Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Напередодні Першовересня освітяни Новоград-Волинщини зібралися на свою традиційну педагогічну конференцію
29.08.2012

Другий рік поспіль разом із колегами по викладацькій діяльності у ній брав участь Голова Верховної Ради України, доктор історичних наук, академік Національної академії наук України,професор Володимир Литвин та голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський.
 
Начальник управління освіти та науки міської ради Ольга Ільяхова у своєму виступі коротко підсумувала зроблене у 2011-2012 н.р. та визначила основні пріоритети у діяльності міських педагогів у новому навчальному році.  Зокрема, вона зазначила,що в дошкільній ланці   минулий навчальний    був оголошений Роком інноваційних технологій - організовано та проведено конкурс методичного портфоліо за участю 174 педагогів; відкрито Клуб молодого вихователя при ІМЦ;презентовано на виставці „Педагогічна палітра“ досягнення вихователів міста. В планах  довкілля на 2012-2013   навчальний рік: проведення акцій „батьківське віконце“, „наш майданчик“; відкриття   при ЗОШ № 7,8,10 навчально-виховних комплексів для додаткових груп.

Цього року школи випустили з 11 класів 373 учнів, серед яких 28 золотих та 6 срібних медалістів.   640 учнів вперше сядуть за парти у школах міста.  
 
Початкова школа провела значну роботу з підготовки до діяльності за оновленим Державним стандартом початкової загальної освіти. Одним із пріоритетних напрямів розвитку освітньої галузі на сучасному етапі є профілізація освіти. Високу планку статусу закладів нового типу, в тому числі і у напрямі профілізації, утримують НВК, СШ №4, колегіум.
 
Нові форми управлінської діяльності, започатковані у минулі навчальні роки та продовжені у 2011-2012 навчальному році, дали змогу глибше розкрити проблемні питання, а їх системне впровадження дає можливість чіткого контролю за виконанням рішень. 
 
У місті створено систему моніторингу якості роботи навчальних закладів. Відповідно до перспективного плану здійснювався контроль стану викладання та рівня навчальних досягнень з основних предметів у ЗОШ міста. Найбільш об’єктивною оцінкою навчальних досягнень учнів є результати зовнішнього незалежного оцінювання - за підсумками цьогорічного ЗНО випускники шкіл міста показали 40 результатів 190 та більше балів. 
 
У 2012 році на обласному етапі олімпіад наше місто вибороло найбільшу кількість призових місць у порівнянні з усіма роками – 50, ще одним напрямком роботи з обдарованими дітьми в рамках реалізації міської програми «Обдаровані діти» є участь школярів у Міжнародних та Всеукраїнських учнівських інтерактивних конкурсах. Активна участь учнів у МАН у 2011-2012 навчальному році  дала найкращі результати - 8 призерів   обласного конкурсу.   

Стали традиційними у місті фестивалі учнівських проектів «Школа лідерів – крок у майбутнє».

  Команди НВК, шкіл №№2, 4, 5 та 9 брали участь у Дитячому дні енергії в європейському містечку в місті Києві, де презентували власні проекти та здобутки.
 
Протягом навчального року 120 педагогів взяли участь у заходах обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів. Вперше вдалося налагодити співробітництво та здійснити візит освітян міста до Москви. 
 
У нашому місті 12-13 жовтня 2011 року проводився ІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».  
 
Традиційним стало проведення педагогічної виставки-ярмарки - «Інноваційні педагогічні технології в навчально-виховному процесі - 2012», на ній презентувалися понад 300 матеріалів педагогів зі всіх навчальних закладів міста.Нашими методичними «родзинками» та здобутками зацікавилось

Міністерство освіти і науки та понад 10 включило у збірник «100+1 ідея освітян України»!
 
При управлінні освіти і науки створено Раду з питань виховної та позашкільної роботи. Протягом навчального року членами ради було вивчено стан організації роботи щодо попередження жорстокості, насильства над дітьми. Проводилось соціально-психологічне дослідження.   Досвід правовиховної та правоосвітньої роботи ЗНЗ міста Новограда-Волинського рекомендовано вивчити та поширити в області. Статистика вражає щодо зростання кількості дітей-сиріт, під опікою, інвалідів, з соціально незахищених родин, в середньому це кожна четверта дитина. Всі вони потребують нашої людяності, своєчасно висловленої підтримки, особливих умов утримання в навчальних закладах. В березні-квітні у всіх ЗНЗ відбулися загальношкільні батьківські збори за участю педагогічних колективів навчальних закладів, представників міської влади, служби у справах дітей, правоохоронних органів, працівників сфери охорони здоров’я.
 
Позашкільною освітою було охоплено близько 3299 дітей, а на сьогодні міська влада, управління освіти і науки у пошуках збереження   мережі закладів та контингенту їх вихованців. Питання фінансування позашкільної освіти в містах обласного підпорядкування   чекає   вирішення   на державному   рівні. 

В цьому році чемпіонами області стали наші спортсмени з легкої атлетики. Успішно виступали в чемпіонатах області, всеукраїнських та міжнародних турнірах вихованці клубу з греко-римської боротьби. В обласній спартакіаді школярів збірна з футболу виборола ІІ місце. В чемпіонаті Житомирської обласної дитячо-юнацької ліги з футболу збірна молодшої вікової групи стала третьою. Педагоги стурбовані станом здоров’я учнів, адже в класах переважають учні підготовчої медичної групи (в середньому 50-80 % від кількості учнів в класі).
 
У травні-червні було організовано роботу 9 таборів з денним перебуванням дітей на базі шкіл, в яких 911 дітей охоплено змістовним дозвіллям, це складає 15% від загальної кількості учнів. На літню оздоровчу кампанію 2012 року з міського бюджету виділено 80 тисяч грн. та додатково залучено 50 тисяч гривень батьківських коштів. Першочергова увага надавалась охопленню організованим літнім відпочинком дітей з соціально вразливих категорій.

Безкоштовним харчуванням забезпечено 2375 учнів 1-4 класів, 123 учні пільгових категорій 1-11 класів. Для 95 дітей з багатодітних сімей, які мають троє і більше дітей шкільного віку. Звільнені від плати за харчування в ДНЗ 195 дітей пільгових категорій.
За сприяння Голови Верховної Ради В.М. Литвина та ініціативи міського голови В.І. Загривого додатково виділено 3млн. 323тис. 636 грн. державної субвенції, коштів з бюджету розвитку міста - 1 млн. 375тис. 389грн.
В 2012 році освоєно більше 800 тис. гривень благодійних, спонсорських коштів на покращення навчально-матеріальної бази освітніх закладів.
 
Зважаючи на вищевикладене, освітня галузь міста у новому 2012-2013 навчальному році буде працювати над покращенням матеріально-технічної бази навчальних закладів; впровадженням енергозберігаючих технологій у навчальні заклади; впровадженням класів з інклюзивним навчанням; навчально-методичних, електронних, технічних, інформаційно-комунікаційних технологій; оптимізацією мережі класів та груп навчальних закладів; подальшим реформування позашкільної освіти; вдосконаленням форм та методів виховання дітей.

Звертаючись до педагогів міста та району Володимир Литвин наголосив на тому, що освітня сфера визначає стан самопочуття суспільства і країни, є інтелектуальною основою та колективною совістю народу, «далеко за непростих нинішніх умов та обставин учительство утримує свій суспільний авторитет, виступає солідною гарантійною основою стабільності у державі». 
 
Система освіти, як, утім, і охорона здоров’я, сьогодні повинна бути одним з найперших реальних пріоритетів держави. За його словами, сьогодні людство поставлене перед необхідністю вироблення переважно інтелектуального продукту на основі інновацій та технологій. Водночас, зауважив В.Литвин, поширення новітніх технологій обертається тим, що з одного боку, «доведеться витрачати усе більше на освіту для забезпечення поступу і конкурентоспроможності», з іншого - тим, що ґрунтовна освіта втрачає якісний характер. «Потреба в знаннях різко впала. Зміщуються оціночні планки і стандарти. Доводиться констатувати посилення таких процесів і явищ, як інфляція освіти і знецінення освіти», - зауважив керівник парламенту.
 
У цьому контексті В.Литвин зазначив, що нині вища школа стає дедалі більше схожою на середню як за масовістю, так і за рівнем підготовки, і багато в чому виконує її роль у процесі соціалізації. «Не кажу вже про далеку від досконалості практику оцінювання знань абітурієнтів, яка нівелює загальні зусилля педколективів, про надмір вишів посереднього і нижчого рівнів, які постали з учорашніх сірих профтехучилищ, про практику навчання на комерційній основі, яка часто-густо зводиться до вистоювання за дипломом за відповідну оплату», - додав він.
 
Тому, заявив Голова Верховної Ради, пріоритетними для держави мають стати питання фінансового забезпечення школи та піднесення престижу учителя та педагога, включаючи вузівського викладача. «Мова не про пільги та привілеї, які законами начебто гарантовані, а на практиці не діють. Їх варто завести у заробітну плату, розмір якої й буде виміром розуміння державою місця та ролі учителя», - сказав він.
 
Пріоритетною, зазначив В.Литвин, також має стати підготовка учителя, яка має здійснюватися тільки через державне замовлення. «Вища педагогічна школа, класичні університети та наука повинні зосередити увагу на принципово нових засадах організації навчально-методичного процесу», - додав він.
 
«За нинішніх умов, коли учитель вже не є головним носієм інформації, потрібно дати відповідь на ключову проблему: учитель покликаний вчити знанням чи розумінню. Давати якнайповніший обсяг інформації чи формувати розум, що розвивається, - сказав Голова Верховної Ради. - Відповідь для мене очевидна: завдання учителя сьогодні - навчити своїх вихованців вчитися».
 
В.Литвин підкреслив, що пріоритетність освіти диктується її зростаючою роллю у продукуванні культури, створенні і розповсюдженні смислів та символів, як основи ідеологічних суспільних засад, що є надзвичайно важливим для України.
 
Керівник парламенту також наголосив на важливості відтворення на засадах нових реалій системи виховної роботи. У цьому контексті він заявив про необхідність вироблення сучасної концепції патріотизму, зазначивши, що українська історія «може і повинна бути потужним політичним ресурсом розвитку країни, мобілізаційним стимулом, джерелом гордості за свій народ». Підсумовуючи, В.Литвин заявив, що нині в державі є розуміння того, що позиція, роль та місце учителя визначать позитивне майбутнє України.
 
 Під час педагогічної конференції група працівників освіти та культури була нагороджена почесними грамотами та подарунками. Голова Верховної Ради вручив трудові книжки молодим педагогам, які цього року розпочинають свою трудову діяльність у навчальних закладах міста та району.
 
 У роботі конференції взяли участь міський голова Володимир Загривий, голова РДА Сергій Лавренюк, голова районної ради Франц Весельський, тепло та по-дитячому щиро привітали присутніх вихованці ДНЗ №4 „Сонечко“.
 
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa