Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Підтримку та допомогу молодим педагогам
19.10.2012

12 жовтня в інформаційно-методичному центрі відбулося перше в цьому навчальному році засідання Клубу молодого вчителя. Шістнадцять молодих колег, серед яких як новопризначені вчителі, так і ті, хто працює не більше трьох років, мали змогу познайомитися з методистами, набути досвіду, почути нове і корисне, познайомитися ближче один з одним.
 
З основними напрямками роботи інформаційно-методичного центру, змістом та наповненням сайту ІМЦ, здобутками та перемогами освітян Новограда-Волинського, цікавими та змістовними заходами, які проходять в місті з ініціативи та підтримки ІМЦ присутніх ознайомив Павло Ліневич, завідувач центру. Жвавий інтерес молодих колег викликали матеріали проектів ІМЦ, матеріали надруковані в «Педагогічному віснику», тож всі бажаючі молоді спеціалісти отримали примірник останнього видання у подарунок.
 
Перед учасниками клубу виступили методисти Г.В. Данильчук та Н.В. Бучинська, які ознайомили з напрямками своєї роботи.
 
Далі робота була побудована у формі психологічного тренінгу, що дало можливість розкрити тему зустрічі «Психологічні основи професійного становлення молодого вчителя» в теплій, дружній та невимушеній атмосфері. Цьому сприяли інтерактивні вправи «Історії з торбинки», «Незнайомець», «Павутиння». Молоді вчителі дізналися про цікаве дослідження, в результаті якого встановлено, що вся подальша педагогічна діяльність визначається відношенням педагога до його фахового зростання в перші три роки,  і що саме власний шлях опанування практичної сторони діяльності вчителя на основі гарної теоретичної підготовки - основа та запорука особистісного та фахового зростання.
 
Вчитель – це ще й керівник дитячого колективу. Обираючи собі за професію вчителюван­ня, не кожен це розумів. Найчастіше до уваги брався інтерес до якогось предмета, запас знань із нього. Вищий навчальний заклад розширив знан­ня з предмета, ознайомив з методикою його викладання, дав загальний рівень інтелектуальної культури, але всім нам довелося колись починати. Пересту­пити поріг класу і залишитись із учнями сам на сам. І одразу на перший план виходять проблеми саме психологічні — мільйони різких «як?». Як поводитися, щоб поважали і слухали? Як керувати дітьми? Як навчити?

І стільки ж — чому. Чому в одному класі урок вдається, в іншому — зривається? Чому щось не виходить? Чому важко?
 
Кожен залишається сам на сам із цими проблемами і вирішує їх само­стійно на інтуїтивному рівні. Виявляється, що якраз цього і не навчили в університеті. Навичок керівництва дітьми молодий спеціаліст мусить набувати самостійно, шляхом спроб і помилок, стихійно — залежно від особливостей особи дипломованого спеціаліста — його схильностей, здібностей, бажань, уявлень про роботу з людьми взагалі.
 
Ось тут і починається — психологія впливу на дітей. 3 урахуванням віку й індивідуальності дитини, особливостей класно­го колективу та особливостей власної особи вчителя.
Те, який стиль керівництва обере для себе молодий вчитель багато в чому визначає його подальше професійне становлення. Саме тому молодим вчителям було запропоновано визначити домінуючий стиль керівництва за допомогою експрес-діагностики.
 
Отримані результати – привід для роздумів та роботи над собою.
 
Важливим етапом в роботі молодого вчителя є налагодження дисципліни в кожному з класних колективів. Саме тому було підготовлено демонстраційну презентацію та роздатковий матеріал з даної проблематики (на основі книги Шарон Р.Беррі «99 корисних порад відносно дисципліни в класі»).
 
Інтерактивна вправа «Павутиння» дала можливість кожному з присутніх висловити своє враження від зустрічі. Молоді колеги висловили багато гарних побажань та сподівання на те,що це сплетіння зв’язків з методичним центром стане міцним та довготривалим.
 
С.В. Філанчук,
заступник завідувача ІМЦ
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa