Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Євроклуби міста Новограда-Волинського беруть участь у новому проекті Європейського Союзу
07.11.2012

1 листопада 2012 року за сприяння Європейського Союзу в рамках реалізації проекту „Підтримка мережі Євроклубів" в Житомирі відбувся семінар для керівників регіональних осередків громадського молодіжного об'єднання. Участь у семінарі, покликаному посилити інтелекту­альний потенціал євроклубівського руху, зміцнити європейські зв'язки, взяли заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, національний координатор проекту «Підтримка мережі Євроклубів» Денис Черніков.
Основні завдання проекту спрямовані на посилення спроможності Євроклубів; сприяння впровадженню сучасних форм і методів роботи, популяризація в Україні, сусідніх країнах та країнах ЄС, посилення співпраці та обмін досвідом між євроклубами різних регіонів України.
 
За словами В.С. Балюрка, європейські клуби постійно співпрацюють з владою. Дуже важливим є зміцнення зв'язків із сусідніми державами, загалом, європейською спільнотою. Ці прагнення підкріплюються певними кроками, одним з яких є проведення семінару для лідерів євроклубів.
 
Керівник проекту, старший експерт ГО Лабораторія законодавчих ініціатив Денис Черніков, презентував новий для України метод проведення дебатів та виховання лідерських якостей «Свідомий вибір». Завдяки такій методиці учасники дебатів навчаються дотримуватися таких фундаментальних європейських принципів як свобода зібрань та свобода слова.
 
Денис Черніков поінформував керівників регіональних євроклубів про умови конкурсу творів серед школярів і студентів, що відбуватиметься у рамках проекту. Реалізація проекту, наголосив Денис Черніков, включає в себе підтримку проведення регіональних заходів. Він звернувся до учасників семінару з проханням надсилати інформацію, фотографії, що увійдуть до інформаційних бюлетенів для європейської аудиторії. Цікавим для школярів та студентів повинен стати конкурс есе «Що значить бути європейцем». Проект „Підтримка мережі Євроклубів" завершиться у Києві у травні наступного року, під час святкування Дня Європи в Україні.
 
В результаті обговорення виявилося, що в Житомирський області є цікаві приклади неформальної освіти й надійного європейського партнерства в розробці та реалізації міжнародних проектів.
Учасники зустрічі – лідери євроклубів - розповіли про свою діяльність та здобутки, окреслили плани на наступний рік та висловили побажання щодо конкретних видів очікуваної інформаційної та методичної підтримки. Представники євроклубів поділилися враженнями від спільних заходів зі своїми європейськими партнерами, конкурсів та змагань, які щорічно проводяться під час святкування Дня Європи.
 
Виступаючи перед учасниками семінару, голова Асоціації європейських клубів міста Новограда-Волинського Павло Ліневич, проінформував учасників семінару про діяльність євроклубів у школах міста, проведення проєвропейських акцій, розповів про участь у Всеукраїнських заходах та міжнародних обмінах. Яскраві приклади діяльності шкільних євроклубів навели Анна Макашева, керівник ШЄКу «4еver» СШ №4, Людмила Ковальчук, керівник ШЄКу «ЄвроFriend» ЗОШ №8, Леся Переходюк, керівник ШЄКу «ЄвроLine» ЗОШ №9.  
 
Вчителі, які керують євроклубами у місті Новограді-Волинському, – це творчі особистості, а, як відомо, творчість – це момент створення майбутнього у теперішньому. Координатори євроклубів сьогодні працюють над вихованням освіченої сучасної мобільної молоді й усвідомлюють, що їх вихованці мають жити в новому інтегрованому світі, бути конкурентноздатними у світовій системі освіти й на світовому ринку праці, тому роблять все для їх підготовки до життя в об’єднаній Європі.
 
Активні, енергійні, зацікавлені учасники семінару повною мірою використовували можливість, надану їм організаторами проекту, адже не кожному випадає нагода поспілкуватися, подискутувати з експертами з питань європейської інтеграції і черпати інформацію про новий проект ЄС «з перших вуст».
 
Семінар виявив, що вчителі Житомирщини підтримують євроінтеграційні процеси в Україні, бажають поширювати інформацію про ЄС серед учнів, вважають європейські прагнення України правильними, є лідерами в проєвропейському процесі та прикладом у виконанні державної Програми з євроінтеграції України. Разом з тим, через брак інформації вчителі не завжди достатньо обізнані з проектами ЄС стосовно інтеграції нашої країни в ЄС, можливі обміни молоді між Україною та країнами-членами ЄС, щодо участі у програмах транскордонного співробітництва. Опікунам ШЄКів необхідна атрибутика для євроклубів, мінімальна призова підтримка для проведення конкурсів з європейської тематики, інформаційні матеріали та матеріали з методики поширення інформації про ЄС.
Учасники семінару отримали методичні посібники, карти країн ЄС, плакати про історію заснування Європейського Союзу та інші наочні посібники. На завершення семінару подякували організаторам за можливість спілкування, висловили переконання важливості та необхідності організації діяльності євроклубів в Україні.
 
Проект «Підтримка мережі Євроклубів України» здійснюється громадською організацією «Лабораторія законодавчих ініціатив» та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Проект спрямований на формування спільного творчого простору у поширенні Євроклубами європейських цінностей, обмін досвідом між Євроклубами України, презентацію їх доробків для української та європейської спільноти.
 
Асоціація європейських клубів міста Новограда-Волинського запрошує усі зацікавлені організації та євроклуби України до активної співпраці!
 
Галина ДАНИЛЬЧУК,
методист ІМЦ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa