Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Педагоги Новограда-Волинського створюють скарбнички успіху для кожної дитини
14.11.2012


В умовах реформування сучасної школи суттєво змінилися пріоритети початкової школи. За висловом віце-президента Академії наук України О.Я. Савченко «початкова школа – корінь шкільної освіти, адже без якісної початкової освіти подальша якісна освіта школяра стає дуже сумнівною». Грунтом початкової освіти є її зміст, який з введенням нового Державного стандарту з 1 вересня 2012р. передбачає соціалізацію особистості, багатокомпетентність, дитиноцентризм. Для того, щоб навчальна діяльність приносила радість дитині, вчителю початкових класів слід організувати її так, щоб юний школяр став активним учасником процесу засвоєння знань, відчув задоволення від процесу та результату навчання, моральний та психологічний комфорт. Побачити та підтримати особистий успіх, наповнити серце дитини гордістю і почуттям власної гідності – ось у чому завдання вчителя початкових класів.


Велика роль у цьому процесі належить оцінюванні. За вимогою документів Міністерства освіти і науки оцінювання навчальних досягнень учнів 1-го класу здійснюється вербально. Але і школярики, і батьки прагнуть бачити оцінку результатів навчально-пізнавальної діяльності уже з перших днів. Виникла потреба у запровадженні педагогами творчого оцінювання знань, умінь і навичок першокласників в ігровій формі, яке б стало підготовчим етапом до оцінювання в балах.

Відповідно плану роботи інформаційно-методичного центру 9 листопада на базі НВК відбувся майстер-клас з проблем безбального оцінювання учнів 1 класів.

У рамках семінару відбулося зацікавлене знайомство та обговорення родзинок у впровадженні безбального оцінювання, презентація виставки методичних розробок, перегляд відеофільмів з досвіду роботи кафедри початкових класів навчально-виховного комплексу.

Заступник директора НВК Гайдук Л.А. переконана, що саме вчитель початкових класів повинен дбати про таку систему оцінювання, яка б давала змогу брати до уваги емоційний стан дитини, її індивідуальні особливості та можливості, допомогла б не загасити захопленість навчанням і забезпечити розвиток творчої особистості школяра згідно вимогам часу.

Оцінювання знань учнів всієї початкової школи вербально, на думку вчителя-новатора НВК Г.А.Розбицької, наступить обов’язково. Над цією проблемою Галина Андріївна працює десятки років, її пропозиції звучали на засіданні лабораторії початкових класів Інституту педагогіки АПН України, надруковані у «Віснику Академії педагогічних наук України». Для учнів свого класу Галина Андріївна започаткувала «Портфоліо успіху», що дає можливість вчителю, батькам протягом тижня, місяця, семестру,  року визначати рівні досягнень школярів, які заносяться до характеристик учнів.

Вчителі вищої кваліфікаційної категорії Олексійчук С.В., Шевчук О.П., Осінська Г.К.,  Решетник Р.В., Будерацька Л.П. познайомили вчителів 1-х класів міста з інноваційною системною безбального оцінювання, яка дає змогу вчителю створити ситуацію успіху для кожної дитини, поважає її, враховує особливості характеру, орієнтується на кращий результат, коректно вказує на недоліки, не протиставляє одну дитину іншій, оцінює не дитину, а результат її навчальної діяльності. Людмила Петрівна Будерацька обґрунтовує оцінку, використовуючи ігрові прийоми та елементи знайомства з азами економічних відносин. За згодою батьків в класі запроваджено «грошові знаки», проводиться накопичення знаків, які обмінюються на суму коштів. В кінці кожного семестру батьки проводять ярмарку, на якій їхні діти можуть придбати необхідні речі для навчання.  При такій системі оцінювання дитина стає партнером вчителя, учиться оцінювати не тільки свої знання та вміння, а й знання своїх друзів.

Вчителі початкових класів міста щиро вдячні колегам з НВК за творчий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів, який забезпечує розвиток творчої особистості молодшого школяра та відповідає вимогам часу. Інформаційно-методичний центр планує у подальшій роботі узагальнити досвід роботи вчителів початкових класів та представити його на виставку передового передового педагогічного досвіду.

 

Валентина  ЛІНЧУК,

методист інформаційно-методичного центру

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa