Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
23.08.2019

Протягом січня-липня 2019 року до центру зайнятості звернулися та отримали послуги 3032 осіб, з них 1849 – це  громадяни міста. Працевлаштовані за цей період – 1785 осіб, з них мешканців міста – 1125.

Докладніше...
До уваги!
23.08.2019

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, про те, що розглянуто заяву від 14.08.2019 року щодо наруги над могилами на кладовищі по вул. Чехова в м.Новоград-Волинському.


 
Докладніше...
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує
22.08.2019

У зв’язку з проведенням реконструкції та удосконаленням надання телекомунікаційних послуг змінено існуючі номери телефонів (04141):

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
22.08.2019

У зв’язку з реконструкцією телефонної мережі, з 20 серпня 2019 року змінено існуючі номери телефонів (04141): 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Впровадження пілотного проекту із регулювання вартості ліків для хворих на гіпертонічну хворобу в Новограді-Волинському
04.12.2012
Артеріальна гіпертензія, або гіпертонічна хвороба, — це хронічне захворювання, основним проявом якого є підви¬щення артеріального тиску. За¬звичай її діагностують у людей після 40 років — як у чоловіків, так і в жінок. Підвищення тиску може не супроводжуватися жодними симптомами і з’ясуватися ви¬падково при його вимірюванні. В окремих випадках може непокої¬ти пульсуючий або стискаючий головний біль, який локалізуєть¬ся переважно в лобній і скроневій ділянках, рідше — в потиличній. Можливі запаморочення, миго¬тіння «мушок» перед очима. Іноді з'являються дратівливість, без¬соння, ниючий та колючий біль у ділянці серця, відчуття приско¬реного серцебиття.
Тому, щоб вчасно виявити гіпертонічну хворобу, слід регулярно вимірювати арте¬ріальний тиск. Оптимальний його рівень у дорослої людини — до 120/80 мм рт. ст. Постійне пере¬вищення рівня тиску вище 140/90 мм рт. ст. свідчить про наявність гі¬пертонії.
Отже, при виявленні у себе подібних симптомів вам слід негайно звернутись до лікаря. У разі необхідності він призначить потрібний препарат, випише рецепт і спостерігатиме за перебігом за¬хворювання.
Основними причинами артеріальної гіпертензії є: надлишкова вага тіла, куріння, зловживання алкого¬лем, кухонною сіллю та рідиною, а також фізична перевтома, поява стресу, психо¬логічні та психічні травми.
31 червня 2012 року в Україні стартував пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Його метою є підвищення економічної доступності лікарських засобів, у першу чергу ─ для соціально-незахищених хворих на гіпертонічну хворобу.
В Україні зареєстровано по¬над 12 млн осіб, хворих на арте¬ріальну гіпертензію, що стано¬вить 32% дорослого населення. Щорічно ця хвороба виявляєть¬ся у 1 млн людей. Зокрема, в місті Новограді-Волинському та районі зареєстровано близько 30 тисяч хворих. Аналіз за¬гальної смертності населення нашої країни свідчить: 66,3% випадків смертей стаються че¬рез хвороби системи кровообігу. Наслідки гіпертонічної хвороби забирають більше людських життів, ніж рак, СНІД і тубер¬кульоз, разом узяті. Саме тому усунення артеріальної гіпертензії, яка є вагомим фактором ризику серцево-судинних захворювань, сприятиме поліпшенню стану здоров’я суспільства в цілому.
Ось чому було вирішено поча¬ти впровадження європейських підходів до формування цін на лікарські засоби саме з регулювання вартості медикаментів для гіпертоніків.
Дія пілотного проекту спря¬мована не лише на людей похи¬лого віку, а й на молодь. Адже завдяки його реалізації вдасть¬ся зберегти життя та здоров'я мільйонів наших громадян пра¬цездатного віку, які досягли найвищого інтелектуального та творчого розвитку, отож здатні принести суспільству макси¬мальну користь.
Наказом МОЗ України від 01.06.2012 №419 «Про затверд¬ження реєстру граничного рівня оптово-випускних та порівняльних (референтних) цін на лікарські засо¬би для лікування осіб з гіпертонічною хворобою станом на 1 червня 2012 року» затверджено реєстр гранич¬ного рівня оптово-випускних та по¬рівняльних (референтних) цін на зазначені лікарські засоби та оприлюднено перелік генеричних лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, що зареє¬стровані/перереєстровані в Україні станом на 21.05.2012.
Зареєстровані в Україні міжна¬родні непатентовані назви лікарсь¬ких засобів:
Еналаприл: Еналаприл, Енап, Берліприл, Енагексал, Еналозид моно, Енам, інворіл, Ена Сандоз, Еналаприл-Астрафарм, Еналаприл-Дарниця, Еналаприл-Здоров'я, Еналаприл-Кредофарм, Еналаприл-Нортон;
Лізіноприл: Вітоприл, Даприл, Диротон, Зоніксем, ірумед, Лізи Сандоз, Лізиновел, Лізинокол, Лізинокор, Лізиноприл, Лізиноприл-Астрафарм, Лізиноприл-Лугал, Лізиноп¬рил-Ратіофарм, Лізиноприл-Гріндекс, Лізиноприл-Пфайзер, Лізиноприл-Софарма, Лізоприл, Лізорил ТМ, Лінотор, Ліприл, Лоприл Босналек, Рілейс-Сановель, Скоприл;
Бісопролол: Бікард, Біпролол, Бісокард, Бсопровел, Бісопрол, Бісопрол-Апо, Бісопрол-Здоров'я, Бісопрол-КВ, Бісопрол-Лугал, Бісопрол-Максфарма, Бісопрол-Ратіофарм, Бісопрол-Астрафарм, Бісопрол Сан¬доз, Бісопрофар, Бісостад, Дорез, Корбіс, Коронал, Коронекс;
Метопролол: Азопрол ретард, Вазокардин, Егілок, Егілок ретард, Корвітол, Метокор, Метопролол, Метопролол ХL-Сандоз, Метопрололу Тартрат;
Небіволол: Небівал, Небіволол Оріон, Небікард, Небікор, Небілет, Небілонг;
Амлодіпін: Аген, Азомекс, Аладин, Амло, Амло Сандоз, Амловас, Амлодекс, Амлодин,Босналек, Амлодин, Амлодипін, Амлодипін-Астрафарм, Амлодипін-Здоров'я, Амлодипін-КВ, Амлодипін-Кредофарм, Амлодипін-Нортон, Амлодипін-Фармак, Амлодипін-Фітофарм, Амлокард-Сановель, Амлокор, Амлонг, Амлоприл-Дарниця, Амло, Дуактин, Емлодин, Нормодипін, Семлопін, Стамло, Тенокс, Тенсигал;
Ніфедипін: Кордипін ретард, Коринфар, Коринфар ретард, Коринфар Уно 40, Нікардія ретард, Ніфедипін, Ніфедипін-Дарниця, Ніфекард ХL, Фенігідин, Фенігідин-Здоров'я.
Призначати ці лікарські засоби мають право лікарі загальної практики-сімейної медицини, дільничні терапевти, педіатри та кардіологи. На одному рецептурному бланку виписується лише один медикаментозний препарат, і не більше, ніж для місячного курсу лікування.
Отримати препарати за виписаними рецептами в м. Новограді-Волинському можна в таких аптечних пунктах:
Центральна міська аптека № 217,
ТОВ «Фармавіта» вул.Медведєва ,13, вул. Вокзальна,15.
ТОВ «555» вул. Соборності, 2, вул. Рокосовського, 1,
ПАТ «Ганза» вул. Медведєва,13
ПП «Санітас» вул.Шевченка,7, вул. Шолом-Алейхема, 1/52
ТОВ «Сальве» вул..Шевченко10
Аптечний пункт с.Ярунь
ТОВ «Медичний Центр»М.Т.К» вул..Пушкіна8
ТОВ «МЕД-СЕРВІС» вул..Пушкіна4, пл.Л.Українки
ПП «Наша Аптека» вул..Замкова7
ТОВ «Кормедфарм» вул..Замкова67 та інших…

Таким чином, пацієнти з рецептами приходячи до аптек, сплачують лише частину вартості лікарського засобу, а решту коштів від вартості лікарського засобу відшкодовує аптеці держава.
Уряд та лікарі мають надію , що завдяки реалізації проекту вдасться зберегти життя та здоров’я мільйонам наших громадян.
Інна Вошко
Лікар-кардіолог поліклініки КДД міськрайТМО
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Проводиться процедура громадських слухань
23.08.2019
З 23 серпня по 23 вересня 2019 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації: Генеральні плани та плани зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) населених пунктів Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці Новоград-Волинського району Житомирської області.
Докладніше...
23.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
У ЗВ'ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ КОМАНД, ЗМІНИ ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ!
23.08.2019

25 серпня 2019 року о 12:00 годині на території ЗОШ №6 за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбудеться Кубок Незалежності з пляжного волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa