Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про невідповідність питної води в громадських шахтних криницях гігієнічним вимогам
22.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що за результатами лабораторних досліджень проб питної води  проведених випробувальним центром ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Докладніше...
21.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 21.10.2019 року

Докладніше...
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбулася «Педагогічна естафета»
08.11.2012

Чудова пора для школярів – канікули! А що роблять вчителі на канікулах? Відповідно наказу управління освіти і науки «Про організацію, зміст та завдання методичної роботи з педагогічними кадрами в 2012-2013 н.р.» інформаційно-методичний центр розробив та саме у канікулярний час реалізував проект «Педагогічна естафета». Мета проекту «Педагогічна естафета» - сприяти знайомству, вивченню та обміну досвідом між педагогами шкіл міста, розвивати та зміцнювати зв’язки в галузі освіти міста. Зміст проекту – відвідування педагогами шкіл навчальних закладів міста за принципом відвідування однією школою іншої.  Таким чином, кожний колектив мав змогу в один день приймати гостей, а у другий –  самому побувати у гостях у іншої школи.  
 
Підготовка до проекту почалася ще у серпні цього року, коли на засіданні міського методичного об’єднання заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи шляхом жеребкування було визначено, який заклад до якого іде в «гості». Інформаційно-методичний центр підготував рекомендації з проведення «Педагогічної естафети», але школам-партнерам була надана можливість самостійно узгодити конкретні програми, час, тривалість, форми та зміст спільної роботи під час візитів. Обов’язкова умова візитів – залучення максимальної кількості педагогічних працівників та проведення заходів за участю педагогів-господарів та педагогів–гостей (інтерактивність учасників «Педагогічної естафети»). Для реалізації проекту був вибраний час осінніх канікул школярів – саме цей час є найбільш вдалим для роботи педагога над власним професійним рівнем.
 
Як відбувалася «Педагогічна естафета»?
 
В гостях у ЗОШ № 10 був педагогічний колектив ЗОШ №8, якому презентувала школу директор З.М. Козубенко. Педагоги оглянули яскраву виставку ужиткового мистецтва учнів та вчителів, спостерігали та визначали переможця у захоплюючих вчительських дебатах «Сучасний учень повинен бути активним читачем книг». На спільних засіданнях методичних об’єднань обговорили проблеми у викладанні навчальних предметів та шляхи їх вирішення. Особливу увагу звернули на спільну проблему – результативність роботи з обдарованими дітьми.
 
Ознайомлення зі змістом та формами організації методичної роботи, круглий стіл з проблеми переходу на нові стандарти у 1-х класах, майстер-клас з підготовки ужиткових виробів, презентація роботи з досвіду проведення предметних тижнів – це неповний перелік заходів, у яких взяли участь педагоги  ЗОШ №7, перебуваючи у ЗОШ №6. Вітання від директора школи Н.М. Кирчун, інтерактивні вправи «Знайомство», «Очікувані результати» та музичні паузи, які підготували вчителі шостої школи,  зробили зустріч невимушеною та приємною.
 
Понад 50 вчителів СШ №4, як  шанованих гостей, гостинно з хлібом-сіллю та піснями зустріли педагоги та учні ЗОШ №2. Директор «Школи-родини» Л.Г. Гарбовська ознайомила присутніх з родзинками роботи педагогічного колективу школи, пріоритетними напрямками діяльності. Після святкового концерту, присвяченого гостям школи, відбулися спільні засідання ШПМК, на яких учителі ЗОШ №2 та СШ №4, використовуючи різні цікаві форми спілкування, обмінялися своїм досвідом по вирішенню тих чи інших педагогічних проблем, що виникають під час навчально-виховного процесу.
 
Гостинно зустріла ЗОШ №3 вчителів ЗОШ №9. Адміністрація школи на чолі з директором ЗОШ №3 Н.П. Кобильник презентували роботу педагогічного колективу з усіх важливих напрямків роботи: навчання, виховання, роботи з батьками, участі у міжнародних акціях та проектах. Не менш цікавим стало знайомство з навчально-матеріальною базою ЗОШ №3 у формі екскурсії коридорами та навчальними кабінетами. У формі круглих столів відбулося інтерактивне спілкування з питань підготовки учнів до предметних олімпіад, навчання з використанням ІКТ, реалізації учнівських та вчительських проектів, підготовки та проведення предметних тижнів на засіданнях шкільних предметних комісій.
 
В.К. Мельник, директор школи №9, та його команда підготували знайомство зі школою для 23 педагогів НВК. Колектив ЗОШ №9 тепло зустрів гостей та у порівняльному аналізі презентував досягнення учнів та школи за останні роки. Гостей познайомили з оснащенням кабінетів, провели екскурсію шкільним музеєм та запросили до актової зали на святковий концерт. На завершення зустрічі відбулося засіданням шкільних предметних комісій, на яких відбувся обмін досвідом роботи з впровадження сучасних технологій навчання. Значна кількість вчителів НВК вперше побували у стінах ЗОШ №9 і були приємно вражені успіхами колег та діловою атмосферою в школі.
 
Цікавими та змістовними були презентації, з якими ознайомили колектив ЗОШ №3 директор ЗОШ №5 Л.А. Капчинська. Корисним для гостей було дізнатися про досвід реалізації проектів та отримання грантів на їх виконання від міжнародних організацій та фондів. Свої родзинки в роботі розкрив кожний із творчих заступників. Педагогічний колектив школи плідно працює не лише над переоснащенням школи, а й над реформуванням змісту освіти, запровадженням нових форм та методів роботи з педагогічними кадрами у навчальному закладі. Адміністрація п’ятої школи щиро поділилася з гостями своїми планами та мріями на майбутнє.
 
До міського колегіуму завітали педагоги загальноосвітньої школи №10. Директор колегіуму К.Д. Сідлецька представила школу у вигляді електронної презентації «Колегіум сьогодні. Плани на майбутнє». Далі гостей запросили стати учасниками тренінгів «Сходинками толерантності», який провела Андрійчук О.Л., учитель історії та правознавства,  та «Я – концепція» педагога», Нємєц Г.М., соціальний педагог. Наступним етапом роботи стали спільні тематичні засідання методичних об’єднань колегіуму та ЗОШ №10.
 
У ЗОШ №7 гостинно приймали весь учительський колектив із ЗОШ №2! Гостей вітали школярі щирими словами, піснями та танцями; директор В.І. Овдіюк ознайомив із середовищем класних кімнат, кабінетів, спортивної зали, методичного кабінету тощо; відбулись екскурсії до музею бойової слави та картинної галереї. Детальніше про напрями роботи установи засобом презентації розповіли представники адміністрації школи та керівники предметних комісій. Особливістю цієї зустрічі стала участь у Педестафеті представників ЗОШ №286 м. Києва та с.Яруня, які також розповіли усім присутнім про діяльність учнівських та учительських колективів.  
 
В гостях у спеціалізованої школи №4 побували понад 20 вчителів колегіуму, які були приємно вражені оновленими шкільними коридорами та навчальними кабінетами закладу. Після екскурсії по школі, яку провели молоді вчителі, відбулась електронна презентація особливостей організації навчально-виховного процесу СШ №4, роботи з обдарованими дітьми, роботи початкової школи, системи виховної роботи закладу, яку підготували всі члени адміністрації на чолі з директором школи В.А. Сільвертюк. Багато інтерактивних форм використали психолог школи та соціальний педагог для спільної роботи вчителів СШ №4 та колегіуму. На завершення роботи був створений спільний проект обох закладів «Освіта 2012 року». На згадку педагогічному колективу колегіуму педагогічний колектив СШ №4 подарував альбом з побажаннями та фотографіями їх перебування в школі.
 
Урочисто зустрічали гостей, педагогічний колектив ЗОШ №5, у новому приміщенні ЗОШ №8. Екскурсія по школі викликала жвавий інтерес, адже більшість вчителів ЗОШ №5 відвідали школу-новобудову вперше. Директор школи А.В. Марчук з радістю демонструвала нові навчальні кабінети та класні кімнати, матеріальну базу школи, ділилася планами на майбутнє. Адміністрація школи ознайомила присутніх з цікавими сторінками життя учнів, педагогів, здобутками, перемогами, методичними знахідками.
 
Колектив НВК зустрів колег-однодумців ЗОШ №6 хлібом-сіллю, вітальним концертом та презентацією роботи закладу його директором Ю.А. Рошкою. Потім відбулись презентації предметно-методичних кафедр, у форматі яких учасники мали змогу обмінятися досвідом вирішення проблемних питань з певних напрямів. За круглим столом було підведено підсумки зустрічі.
 
..Педагогічна естафета у Новограді-Волинському відбулася! Загальна кількість учасників – понад 600 вчителів міста! На всіх зустрічах були присутні методисти інформаційно-методичного центру. 22 неповторних зустрічі показали, що кожен навчальний заклад нашого міста – це яскрава і самобутня педагогічна родина! У досвіді роботи кожного колективу є те корисне, яке заслуговує на поширення, саме тому одним із завдань проекту було скласти гостями перелік «педагогічних родзинок» в організації навчально-виховного процесу та методичної роботи педколективу школи-господаря. Попереду робота інформаційно-методичного центру з узагальнення й поширення досвіду таких зустрічей та створення банку педагогічного досвіду ЗНЗ. Запропоновані інтерактивні вправи надали можливість активно поспілкуватися представникам колективів шкіл, краще пізнати один одного. Незабаром в ІМЦ відбудеться зустріч з метою аналізу та підведення підсумків реалізації проекту «Педагогічна естафета».
 
Яскраві світлини з «Педагогічної естафети» будуть довго нагадувати про приємні, корисні зустрічі та оригінальну форму методичної роботи!
 
Павло Ліневич,
 завідувач інформаційно-методичного центру
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!
23.10.2019

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень! Отримати кошти на оплату навчання у виші може кожен студент чи абітурієнт. Майбутня професія не має значення.

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
23.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»
22.10.2019

На виконання розпорядження міського голови від 22.10.2019 №239(о) «Про проведення   конкурсу на заміщення вакантної  посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa