Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському розпочали відзначати День студента!
15.11.2012

17 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний День студента. Ця дата була заснована у 1946 році на Всесвітньому конгресі студентів у Празі в пам'ять про розправу над чеськими студентами-патріотами. 28 жовтня 1939 в окупованій Чехословаччині празькі студенти і викладачі вийшли на демонстрацію, щоб відзначити річницю утворення держави. Однак фашистські підрозділи розігнали збори. Під час бійки був застрелений студент медичного факультету Ян Оплетал. У день похорону студента (15 листопада) на вулиці вийшли сотні людей. Підсумком імпровізованій акції протесту став арешт десятків демонстрантів. Вранці 17 листопада німецькі окупанти оточили гуртожитки і заарештували понад тисячу студентів. Всі вони були переправлені до концентраційного табору в Заксенхаузен. Дев'ять осіб есесівці стратили у тюремних стінах у празькому районі Рузіне. Окупанти закрили всі чеські вищі навчальні заклади, понад 1200 студентів потрапили до концентраційних таборів. 17 листопада дев'ять студентів і викладачів було страчено без суду та слідства. На згадку про це дата 17 листопада була обрана в якості Міжнародного дня студентів.


Після падіння Берлінської стіни та прогресивної кризи в середовищі Міжнародної студентської ради, відзначення 17-го листопада проводилося лише у кількох країнах без будь-якої міжнародної координації. Проте, під час проведення Світового соціального форуму в Мумбаї, Індія, у 2004 році, низка міжнародних та національних молодіжних організацій вирішила здійснити “перезапуск” свята і провести заходи на глобальному рівні. Того року студентський рух отримав відчутний поштовх. Відзначення Міжнародного дня студента триває і донині.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи студентської молоді України…» згідно з Указом Президента України "Про День студента" від 16 червня 1999 р.

В Україні для когось День студента — черговий нічим не знаменний день, або просто привід повеселитися, а для когось — день символічного об'єднання, підвищення ролі студентства в громадському та політичному житті країни.

У Новограді-Волинському 13 листопада, у молодіжному центрі, напередодні святкового дня відбувся форум студентських рад. В нашому місті навчається понад дві тисячі студентів у 4-х навчальних закладах. Це промислово-економічний технікум, два коледжі: медичний та економіко-гуманітарний та промисловий ліцей. Кожен колектив живе повним, насиченим, яскравим студентським життям.

Звичайно ж у кожному закладі є студентська рада. Загалом у форумі взяло участь 25 студентів та керівництво цих закладів. Заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Алла Виговська привітала присутніх та допомогла всім познайомитись так би мовити, за круглим столом. Надалі представники студентських рад презентували свої заклади, аби показати студентське самоврядування в дії. Кожен розповів про історію закладу, колектив, робочі дні та відпочинок. Окрім того звичайно кожен колектив має якусь свою неповторну родзинку, яку обов’язково намагалися презентувати під час форуму. У професійному ліцеї навчаються студенти, які отримують спеціальності швачок, малярів, різьбярів, тощо. Тобто діти своїми руками роблять неймовірні речі, якими можуть користуватися і мешканці міста. Частина виробів зберігається у спеціально створеному музеї. Також вихованці ліцею є постійними, активними захисниками природи, оскільки щороку навесні обов’язково прибирають засмічені береги місцевих річок.

Медичний коледж теж має цікаву, багату історію, студенти часто подорожують та активно беруть участь у прикрашанні та озелененні міста.  Гості форуму продемонстрували методи нетрадиційної медицини – рейки терапії, тобто можливість зцілення організму власними силами, без застосування медичних засобів. Всі бажаючі можуть відвідати медичний коледж та опанувати науку самозцілення або проконсультуватися із фахівцями.

Не менш цікавим є життя студентів промислово-економічного технікуму, які окрім навчання активно займаються і духовним відпочинком. Постійно в закладі проводяться конкурси, змагання, різноманітні акції. Нещодавно студенти провели день студентського врядування, коли на весь день замінили педагогів та керівництво закладу, потім влаштувавши концерт для педагогів та вітання. Наразі розпочався ще й випуск газети закладу. Також студенти займаються розробкою бізнес-ідей, які беруть участь в різних програмах, в тому числі й міжнародного рівня.

Пишаються своїми досягненнями й студенти економіко-гуманітарного коледжу, який займає 43-тє місце серед підприємств України в галузі освіта. Тут теж активно працюють та відпочивають, влаштовуючи Козацькі забави, спортивні змагання. Щороку проводиться лижний пробіг «Заради життя». 90% студентів після закінчення технікуму вступають до ВНЗ.

Всі наші навчальні заклади мають домовленості із багатьма вищими начального закладу в Україні, куди нашу діти можуть вступити після навчання.

Підсумовуючи зустріч начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Володимир Гамма зазначив, що всі діти, які брали участь у форумі уже є лідерами можуть вести за собою людей. А з такими розумними, впевненими, цілеспрямованими студентами можна з впевненістю сказати, що наше місто має гарне майбутнє.

Тож залишається привітати нашу молодь із наступаючим святом, побажати їм успіхів, отримання якісної освіти, професійного зростання, здійснення найсміливіших планів і заповітних мрій.

 

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa