Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Результатами лабораторних досліджень води з джерел міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє,  що  за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 01.10.2019   вода питна не відповідає вимогам  ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

Докладніше...
Результати лабораторних досліджень води в бюветах міста
02.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  повідомляє, що за  результатами лабораторних досліджень наданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» 26.09.2019 вода питна не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» затвердженого наказом МОЗ України від 12.05.2010р.

 

Докладніше...
30.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 30.09.2019 року 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської
14.11.2012

Доходна частина міського бюджету забезпечується важко.

Під час чергового засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням першого заступника міського голови Миколи Усенка було затверджено 17 рішень з питань життєзабезпечення міста.

Найперше – було проаналізовано забезпечення виконання доходної частини міського бюджету за 10 місяців 2012 році. Відповідну інформацію до уваги присутніх довели начальник Новоград-Волинської ОДПІ Володимир Каленський та начальник фінансового управління міської ради Галина Смажук. Саме ці служби контролюють наповнення місцевої казни. За словами очільника податкової інспекції одними з основних джерел надходжень до загального фонду міського бюджету є податок на доходи з фізичних осіб та плата за землю. Нажаль, розміри цих надходжень не стабільні через призупинення діяльності окремих суб’єктів підприємницької діяльності та скорочення кількості працюючих, зменшення розміру виплачуваної заробітної плати, збільшення застосованих соціальних пільг в її оподаткуванні. Міський бюджет зазнає втрати через те, що 20 підприємств та організацій виплачують зарплату своїм працівникам у розмірі, меншому за мінімальний, встановлений державою. Податківці спільно з міською владою, іншими контролюючими організаціями проводять зустрічі фахівців, перевірки з метою виявлення порушень у сфері податкового законодавства, належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Винні притягуються до відповідальності згідно чинного законодавства, матеріали подаються до прокуратури та суду. Наразі податковий борг 19 суб’єктів підприємницької діяльності по платежах до бюджетів усіх рівнів становить понад 1млн. 300 тисяч грн., борг з плати за землю перевищує 241 тисячу гривень. За словами Смажук Г.К. завдяки спільним зусиллям створеної за ініціативи міського голови контрольної комісії та контролюючих фінансових служб міста вдалося повернути до бюджету понад 361 тисячу гривень заборгованості за минулі роки. Значна робота проведена бюджетними установами щодо економії видатків, невиплати премій та надбавок, оптимізації кількості працюючих, але не все можна вирішити на місцевому рівні. Зокрема, при формуванні міського бюджету 2012 року встановлено зависокі планові показники зростання надходжень, виконати які практично неможливо. На сьогодні, недостатність в коштах на оплату праці та розрахунки за енергоносії становить 14,9 млн. грн. Кредиторська заборгованість за обов’язковими платежами становить більше 750,0 тис. грн. Не проведені розрахунки управлінням Державної казначейської служби за виконані роботи лише в частині субвенції з державного бюджету в сумі близько 1 млн. грн. Тому міська влада неодноразово зверталася до органів виконавчої влади вищого рівня за фінансовою допомогою, але поки що обнадійливі відповіді не надходять.

9 сімей міста отримали квартири за кошти держави.

На виконання нормативних документів виконавчий комітет міської ради надав дев’яти мешканцям міста квартири, придбані за кошти держави. Новоград-волинці, віднесені до І категорії постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, через 26 років після трагедії отримали 7 однокімнатних, одну – двокімнатну та одну – трикімнатну квартири.

Затверджено графіки руху автобусів на маршрутах №3,9,11.

Рішенням виконавчого комітету призначено тимчасового автомобільного перевізника –ТОВ „Новоградтранссервіс“ на період з 1 листопада 2012 року до проведення конкурсу на визначення автоперевізника на маршрутах №3 - „РПС- автовокзал-ринок“ у звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі; №9 -„Дружба-РПС“ в режимі маршрутного таксі; №11- „РПС- центр-залізничний вокзал“ в режимі маршрутного таксі. Конкурс має відбутися не пізніше 31 січня 2013 року.

Затверджено графіки руху міського пасажирського транспорту на маршрутах як загального користування у звичайному режимі так і в режимі маршрутного таксі Автопідприємство (кер. Пелешок В.М.) повинен дотримуватись затверджених графіків руху перевезення пасажирів; облаштувати автобусні зупинки розкладами руху, надавати якісні та безпечні послуги; утримувати транспортні засоби у належному технічному та санітарному стані, здійснювати організацію та контроль за своєчасним проходженням водіями медичного огляду та щоденно забезпечувати проведення медичного контролю стану здоров’я водіїв. Додамо, що за сприяння влади адміністрацією ТОВ „Новоградтранссервіс“ досягнуто домовленість про придбання 10 автобусів марки „МАН“, „РЕНО“ в ТОВ „Міськкомунсервіс“ для використання їх на міських автобусних перевезеннях. Ці машини вже працюють на маршрутах №1,3,4.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Офіційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році
10.10.2019

З метою проведення прозорого відбору на конкурентних засадах друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів, Новоград-Волинська міська рада проводить конкурс з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році (далі – Конкурс).

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Тимошенко від буд. №20 до буд. №2»
10.10.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 15.10.2019 року о 09:00 (вул. Шевченка, 16, другий  поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Інформація про намір передати в оренду
10.10.2019

Об’єкт: нежитлове приміщення на пл. Лесі Українки, 9 площею 171,4 кв.м. Вартість майна станом на 19.08.19 –700340,00 грн без урахуванням ПДВ. Мета використання об’єкта: проведення занять з хореографії. Балансоутримувач об’єкта: відділ культури і туризму.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa