Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Проект інформаційно-методичного центру міста Новограда-Волинського визнано переможцем
03.10.2012

 

Проект інформаційно-методичного центру міста Новограда-Волинського визнано переможцем Першого національного конкурсу проектів Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина

В Україні та в світі добре відоме ім’я фахівця-економіста з питань управління та міжнародних відносин, громадського та наукового діяча, мецената, дійсного члена Римського клубу, професора, доктора наук Б.Гаврилишина. Богдан Дмитрович довгий час очолював Консультативно-дорадчу раду при Президії Верховної Ради України, був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем‘єр-Міністрів України. Б.Гаврилишин у наш час очолює Наглядову раду Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), член Ради Світової Академії мистецтва та науки, член Швейцарського форуму з міжнародної політики. Надзвичайно плідна праця доктора Богдана Гаврилишина в Україні високо цінується найширшими колами освітян, науковців та державних діячів. Його обрано іноземним членом Національної академії наук України, нагороджено відзнакою Президента України — орденом «За заслуги», він є Заслуженим діячем науки і техніки України, позаштатним радником Голови Верховної Ради України, одержав почесні докторати Тернопільської Академії народного господарства, Університету імені Василя Стефаника в Івано-Франківську і імені Юрія Федьковича в Чернівцях.

 

Богдан Гаврилишин у 2010 році створив Благодійний фонд, місією якого є сприяння вихованню і становленню людей нового покоління, свідомих та відповідальних за долю держави та благо суспільства. Люди нового покоління – професійні, патріотичні, етичні, що турбуються про суспільне благо і активні у громадському і політичному житті суспільства, вміють співпрацювати з іншими та мають практичні досягнення у покращенні життя інших.
 
 

 

У липні 2012 року Фондом оголошено Перший національний конкурс проектів, мета якого підтримати ініціативи громадських організацій та ініціативних груп громадян, які поділяють місію Фонду, здатні розробити якісну проектну пропозицію та є відкритими до співпраці.
 

 

Інформаційно-методичний центр (ІМЦ) управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради (Житомирська область) розробив та запропонував через громадське об’єднання «Мережа навчальних закладів міста Новограда-Волинського», й як нещодавно стало відомо, Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина фінансово підтримав проект «Звягельські діалоги» (Звягель – старовинна назва Новограда-Волинського).
 
 

 

Проект ІМЦ подавався до Програми «Творці майбутнього» Фонду Богдана Гаврилишина та відповідає її меті - активізації та гуртуванню людей нового покоління, посилення їх ролі в суспільстві.
 
 

 

Суть проекту – проведення в листопаді 2012 року у Новограді-Волинському зустрічі найкращих вчителів України - переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» з широким колом освітян міста Новограда-Волинського. У рамках цієї зустрічі найкращі вчителі України будуть проводити у нашому місті майстер-класи, презентації власного досвіду роботи, обговорювати наявні проблеми реформування загальної освіти та пропонувати шляхи їх вирішення.
 

 

Крім педагогів високого фахового рівня з різних областей України, що своєю професійною діяльністю довели турботу про суспільне благо, до Звягельських діалогів запрошуються педагогічні працівники міста Новограда-Волинського, Житомирської області, з інших регіонів країни, представники педагогічної науки, владних структур, громадських освітніх організацій, засобів масової інформації. 
 
 

 

Під час оцінювання проектних пропозицій Фонд врахував перевагу проекту «Звягельські діалоги» у тому, що проект спрямований на охоплення максимально широкої цільової аудиторії (беруть участь представники різних областей України); реалізація проекту передбачає співпрацю та партнерство державних структур, представників наукових кіл, педагогів-практиків; результатом проекту мають стати відчутні зміни у світогляді та фаховому рівні педагогів (зокрема молодих); проект має високий коефіцієнт корисної дії (при невеликих фінансових витратах досягатиметься масштабний соціальний ефект, при цьому найбільший капітал не фінанси а ідея, спільна дія, мотивація).
 
 

 

Фонд також відмітив, що інформаційно-методичний центр запрошує до реалізації проекту додаткову допомогу та приймає пропозиції не лише фінансові, але й методологічні, організаційні чи інформаційні усіх зацікавлених структур та осіб.
 
 

 

Автори «Звягельських діалогів» мають надію, що реалізація проекту буде сприяти згуртуванню найкращих педагогів нашої країни, дозволить поширити їх досвід роботи, буде слугувати удосконаленню професійної майстерності освітян Новограда-Волинського, Житомирщини, усієї нашої країни і цим самим буде сприяти покращенню якості освіти в Україні та посилить роль учителя в суспільстві.
 

 

 

 

 

 

 

 

П.К. ЛІНЕВИЧ,
 

 

керівник проекту,
 

 

завідувач інформаційно-методичного
 

центру міста Новограда-Волинського
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa