Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.08.2019

Нарада з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підпорядкованих установ соціальної сфери, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
16.08.2019

Нарада – співбесіда міського  голови з  керівниками  відділу  культури і  туризму  міської  ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та  керівниками установ  культури і  туризму міської  ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків  за 7  місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
15.08.2019

Нарада-співбесіда з керівником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підвідомчих установ, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів

Докладніше...
14.08.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: «Підкорюємо Інтернет - простори»
22.08.2012

                 
 Новоград-Волинський    16 серпня 2012 року в міській центральній бібліотеці відбулось  засідання лабораторії професійної творчості  на тему «Інтернет - технології у виставковій діяльності бібліотек». Зібрались   найбільш творчі, креативні фахівці бібліотек міської ЦБС.  
 
У вступній бесіді «Віртуальна книжкова виставка - нова форма   популяризації  документів»  провідний методист ЦБ Соломончук В.В.  наголосила, що основна мета віртуальної виставки інформаційне обслуговування, реклама бібліотеки та її інформаційних послуг. Безумовною перевагою віртуальної виставки  є  те, що це – умовно необмежений  у часі та просторі  захід, котрий реалізується за рахунок  Інтернет-ресурсів, у межах  якого  бібліотека має  можливість розмістити  текстову інформацію, графічне, аудіо-   або  відеозображення експонатів, що  розкривають її зміст.
 
Використання у бібліотечній практиці віртуальних виставок дозволяє  розв’язати ряд проблем, які неможливо вирішити традиційними методами. Це зокрема: забезпечення збереженості документів; оперативність організації виставки та можливість її постійного поповнення новими документами; представлення документів у потрібній кількості назв;  необмеженість терміну експонування документів; можливість перегляду змісту окремих документів; розкриття змісту представленого видання за допомогою анотації; представлення документів, які відсутні у фондах даної бібліотеки, але мають певне значення для розкриття заданої теми; можливість дистанційного перегляду виставки без відвідування бібліотеки у будь-який час ( 24год. на добу, 7 днів на тиждень).
 
Відвідувачі віртуальної виставки можуть отримати повну інформацію за темою, що їх цікавить, без поспіху, часових або географічних обмежень і витрат, супутніх традиційним виставкам.
Провідний бібліотекар ЦБ Кобрина О.А., яка вже маєнапрацьований  досвід роботи по моделюванню та організації віртуальної книжкової  виставки, з великим задоволенням поділилася ним з колегами, зупинилася на  дизайнерському оформленню виставки, тому що це чудовий спосіб  продемонструвати рівень заходу.
 
Віртуальні книжкові виставки є досить новим явищем на українському ринку бібліотечних та інформаційних послуг, тому фахівці бібліотек познайомились з виставками, представленими на сайтах  Національної  Парламентської  бібліотеки України та Житомирської  обласної  універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича.
 
Працівники міської центральної бібліотеки презентували свою віртуальну книжкову виставку «Українські жінки - земні богині». 
 
Наразі віртуальні комунікації та веб-можливості є обов’язковою умовою конкурентоспроможності бібліотек. З огляду на це віртуальні виставки стають невід’ємною складовою їхньої виставкової діяльності. Такі експозиції можуть готуватися паралельно з традиційними книжковими виставками або бути самостійною формою розкриття та популяризації фондів. Вони є ефективним інструментом залучення користувачів до бібліотеки, засобом створення її позитивного іміджу.     
 
 
Соломончук В.В.,
методист МЦБС                                                

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги новоград-волинців! В Кол-центрі РЕМ нові номера телефонів!
16.08.2019

Нові номера телефонів Кол-центру за якими можна отримати інформацію з питань аварійних і планових відключень; якості електричної енергії, умов та режимів споживання; порядку підключення нових абонентів; послуг, пов’язаних із розподілом електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, внесення показів лічильника, порядку оплати за надані послуги, тощо: 

Докладніше...
Міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Шляхрембуд»
15.08.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради.

Докладніше...
Увага: вакансія!
15.08.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa