Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.








Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.
23.08.2012

Одним із головних завдань для нашого міста наразі підготовка його до зими. Адже це всі комунальні установи, школи, садочки, технічне обладнання, тощо. Тому саме із аналізу стану підготовки міста до зими розпочав міський голова Володимир Загривий засідання.
 
Тим більше, що зиму обіцяють сувору. Ще багато заходів потрібно зробити керівникам ОСББ міста, не все гаразд із станом дахів на будинках. Окрім підготовки до зими установам потрібно 100% освоїти кошти, що надходять з державного бюджету на будівельні та реконструкційні роботи.
 
Гострою є проблема збереження мережі позашкільної освіти. Із доповіддю перед присутніми виступила начальник управління освіти і науки Ольга Ільяхова. За її словами управлінням розроблені заходи на охоплення дітей зайнятістю в позаурочний час. У кожному навчальному закладі будуть розроблені відповідні паспорти на кожного учня, де буде відмічено які гуртки чи секції відвідує дитина, за своїми здібностями та бажаннями.
 
На засідання виконавчого комітету також були запрошені депутати, представники постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та туризму Віктор Мельник та Юрій Рошка, які проаналізувавши ситуацію, порівнявши її із станом позашкільної освіти в інших містах звернули увагу на те, що потрібно більше розвивати позашкільну освіту, наближаючи її до шкіл міста, у вигляді гуртків, факультативів. Звичайно всі присутні члени виконавчого комітету погоджуються, що потрібно прикласти всі зусилля, аби зберегти мережу, незважаючи на обмежене фінансування. Володимир Загривий в свою чергу запевнив, що позашкільна освіта в нашому місті буде працювати і розвиватися. Це питання потребує ще розгляду та коректив. Поки-що, враховуючи недостатність коштів місцевого бюджету на забезпечення видатків другого кошику, за рахунок якого утримуються заклади позашкільної освіти, розглянувши фактичну мережу позашкільних навчальних закладів міста на початок 2012-2013 навчального року, виконавчий комітет міської ради вирішив затвердити на наступний навчальний рік мережу гуртків, груп, секцій, інших творчих об’єднань та контингент вихованців позашкільних навчальних закладів міста. Згідно рішення при Палаці дітей та молоді діятиме18 гуртків, які будуть охоплювати 690 учнів. 16 гуртків при центрі науково-технічної творчості для 655 вихованців та 9 гуртків при дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки, де займатиметься 414 дітей. У відповідність будуть приведені штатні розписи та чисельність працівників    позашкільних навчальних закладів відповідно до затвердженої мережі.
 
Затверджено рішення про початок навчального 2012-2013 року у школі мистецтв міста. Навчання тут, як і в загальноосвітніх школах розпочнеться з 1 вересня. До 25 вересня буде закінчене комплектування класів.
 
Плата за навчання на образотворчому відділенні становить 70 грн. на місяць. Така ж плата за навчання на бандурі, домрі, віолончелі, ударних і духових інструментах, баяні, акордеоні. На інших інструментах – 90 гривень на місяць. Додаткова плата за навчання на додатковому інструменті та на відділі естрадного вокалу становить 100% вартості навчання на відповідному інструменті.
Вперше за останні 10 років в нашому місті знову піднімається питання надання житла для людей, які постраждали, внаслідок аварії на ЧАЕС. Тобто з державного бюджету виділяються кошти на придбання квартир для цих категорій громадян. Прийнято рішення виконавчого комітету, яким затверджено розподіл квартир та коштів в сумі 2720, 0 тис грн. та визначені громадяни, для яких буде закуплено житло. Нагадаємо, що мешканці міста можуть продати свої квартири, бажаючі можуть звертатися за тел. 2-50-18, 2-04-70, 5 71 37.
 
Затверджено рішення про увічнення пам’яті видатних людей, які проживали чи народилися в нашому місті. Тобто буде встановлена інформаційна дошка на приміщенні начально-виховного комплексу „Гімназія ім.Лесі Українки“ на честь видатного вчителя Бориса Станевича, який був директором міських шкіл № 10 та 1 та інформаційні дошки на честь старшого лейтенанта Олександра Максимова, прапорщика Валерія Нейсалова, старшого лейтенанта Дмитра Олейнікова на однойменних вулицях, які загинули в республіці Афганістан.
 
Члени виконавчого комітету затвердили рішення про впровадження „Візуальної інформаційної системи сучасного управління громадою“. З метою покращення обслуговування громадян, завдяки грантовим коштам, в місті буде встановлена така система, яка об’єднає всі комунальні підприємства, ОСББ та їх жителів та значно спростить систему надання послуг та розрахунків.
 
Також рішенням виконавчого комітету надано матеріальну допомогу 19 жителям міста, які потребують лікування чи покращення житлових умов. Розглянуті та прийняті рішення, що стосуються будівництва, встановлення та перереєстрації тимчасових торгових точок, захисту житлових і майнових прав дітей, тощо.
 
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук




Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa