Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради
24.10.2012


Про підготовку до виборів, аварійне житло, будівництво,
дотримання прав дітей йшлося на засіданні виконкому.

Відкриваючи чергове засідання виконавчого комітету міської ради міський голова Володимир Загривий охарактеризував поточну ситуацію як доленосну для всієї країни, адже обиратимуться народні депутати на найближчі 5 років. Міська влада зробила все можливе щодо створення матеріально-технічної бази для забезпечення належним чином виборчого процесу на території міста. Володимир Іванович наголосив на тому, що одночасно із підготовкою до виборів всі структурні підрозділи міської ради спрямовували підконтрольні організації та установи на безперебійне   життєзабезпечення громади всім необхідним, організовану діяльність всього господарського комплексу міста. Розпочато опалювальний сезон, за графіком подається гаряча вода, тривають будівельні та ремонтні роботи на об’єктах. Завдяки всебічній допомозі Голови Верховної Ради України у реконструйоване приміщення перейшли працівники станції швидкої допомоги, здійснюється заміна вікон та дверей у навчальних закладах, започатковано будівництво нового хірургічного корпусу, пішохідного переходу через річку Случ. Нарешті за декілька десятиліть в місті розпочалося прокладання нових водо та каналізаційних мереж із сучасних матеріалів. Проводиться  заміна старих світильників вуличного освітлення на нові - енергозберігаючі. Попри те, що із запізненням надходять кошти державної субвенції, робота на 50 об’єктах триває. Міський голова зазначив, що лише сліпий не здатний побачити зроблене в нашому місті.  Все ж таки  деякі учасники виборчих перегонів демонструють свою слабкість - вдаються до брудних технологій, примітивних аргументів на свою користь, розкидають масу друкованої продукції, не усвідомлюючи рівень відповідальності за долю людей, міста.  Але, сподіваємось, що результати діяльності влади за останні 2 роки допоможуть городянам  визначитися і зробити правильний для себе та майбутнього розвитку міста вибір під час голосування. У подальшому міська влада разом   із майбутнім народним депутатом збирається продовжувати рух до покращення умов проживання новоград-волинців, реалізовуючи розпочате, зберігаючи набрані темпи.

Члени виконавчого комітету міської ради проаналізували стан   матеріально-технічного забезпечення міських виборчих комісій на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, про який поінформував начальник організаційного відділу  міської ради Володимир Диба. Всі 26 звичайних і одна спеціальна виборчі дільниці міста за матеріально-технічними умовами     підготовлені до проведення голосування. Було звернуто увагу присутніх керівників установ міста на безперебійне забезпечення електроенергією, телефонним  зв’язком, охороною   працівниками міліції виборчих дільниць, під’їздів та освітлення території. Нажаль, відчувається низький рівень правової підготовки   голів виборчих комісій, невідповідальне ставлення до участі у голосуванні чергових на виборах міліціонерів, які не оформили відповідні документи, щоби скористалися своїм правом проголосувати  на закріплених дільницях.
 
Прийнятим рішенням виконавчого комітету зобов’язано всіх відповідальних за організоване проведення виборчого процесу терміново усунути названі недоліки та забезпечити хід голосування у відповідності до норм чинного законодавства.
 
І знову про аварійне житло КЕЧі.

   На засіданні виконавчого комітету вже вкотре обговорювалася подальша доля 8 аварійних будинків, що перебувають на балансі КЕЧі та 20 сімей, які в них зареєстровані. Цього разу було запрошено представника з Північного територіального КЕУ Міноборони України з Чернігова полковника Володимира Мельниченка. Представники міської влади, військових солідарні в тому, що проблема є актуальною на державному рівні і розв’язати її не просто. За останні 6 років 9 сімей міста з аварійних будинків отримали нове житло, але надалі ресурс вичерпаний.   Для координації та узгодження спільних дій з відселення мешканців аварійних будинків виконком створює робочу групу за участю представників міської ради, військового гарнізону та   КЕЧі. Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради порушить клопотання перед Верховною Радою, Міністерством оборони України про виділення бюджетних коштів для забезпечення житлом мешканців аварійних будинків, які перебувають на балансі КЕЧі району. З метою ліквідації можливих надзвичайних ситуацій внаслідок обвалів аварійних будинків шляхом їх знесення,   КЕЧ має порушити клопотання перед Міністерством оборони України про погодження перереєстрації мешканців, які зареєстровані але не проживають у них, в одному з 8 аварійних будинків. А на вивільнених земельних ділянках можна було би будувати нові житлові будинки. 

Про відповідальне та безвідповідальне виконання батьківських обов’язків.

Виконавчий комітет міської ради вирішив звернутися до державних установ щодо присвоєння почесного звання „Мати-героїня“ матері п’ятьох дітей Сварун Надії Степанівни. Враховуючи негативні характеристики на трьох з п’яти дітей однієї з багатодітних матерів міста, вирішено відмовити у клопотанні щодо представлення її до державної нагороди.

Виконавчий комітет своїм рішенням створив прийомну сім’ю на базі родини з нашого міста Павла та Жанни Щавлінських. Вони із почуттям високої відповідальності за життя і здоров’я, свідомо, з радістю після відповідного навчання та адаптації беруть на виховання двохрічну дитину, яка позбавлена батьківського піклування. У той час як трьох новоград-волинських батьків виконком запропонував на підставі підтверджуючих документів  через свідоме ухилення від виконання своїх обов’язків позбавити батьківства по відношенню до двох рідних дітей. Остаточне рішення прийматиме суд.
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa