Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
14 грудня-День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
13.12.2012

 

Події понад 26-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Чорнобильська катастрофа є болем і проблемою всієї громадськості . День 14 грудня 1986 року - це не тільки закриття саркофага на Чорнобильській АЕС, але і подолання найбільшої техногенної катастрофи. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і 14 грудня вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, а також висловлювати щирі слова подяки всім ліквідаторам за мужність і героїзм.
 
10 листопада 2006 року Президентом України підписано Указ “Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС”. У м. Новограді-Волинському  проживає 1305 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в тому числі 309 ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, інвалідів Чорнобиля –96 осіб.
 
Законом України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” передбачено ряд соціальних пільг: компенсація за продукти харчування, цільове медичне обслуговування, пільги на житлово-комунальні послуги, транспорт та зв’язок, компенсації сім’ям з дітьми, пільги на оздоровлення та інші.
 
На 2012 рік кошторисними призначеннями передбачено кошти в сумі на зазначені цілі 1,6 млн. грн.  Так за 11 місяців цього року профінансовано та виплачено компенсацій1,417077грн. втому числі:
 
-     доплата за роботу та підвищена стипендія-129604 грн.
-     компенсація сім’ям з дітьми-366957 грн.
-     компенсації на продукти харчування-874220 грн.
-     компенсація за шкоду заподіяну здоров’ю-46296 грн.

Згідно розпорядження голови ОДА від 07.02.2011р. №47 «Про використання коштів обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» головним розпорядником коштів обласного бюджету на здійснення заходів щодо відшкодування витрат на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, отримувачі цих коштів – Новоград-Волинська центральна міськрайонна аптека №217 та Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання, між   якими заключені договори. На 2012 рік згідно із розписом обласного бюджету на пільгове медичне забезпечення потерпілих громадян передбачено кошти в сумі 45506 грн. За 11 місяців 2012 року аптекою використано коштів в сумі 35544 грн. на медикаменти та ГСТМО проведено зубопротезування 9-ти громадянам на суму 5500 грн.

Згідно ст.48 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілі  мають право на щорічну допомогу на оздоровлення, розміри якої встановлені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 562 «Про щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»:
 
-  ліквідаторам - інвалідам I і II  групи – 120,00 грн.;
-  ліквідаторам - інвалідам III  групи –    90,00 грн.;
учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС:
-  II категорії – 100,00грн.;
-  ІII категорії – 75,00 грн.
 
Компенсація за пільгове забезпечення продуктами харчування ліквідаторам  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС I та II категорії виплачена за листопад 2012 року в повному розмірі. Станом на 12.12.2012 вся заборгованість по чорнобильських компенсаційних виплат відшкодована.
 
Згідно ст.20-22, ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», потерпілі громадяни мають право на щорічне оздоровлення.
 
Позачергово надаються путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до I категорії.  Особи віднесені до II-III категорій мають право на першочергове  щорічне забезпечення санаторно-курортними путівками. Так у 2012 році для отримання санаторно-курортних путівок звернулося 247 потерпілих громадян та 101 матері і дитини. Отримано путівок на суму 2,9 млн.грн. Станом на 1 грудня видано 336 путівок з них: дорослих-184, матері та дитини - 85 організовано 5 заїздів дітей та оздоровлено 67 дітей шкільного віку. 

За останні роки потерпілі громадяни не забезпечувались квартирами так, як в місті не проводилось будівництво. Але в цьому році вирішено і це питання,  куплено 9 квартир  для потерпілих громадян 1 категорії на суму 1,6 млн.грн. та ще планується купити 4 квартири для ліквідаторів 2 категорії до кінця року. 
 
Згідно ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ліквідатори I та II категорії користуються правом на безоплатний  проїзд в міському транспорті.
 
Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.
 
Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.
 
Управління праці та соціального
захисту населення міської ради
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa