Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському проходить місячник з охорони дитинства
11.12.2012

 
Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло бабусиних рук, про мамині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією.


Нам важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І майже безпорадна істота залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала  б уособлювати родина, якої у крихітки тепер не існує…
Що спадає Вам на думку, коли чуєте слово «дитина – сирота» або ж «дитина, позбавлена батьківського піклування»? Звичайно, жалість. У когось стискається серце, хтось витирає сльози, а хтось дістає з кишені гаманець, намагаючись дати грошей чи купити щось корисне та цікаве для цієї дитини. Але що насправді потрібне таким дітям? Чи вирішать короткотермінові свята та іграшки дитячі проблеми….

Давайте поглянемо   на навколишній світ очима цих залишених дітей, спробуємо зрозуміти, чого насправді потребують ці діти? А найкраще запитати в самої дитини, чого вона хоче найбільше в світі? І Ви почуєте: «Сім’ю- маму і тата, які будуть сильно любити, обіймати, захищати.» Вони чекають такої самої уваги і турботи, того ж самого тепла, які щодня даємо ми своїм рідним дітям.

В той час, коли багато хто з нас думає, що його це не стосується, поруч з нами підростають діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Згідно статистичних даних, лише 10% дітей, випускників сирітських шкіл інтернатів може вижити в соціумі.
Хочу із впевненістю констатувати, що дитині не місце в школі – інтернаті чи в будинку дитини. Дитина повинна виховуватись в СІМ’Ї. Це єдине місце, де дитина зможе вирости повноцінною особистістю, де вона навчиться любити і відчувати любов ближніх. Адже сім’я – це те місце, де тебе завжди зможуть підтримати, де вчать приймати самостійні рішення і нести відповідальність за це. Тобто СІМ’Я – ЦЕ ПУТІВКА У ЖИТТЯ.

Серед сімейних форм виховання розрізняють наступні: усиновлення, опіка/піклування, прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу. В місті Новограді – Волинському   проживає 18 дітей в сім’ях усиновлювачів, 11 дітей в прийомних сім’ях, 82 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів і піклувальників. 
Саме з метою популяризації сімейних форм виховання дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, щороку в грудні в Україні проходить місячник з охорони дитинства. Так, і цьогоріч з 1 по 29 грудня в місті Новограді – Волинському в рамках місячника з охорони дитинства організовуються  заходи, спрямовані на соціальний захист дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Впродовж місяця службою у справах дітей міської ради  спільно із міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Новоград – Волинським МВ УМВС, управлінням освіти і науки міської ради та Новоград – Волинським міськрайТМО проводитиметься вивчення житлово – побутових умов дітей, які проживають в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах. 24 грудня за участю наставників і вихованців Палацу дітей та молоді відбудеться благодійний новорічний ранок для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що проживають в сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах. У 2 декаді грудня заплановано засідання клубу для прийомних батьків «Родоцвіт»,  зустріч керівництва виконавчого комітету міської ради з прийомними батьками щодо виконання умов договору  про діяльність прийомної сім’ї, гарячу телефонну лінію на базі МЦ СССДМ «Правовий захист дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».  На засіданнях комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міської ради заслуховуватимуться висновки про стан утримання, навчання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях.

Кожен з нас хоча б раз у житті бачив очі тієї дитини,котра ніколи не відчувала батьківського тепла. Зрозуміло, що не кожен може усиновити дитину, взяти під опіку, піклування чи в прийомну сім’ю, але є люди які мають можливості і виховний потенціал для того, аби виховати всебічно розвинену і свідому особистість дитини. Не будьте байдужими, приділіть краплину своєї уваги дітям, які потребують цього, і світ стане кращим.  За додатковою інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Новоград – Волинської міської ради (вулиця Замкова, 3/6).
 
Світлана Шевчук,
Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення
служби у справах дітей міської ради 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa