Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Педагоги Новограда-Волинського створюють скарбнички успіху для кожної дитини
14.11.2012


В умовах реформування сучасної школи суттєво змінилися пріоритети початкової школи. За висловом віце-президента Академії наук України О.Я. Савченко «початкова школа – корінь шкільної освіти, адже без якісної початкової освіти подальша якісна освіта школяра стає дуже сумнівною». Грунтом початкової освіти є її зміст, який з введенням нового Державного стандарту з 1 вересня 2012р. передбачає соціалізацію особистості, багатокомпетентність, дитиноцентризм. Для того, щоб навчальна діяльність приносила радість дитині, вчителю початкових класів слід організувати її так, щоб юний школяр став активним учасником процесу засвоєння знань, відчув задоволення від процесу та результату навчання, моральний та психологічний комфорт. Побачити та підтримати особистий успіх, наповнити серце дитини гордістю і почуттям власної гідності – ось у чому завдання вчителя початкових класів.


Велика роль у цьому процесі належить оцінюванні. За вимогою документів Міністерства освіти і науки оцінювання навчальних досягнень учнів 1-го класу здійснюється вербально. Але і школярики, і батьки прагнуть бачити оцінку результатів навчально-пізнавальної діяльності уже з перших днів. Виникла потреба у запровадженні педагогами творчого оцінювання знань, умінь і навичок першокласників в ігровій формі, яке б стало підготовчим етапом до оцінювання в балах.

Відповідно плану роботи інформаційно-методичного центру 9 листопада на базі НВК відбувся майстер-клас з проблем безбального оцінювання учнів 1 класів.

У рамках семінару відбулося зацікавлене знайомство та обговорення родзинок у впровадженні безбального оцінювання, презентація виставки методичних розробок, перегляд відеофільмів з досвіду роботи кафедри початкових класів навчально-виховного комплексу.

Заступник директора НВК Гайдук Л.А. переконана, що саме вчитель початкових класів повинен дбати про таку систему оцінювання, яка б давала змогу брати до уваги емоційний стан дитини, її індивідуальні особливості та можливості, допомогла б не загасити захопленість навчанням і забезпечити розвиток творчої особистості школяра згідно вимогам часу.

Оцінювання знань учнів всієї початкової школи вербально, на думку вчителя-новатора НВК Г.А.Розбицької, наступить обов’язково. Над цією проблемою Галина Андріївна працює десятки років, її пропозиції звучали на засіданні лабораторії початкових класів Інституту педагогіки АПН України, надруковані у «Віснику Академії педагогічних наук України». Для учнів свого класу Галина Андріївна започаткувала «Портфоліо успіху», що дає можливість вчителю, батькам протягом тижня, місяця, семестру,  року визначати рівні досягнень школярів, які заносяться до характеристик учнів.

Вчителі вищої кваліфікаційної категорії Олексійчук С.В., Шевчук О.П., Осінська Г.К.,  Решетник Р.В., Будерацька Л.П. познайомили вчителів 1-х класів міста з інноваційною системною безбального оцінювання, яка дає змогу вчителю створити ситуацію успіху для кожної дитини, поважає її, враховує особливості характеру, орієнтується на кращий результат, коректно вказує на недоліки, не протиставляє одну дитину іншій, оцінює не дитину, а результат її навчальної діяльності. Людмила Петрівна Будерацька обґрунтовує оцінку, використовуючи ігрові прийоми та елементи знайомства з азами економічних відносин. За згодою батьків в класі запроваджено «грошові знаки», проводиться накопичення знаків, які обмінюються на суму коштів. В кінці кожного семестру батьки проводять ярмарку, на якій їхні діти можуть придбати необхідні речі для навчання.  При такій системі оцінювання дитина стає партнером вчителя, учиться оцінювати не тільки свої знання та вміння, а й знання своїх друзів.

Вчителі початкових класів міста щиро вдячні колегам з НВК за творчий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів, який забезпечує розвиток творчої особистості молодшого школяра та відповідає вимогам часу. Інформаційно-методичний центр планує у подальшій роботі узагальнити досвід роботи вчителів початкових класів та представити його на виставку передового передового педагогічного досвіду.

 

Валентина  ЛІНЧУК,

методист інформаційно-методичного центру

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa