Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про невідповідність питної води в громадських шахтних криницях гігієнічним вимогам
22.10.2019

Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що за результатами лабораторних досліджень проб питної води  проведених випробувальним центром ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Докладніше...
21.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 21.10.2019 року

Докладніше...
16.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 15.10.2019 року

Докладніше...
09.10.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 07.10.2019 року

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Євроклуби міста Новограда-Волинського беруть участь у новому проекті Європейського Союзу
07.11.2012

1 листопада 2012 року за сприяння Європейського Союзу в рамках реалізації проекту „Підтримка мережі Євроклубів" в Житомирі відбувся семінар для керівників регіональних осередків громадського молодіжного об'єднання. Участь у семінарі, покликаному посилити інтелекту­альний потенціал євроклубівського руху, зміцнити європейські зв'язки, взяли заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, національний координатор проекту «Підтримка мережі Євроклубів» Денис Черніков.
Основні завдання проекту спрямовані на посилення спроможності Євроклубів; сприяння впровадженню сучасних форм і методів роботи, популяризація в Україні, сусідніх країнах та країнах ЄС, посилення співпраці та обмін досвідом між євроклубами різних регіонів України.
 
За словами В.С. Балюрка, європейські клуби постійно співпрацюють з владою. Дуже важливим є зміцнення зв'язків із сусідніми державами, загалом, європейською спільнотою. Ці прагнення підкріплюються певними кроками, одним з яких є проведення семінару для лідерів євроклубів.
 
Керівник проекту, старший експерт ГО Лабораторія законодавчих ініціатив Денис Черніков, презентував новий для України метод проведення дебатів та виховання лідерських якостей «Свідомий вибір». Завдяки такій методиці учасники дебатів навчаються дотримуватися таких фундаментальних європейських принципів як свобода зібрань та свобода слова.
 
Денис Черніков поінформував керівників регіональних євроклубів про умови конкурсу творів серед школярів і студентів, що відбуватиметься у рамках проекту. Реалізація проекту, наголосив Денис Черніков, включає в себе підтримку проведення регіональних заходів. Він звернувся до учасників семінару з проханням надсилати інформацію, фотографії, що увійдуть до інформаційних бюлетенів для європейської аудиторії. Цікавим для школярів та студентів повинен стати конкурс есе «Що значить бути європейцем». Проект „Підтримка мережі Євроклубів" завершиться у Києві у травні наступного року, під час святкування Дня Європи в Україні.
 
В результаті обговорення виявилося, що в Житомирський області є цікаві приклади неформальної освіти й надійного європейського партнерства в розробці та реалізації міжнародних проектів.
Учасники зустрічі – лідери євроклубів - розповіли про свою діяльність та здобутки, окреслили плани на наступний рік та висловили побажання щодо конкретних видів очікуваної інформаційної та методичної підтримки. Представники євроклубів поділилися враженнями від спільних заходів зі своїми європейськими партнерами, конкурсів та змагань, які щорічно проводяться під час святкування Дня Європи.
 
Виступаючи перед учасниками семінару, голова Асоціації європейських клубів міста Новограда-Волинського Павло Ліневич, проінформував учасників семінару про діяльність євроклубів у школах міста, проведення проєвропейських акцій, розповів про участь у Всеукраїнських заходах та міжнародних обмінах. Яскраві приклади діяльності шкільних євроклубів навели Анна Макашева, керівник ШЄКу «4еver» СШ №4, Людмила Ковальчук, керівник ШЄКу «ЄвроFriend» ЗОШ №8, Леся Переходюк, керівник ШЄКу «ЄвроLine» ЗОШ №9.  
 
Вчителі, які керують євроклубами у місті Новограді-Волинському, – це творчі особистості, а, як відомо, творчість – це момент створення майбутнього у теперішньому. Координатори євроклубів сьогодні працюють над вихованням освіченої сучасної мобільної молоді й усвідомлюють, що їх вихованці мають жити в новому інтегрованому світі, бути конкурентноздатними у світовій системі освіти й на світовому ринку праці, тому роблять все для їх підготовки до життя в об’єднаній Європі.
 
Активні, енергійні, зацікавлені учасники семінару повною мірою використовували можливість, надану їм організаторами проекту, адже не кожному випадає нагода поспілкуватися, подискутувати з експертами з питань європейської інтеграції і черпати інформацію про новий проект ЄС «з перших вуст».
 
Семінар виявив, що вчителі Житомирщини підтримують євроінтеграційні процеси в Україні, бажають поширювати інформацію про ЄС серед учнів, вважають європейські прагнення України правильними, є лідерами в проєвропейському процесі та прикладом у виконанні державної Програми з євроінтеграції України. Разом з тим, через брак інформації вчителі не завжди достатньо обізнані з проектами ЄС стосовно інтеграції нашої країни в ЄС, можливі обміни молоді між Україною та країнами-членами ЄС, щодо участі у програмах транскордонного співробітництва. Опікунам ШЄКів необхідна атрибутика для євроклубів, мінімальна призова підтримка для проведення конкурсів з європейської тематики, інформаційні матеріали та матеріали з методики поширення інформації про ЄС.
Учасники семінару отримали методичні посібники, карти країн ЄС, плакати про історію заснування Європейського Союзу та інші наочні посібники. На завершення семінару подякували організаторам за можливість спілкування, висловили переконання важливості та необхідності організації діяльності євроклубів в Україні.
 
Проект «Підтримка мережі Євроклубів України» здійснюється громадською організацією «Лабораторія законодавчих ініціатив» та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Проект спрямований на формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентацію їх доробків для української та європейської спільноти.
 
Асоціація європейських клубів міста Новограда-Волинського запрошує усі зацікавлені організації та євроклуби України до активної співпраці!
 
Галина ДАНИЛЬЧУК,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Соціальна програма Scholarship – твій шанс на успішне майбутнє!
23.10.2019

Інтернет-магазин Zasteli.com.ua вирішив підтримати молодь у прагненні отримати вищу освіту та організував конкурс на отримання гранту загальною сумою у 16 тисяч гривень! Отримати кошти на оплату навчання у виші може кожен студент чи абітурієнт. Майбутня професія не має значення.

Докладніше...
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
23.10.2019

Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин Новоград-Волинського гарнізону, частин ДШВ (А0281, А1910), 72 окремої механізованої бригади, військової частини А1815 (смт. Гончарівськ).

Докладніше...
Оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання»
22.10.2019

На виконання розпорядження міського голови від 22.10.2019 №239(о) «Про проведення   конкурсу на заміщення вакантної  посади головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa