Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Шляхи забезпечення емоційного благополуччя дітей
13.12.2012
З урахуванням основних тенденцій в освіті  визначаються пріоритетні напрями роботи психологічної служби та окреслюються напрями діяльності, які потребують підвищеної професійної уваги. До таких питань відноситься психологічний супровід  дітей із особливими потребами. Психофізіологічні особливості такої дитини, рівень її розвитку, потенційні можливості визначаються основними індикаторами, які беруться до уваги при розробці індивідуального плану розвитку.
 
Практичний психолог працює безпосередньо з дитиною, котра має особливості психофізичного розвитку, щодо збереження її здоров'я, пошуку та реалізації траєкторії оптимального розвитку, формування позитивної мотивації та стимулювання інтенцій до розвитку. Не останню роль в роботі з дітьми цієї категорії має забезпечення емоційного комфорту.
 

7 грудня 2012 року на базі ДНЗ №6 відповідно до плану методичної роботи ІМЦ з педагогічними працівниками відбувся семінар-практикум практичних психологів, соціальних педагогів навчальних закладів міста за участю працівників служби, вихователів-методистів ДНЗ, методистів ІМЦ, головного спеціаліста управління освіти і науки І.Р.Самойленко та Т.Л.Гурковської, головного редактора часописів  «Практичний психолог. Дитячий садок», «Практичний психолог. Школа».
 
Дошкільний навчальний заклад №6 міста Новоград-Волинського комбінованого типу налічує 10 груп, серед яких логопедична група та  2 групи дітей із затримкою психічного розвитку. В якості ведучих характеристик дошкільників із ЗПР виділяють слабку емоційну стійкість, порушення самоконтролю у всіх видах діяльності, агресивність поведінки та її провокуючий характер, труднощі пристосування до дитячого колективу. Це вимагає пошуку особливих підходів до роботи, якісного психологічного супроводу. Практичний психолог ДНЗ №6 Михальчук Л.І. особливу увагу приділяє роботі з такими вихованцями, здійснює психокорекційну роботу на постійній основі.
 
Семінар з теми «Шляхи забезпечення емоційного благополуччя дітей із затримкою психічного розвитку» складався з декількох частин: вступної (виступ завідуючої ДНЗ №6 Медведчук З.П. про особливості діяльності груп для дітей з особливими потребами), інтерактивну взаємодію між учасниками семінару, практичну частину, яка містила в собі заняття «Алея гарного настрою» для дітей різновікової групи ЗПР  та релаксаційну, під час якої відбулася приємна та змістовна розмова з Т.Л.Гурковською.
 
Психокорекційне заняття для дітей вразило присутніх своєю насиченістю, емоційністю, вдалим поєднанням методичних та психокорекційних прийомів. Практичний психолог в ігровій формі здійснювала корекцію уміння дітей проявляти емоції та почуття, розуміти реакції інших, стимулювати розвиток навичок спілкування   та прояву емоцій в різних ігрових ситуаціях. Вразила креативність, працездатність, артистичність Ліни Іванівни, яка підготувала змістовний, яскравий, цікавий різноманітний дидактичний та роздатковий матеріал як для заняття з дітьми, так і для колег; дуже емоційно і цікаво провела семінар-практикум.

Т.Л.Гурковська розповіла про підготовку пілотних проектів журналів «Практичний психолог. Дитячий садок» та «Практичний психолог. Школа», поділилась планами та перспективами діяльності редакційної команди, запросила педагогів до активного друку на сторінках часописів, уточнивши вимоги та алгоритм написання і надсилання статей до редакції. Мова йшла в цілому і про емоційне благополуччя малюків в дитсадку та в умовах адаптації до школи, певні поведінкові прояви, пов’язані з особистісними характеристиками, роль родини у психологічному розвитку дітей тощо. Тетяна Леонідівна відповіла на ряд питань практичних психологів, зокрема, щодо особливостей діагностування в дошкільному навчальному закладі, використання традиційних і сучасних методик в діагностуванні дітей дошкільного і шкільного віку.
 
Окрема частина роботи семінару була присвячена безпосередньо спілкуванню з колегами. Ми отримали масу задоволення, виконуючи інтерактивні вправи «Подаруйте усмішку», «перебуваючи» на омріяному острові під час гри «Маленький острів», діагностуючи себе при виконані тесту «Про що говорять ваші малюнки», творчо працюючи над «Портретом сучасного психолога», осмислюючи мудрі вислови з «Чарівного сундучка», обмінюючись посмішками з колегами під час гри «Спілкування без слів» та навіть підводячи підсумки семінару з допомогою інтерактивної гри «Рефлексія».
 
Слова вдячності за змістовно та чудово організований захід висловлюємо адміністрації та членам колективу дошкільного закладу №6. Вони  весь час були поруч, підтримували та допомагали, радо зустрічали гостей та учасників семінару.
 
Світлана ФІЛАНЧУК,
заступник завідувача ІМЦ

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa