинку на першому поверсі міської ради розміщений стенд з інформацією про склад депутатів міської ради. Така інформація була опублікована в місцевій громадсько-політичній газеті „Лесин край“ та розміщена на офіційному ВЕБ-сайті міської ради, що надає зручну можливість громадянам міста звернутися до депутата зі свого округу в неприйомний для нього день.
 
У поточному році рішеннями виконавчого комітету міської ради легалізовано 4 об’єднань громадян (об’єднання громадян „Болгарбуд“, Новоград-Волинська міська дитячо-молодіжна громадська організація „Спортивно-оздоровчий клуб „СІЧ“ (змінили статус на юридичну особу), Молодіжний оздоровчий клуб „Фенікс“ для осіб із обмеженими можливостями (змінили статус на юридичну особу), Громадська організація „Мрія“ ).
 
Основним завданням юридичного відділу міської ради є правове забезпечення діяльності міської ради, міського голови, виконавчого комітету міської ради, управлінь, відділів, служб.
 
Працівниками відділу постійно надавалась юридична допомога та консультації з правових питань посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради, здійснювався підбір необхідних нормативно-правових актів, що регламентують ті чи інші правовідносини.
 
Вивчались і аналізувались проекти рішень міської ради, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови щодо відповідності Конституції України, законам, іншим нормативно-правовим актам, було прийнято участь у підготовці проектів рішень, розпоряджень, розробці правил, програм тощо. У разі невідповідності проектів рішень чинному законодавству вносились відповідні зауваження. Розглядались заяви та звернення від громадян щодо порушення їх законних прав та інтересів представлялись за дорученням інтереси міської ради та її виконавчого комітету в судах різних ланок, інших державних органах.
 
Так, за звітний період працівниками юридичного відділу було прийнято участь у 224 судових засіданнях по 78 справах, стороною у яких була міська рада або її виконавчий комітет.
 
Працівниками відділу ведення Державного реєстру міської ради протягом року було здійснено обробку відомостей бази даних у відповідності до керівництва користувача автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою „Державний реєстр виборців“, ведення обліку операцій, пов’язаних зі змінами бази даних Реєстру в порядку та за формою, що встановленні розпорядником Реєстру (ЦВК).
 
Для покращення бази даних Реєстру проводились робочі наради з суб’єктами подання, на яких присутніх ознайомлювали з новими постановами Центральної виборчої комісії, що стосується ведення Реєстру, розглядались питання щодо необхідності занесення достовірної та повної інформації до відомостей щомісячного подання. Також були проведені робочі наради з керівниками ОСББ та комунальних підприємств щодо виявлення осіб, що проживають в квартирах, які, відповідно до наявної інформації в адресному регістрі відділу, є незаселеними, а також осіб, які зареєстровані в місті, але не внесені до бази даних Реєстру. Багато інформації про вибувших та померлих громадян надали керівники ОСББ після таких нарад. Неодноразово надавалась інформація в ЗМІ щодо роботи відділу, виборчі процеси, а також оголошення про уточнення персональних даних виборців.

Станом на 10.12.2012 року в м.Новоград-Волинський:
 
-                мають виборчу адресу – 44152 виборців;
-                вулиць – 358;
-                будинків – 8230.
 
Працівниками відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради протягом року:   збільшена швидкість послуги Інтернет шляхом зміни провайдера до 100 Мб/с; оновлена комп’ютерна та організаційна техніка; супроводжується програмне та антивірусне забезпечення; налаштовано Wi-fi покриття на території адмінбудинку (1 та 2 поверхи + сесійна зала) та проведена локальна мережа в конференц-залу; надана консультаційна та комп’ютерна допомога для центральної виборчої комісії м. Новоград-Волинський; постійно забезпечується технічна підтримка проведення пленарних засідань міської ради, засідань її виконавчого комітету, конференцій, нарад і інших протокольних заходів, що проводить міська рада та її виконавчий комітет. Отримано гранд від Міжнародного Фонду „Відродження“ (74 000 грн.) за сприянням громадської організації „Мережа навчальних закладів м. Новограда-Волинського“, а саме: оновлено та удосконалено інформаційні картки по адміністративних та соціальних послугах, оновлено офіційний сайт міста з окремою вкладкою для ЦНАПу, впроваджено в місті міську інформаційну систему та електронний документообіг в ній (програмне забезпечення та 28 робочих місць по місту), придбано та налаштовано серверне та кліматичне обладнання, надруковано довідники по адміністративних та соціальних послугах, сіті-лайти та інструкції користувача міської інформаційної системи. Проводяться навчання та семінари для посадових осіб та працівників різних комунальних господарств, представників ОСББ по впровадженню та удосконаленню програмного забезпечення. Постійно проводиться самонавчання та аналіз нових інформаційних технологій з метою впровадження їх в Новоград-Волинській міській раді.

Реалізацію державної політики у сфері архівної справи і діловодства в місті забезпечують дві архівні установи , одна з них державної, друга – комунальної власності міста.  

Архівний відділ міської ради виконує багато завдань, покладених на нього як виконавчий орган міської ради у сфері архівної справи та діловодства на території міста. Пріоритетами державної політики протягом року були завдання з поповнення Національного архівного фонду документами, забезпечення їх належного збереження та використання. Протягом року приймались на державне зберігання документи установ, організацій та підприємств міста, які обліковувались, описувались та використовувались в роботі.
 
Реалізовувалось одне з основних прав людини – право на інформацію шляхом     всебічного використання архівних документів, видачі довідок, витягів, копій, роботи дослідників, публікацій у пресі, виставок документів, виконання запитів, спрямованих на соціальний захист та забезпечення прав громадян.

Були сплановані завдання і заходи з виконання Державної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки, складено план-графік на 2012-2016 роки на12,5 тисяч справ першочергового передавання до держархіву області документів НАФ, що зберігаються в архівному відділі, на перспективу підготовлено план заходів впровадження сучасних засобів зберігання документів Національного архівного фонду на 2013-2017 роки, також розроблено заходи щодо здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів на 2009-2019 роки.
 
Протягом року архівним відділом здійснювались перевірки і контроль ведення діловодства в установах і організаціях міста, роботи їх архівних підрозділів, умов зберігання документів в них, надання їм консультативно-методичної допомоги у впровадженні прогресивних систем діловодства та зберігання документів.  

Ведуться роботи із створення каталогу на документи фонду міської ради, проведено заходи щодо поліпшення умов зберігання документів, контролю за наявністю та фізичним станом документів.
 
Здійснювались оправлення та підшивка, а також ремонт документів на паперовій основі, проводилась перевірка наявності справ, були створені описи на управлінську документацію, складено каталожні картки. Протягом року погоджувались положення про експертні комісії та архівні підрозділи, номенклатури справ, інструкції з діловодства, акти про виділення до знищення документів, термін зберігання яких закінчився.
 
Працівниками відділу загальної роботи та з питань контролю міської ради опрацьовано 1180  документів , а саме:

 Рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, доручень – 834 (Данюк В.І.)
 
Організація прийомів громадян міським головою – 248 громадян (42 прийоми) та розпорядження про відрядження працівників виконкому – 84 розпоряджень.
 
Розсилка виконавцям рішень виконкому, розпоряджень міського голови та доручень виконкому здійснюється на паперових носіях та електронною поштою.
 
Протягом 2012 року виконавцям надіслано для використання в роботі – 7506 документів.
 
Щомісячно та щоквартально готуються звіти в ОДА про:
 
 - моніторинг звернень громадян до виконавчих органів;
 - інформація про організацію роботи із зверненнями громадян;
 - про документообіг та стан виконання документів;
 - про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.
 - про реєстр фізичних осіб, які мають право на отримання дотацій за молодняк великої рогатої худоби по Новоград-Волинській міській раді

Протягом 2012 року прийнято 636    розпоряджень міського голови, з них по основній діяльності – 361, кадри – 275.

Найбільш актуальними для громади міста були розпорядження міського голови:
 
- Про проведення заходів з нагоди 141 – річниці від дня народження Лесі Українки;
- Про квіткове оформлення міста;
- Про залучення педагогічних працівників до наукової діяльності;
- Про забезпечення життєдіяльності міста під час снігопадів та ожеледиці;
- Про створення редакційної групи з видання краєзнавчого ілюстрованого довідника „Вулиці міста розповідають“;
- Про проведення Дня благоустрою та всеукраїнської акції „За чисте довкілля“;
- Про завдання на 2012 рік у питаннях соціально - економічного розвитку міста;   
- Про     проведення ІІ етапу економічно-інвестиційного   форуму „Звягельщина інвестиційна” у Новограді-Волинському; 
- Про запобігання винекненю пожеж на території міста у спекотний період;
- Про створення міської консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту ветеранів війни в місті;
- Про підсумки участі міського голови Загривого В. І. в роботі семінару „Впровадження роздільного збору відходів у малих містах України“ ;
- Про початок опалювального сезону 2012 -2013 року.
 
       Проведено 23 засідання виконавчого комітету міської ради, на яких прийнято 384 рішення, з них 17 рішень - основні. 

 Найбільш актуальними для громадян міста були рішення:
 
- Про підведення підсумків та визначення переможців з виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2011 рік;
- Про підсумки фінансово-господарської діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста за 2011 рік;
- Про проведення робіт з благоустрою міста;
- Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя міста;
- Про підготовку галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років;
- Про     затвердження    переліку об’єктів капітального     та     поточного      ремонтів доріг комунальної власності міста на 2012 рік;
- Про дотримання вимог Закону країни „Про охорону культурної спадщини“ у місті Новограді-Волинському;
- Про придбання квартир;
- Про проведення флюорографічного обстеження населення міста;
- Про міські автобусні пасажирські перевезення;
- Про клопотання щодо присвоєння почесного звання „Мати-героїня“;
- Про міський бюджет на 2012 рік та зміни до нього.
 
За дорученням міського голови на кожному засіданні виконавчого комітету міської ради звітуються про проведену роботу за 2011 рік всі управління або відділи міської ради.
 
Про роботу прозвітувалися: організаційний відділ, управління освіти і науки, управління житлово-комунального господарства та енергозбереження, управління праці та соціального захисту населення.
 
Під час проведення виконавчого комітету міської ради міським головою та його першим заступником дано 89 доручень.
 
Рішення та розпорядження, які найбільш актуальні для громади міста були висвітлені в засобах масової інформації, на міському телебаченні та офіційному веб-сайті міської ради.
 
За 12 місяців 2012 року було проведено 42 прийомів та прийнято 248 громадян, в тому числі 24 – колективних звернень.
 
Найбільше питань, які порушують громадяни у зверненнях до міського голови, є питання, що відносяться до житлової політики та житлово-комунального господарства(90):

- благоустрій, освітлення вулиць, ремонт доріг, ремонт житла, зняття аварійних дерев, вивезення сміття, діяльність ОСББ, встановлення індивідуального автономного опалення, порушення Правил тиші, облаштування автобусних зупинок, енергозабезпечення, підтоплення садиб, житлові та інші.

     Вагому долю звернень становили питання :

-          земельні (26)
-          будівництва (21)
-          надання матеріальної допомоги (23)
-          зв’язку (14)
-          працевлаштування (21)
-          соціальні (23)
-          різні (30).
 
109 звернень вирішено позитивно, 49 - знаходиться на контролі.

У порівнянні з відповідним періодом ( 12 місяців) минулого року:   

було проведено 38 прийомів та прийнято 245 громадян:
     -   з питань ЖКГ – 84
     -   земельні питання -43
     -   будівництво - 12
     -   працевлаштування – 46
     -   матеріальна допомога - 28
     -   різні -32

Позитивно було вирішено 106 звернення.
 
З метою вдосконалення роботи ЦНАПу, вивчення передового досвіду організації роботи аналогічних центрів інших міст і регіонів, працівники виконавчих органів міської ради приймають участь у навчальних семінарах, які проводять їх організатори (Центр політико-правових реформ, Центр досліджень місцевого самоврядування, Міжнародний фонд „Відродження“ за участю працівників Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України).
 
Проводились семінари з цих питань і на базі Новоград-Волинської міської ради. Ми двічі ставали переможцями конкурсу Міжнародного фонду „Відродження“. Так у 2011 для реалізації проекту „Покращення надання адміністративних послуг шляхом впровадження електронного врядування у виконавчих органах Новоград-Волинської міської ради“ як переможці конкурсу отримали 19.5 тис. гривень, а в 2012 році також реалізуємо проект електронного врядування при сприянні вищезгаданого фонду, як переможці конкурсу отримали 75 тис. гривень.
 
Про досвід становлення та організації роботи Центру надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради були опубліковані матеріали в книзі „Центри надання адміністративних послуг: створення та організація діяльності“ (Київ, 2011, с.219-222).
 
Протягом 11 місяців 2012 року опрацьовано 18923 документи з них: вхідної кореспонденції – 5375, вихідної – 3600, виконані документи - списані та зберігаються у тимчасовому архіві у кількості –5698, Вхідної кореспонденції в тому числі :
 
підприємств, організацій і установ міста – 1240;
обласної державної адміністрації та управлінь – 2160;
органів правопорядку – 740;
внутрішня кореспонденція - 647;
установи організації з за меж міста – 220.
 
За цей період зареєстровано 2884 звернень громадян, вихідної кореспонденції – 1366.
 
Серед піднятих громадянами питань найбільше стосувалися питання: аграрної політики і земельних відносин – 901 звернення; соціального захисту - 830 звернень; надання матеріальної допомоги громадянам міста - 601 звернень; роботи архівного відділу - 42 звернення; містобудування і архітектури 510 звернень, тощо.
 
В середньому щодня опрацьовується до 300 документів.
 
Від загальної кількості пропозицій, заяв та скарг 1275 - звернень вирішено позитивно на користь громадян; 485 - звернень, надані відповідні роз’яснення; 90- заявникам відмовлено у позитивному вирішенні в зв’язку з тим, що підняті ними питання не врегульовані чинним законодавством України. На контролі залишається 205 звернень.
 
Вхідна кореспонденція вчасно опрацьовується і надходить до виконавців, ведеться постійний контроль, - усно та письмово (нагадування) за виконанням у призначені терміни.
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa