Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Лесині джерела – завдяки новоград-волинцям
06.08.2012

Міська влада та оргкомітет Міжнародного свята літератури та мистецтв „Лесині джерела - 2012“ висловлюють щиру вдячність всім землякам, завдяки яким свято пройшло організовано та змістовно. Дякуємо керівництву промислових підприємств „Юнік-Фарма“, „Укрмед-Пак“- Махінову М.К., кондитерської фабрики „Жако“, ПАТ „Біоветфарм“ – Висоцькому В.П., ТОВ „Новотекс“, ПАТ „Сільмаш“ - Вакулюку Л.М., ТОВ „ФАКРО“ - Семенишину В.С., ПрАТ ВКФ „Леся“ - Климець Т.І., ПАТ „Новоград-Волинський м’ясокомбінат“ Дорожу В.О., ПП „Меблева фабрика „Мірт“ Ющенку О.М.

Велика подяка місцевим приватним підприємцям за фінансову підтримку.

– Остапчуку В.І., ПП Осінській Н.Г. – кафе „Аннабель“, ПП Пастушенко Н.О. – кафе „Перлина“, ПП Швець І. А. „кафе Плаза“, Савчуку С.І.- ТОВ „АЙС-Тім“ , міському споживчому товариству Беляку П.Ф., КТП „Міський ринок“ – Мартинюку В. І., ПП Іванченку Д.В. – кафе „Городок“, „Новий Град“ – Рашиній Л.Д., Савченку Л.К. - готель „Леон“, адміністрації та працівникам їдальні ЗОШ №5 за організацію харчування гостей, керівникам військового гуртожитку, Паламарчуку Д.В. – маг. „Цифра“, супермаркету „Фора“ – Кравчук Т.О., маг. „Економікс“ – Дибі О.В., Новоград-Волинському КОКП – Андрущенку Д.Б., КП „Теплокомуненерго“, керівництву аптек № 217, „Сальве“, „Санітас“, „Ганза“, „Фарма-Віта“, „555“.

На слова вдячності заслуговують працівники ТОВ „Міськкомунсервіс“ (дир. Седлецький Р.А.), - за благоустрій та чистоту на вулицях міста, надання транспортних послуг, ТОВ „Новоградтранссервіс“ Пелешок В.М. за організацію транспортних перевезень гостей свята, ПП Руслан Ємбергенов та колектив регіонального відділу надзвичайних ситуацій за виготовлення та встановлення нових пам’ятних знаків, ПП Володимир Герус за вчасно та якісно виконані роботи з ремонту площі перед Молодіжним центром.

Щира вдячність від влади Мартинюку Миколі Івановичу – автору та головному режисеру свята за високий рівень організації свята, працівникам відділу культури міської ради (начальник Гамма Л.П.), Палацу культури ім. Лесі Українки (директор Антипчук І.Д.) за організацію та проведення фрагментів та технічне забезпечення свята; працівникам музеїв: літературно-меморіального Лесі Українки (завідувачка Римська В.О.), родини Косачів (директор Куценко С.В.) за організацію та забезпечення проведення заходів свята, що проходили впродовж п’ятниці і суботи (27-28 липня); працівникам бібліотек централізованої бібліотечної системи (директор Михацька В.Я.) за організацію і проведення Всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова ім. Лесі Українки та Свята книги; працівникам школи мистецтв (директор Полтавченко Л.В.) за вирішення організаційних питань щодо проведення Всеукраїнського конкурсу автентичного співу «Животоки»; працівникам Палацу шкільної молоді (директор Добровольна О.Х.) за організацію творчої акції «Поліська вишиванка»; працівникам ВАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» (голова правління Портянко С.Ф.) та благодійному фонду Володимира Литвина «Майбутнє Полісся» за забезпечення проведення спільної акції «Звягельський коровай – символ єднання рідного краю»; відділу культури районної державної адміністрації за проведення народного театралізованого дійства «Деревлянська Хата – дивами багата»; працівникам загальноосвітніх шкіл № 2 (Гарбовська Л.Г.) та № 5 (Капчинська Л.А.) за матеріальну допомогу в організації «Містечка майстрів» та харчування гостей свята; військовослужбовцям Новоград-Волинського гарнізону (командир Нестеренко О.В.) за забезпечення роботи «Містечка майстрів» і майданчиків для виступу творчих колективів та за участь в забезпеченні розселення гостей свята, створення для них умов для проживання; працівникам ПП «Фламінго» (директор Гриценко І.В.) за спонсорський внесок в організацію свята – монтаж і демонтаж головної сцени на площі Лесі Українки; Марону Сергію Володимировичу за матеріальну підтримку в організації озвучення та освітлення головної сцени та озвучення майданчиків для виступу творчих колективів; Процуну Олегу Сергійовичу та ТОВ ВО „Техна“ (директор - Рибінський В.І.,) за забезпечення святкового феєрверку; Ваховському Віктору Станіславовичу за проведення екскурсій містом; творчим аматорам, майстрам декоративно-ужиткового мистецтва міста, дітям – учасникам Свята книги та акції «Поліська вишиванка» міста, за активну творчу участь в заходах свята, усім працівникам установ культури, освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, правоохоронних органів, виконавчого апарату міської ради – кураторам офіційних делегацій та творчих колективів – гостей свята за гостинність та опікування гостей протягом усього свята.
Окрема подяка всім місцевим засобам масової інформації ПП студія „Калина“ (директор - Каліновський О.Б.), офіційній громадсько-політичній газеті „Лесин край“ (редактор – Остапчук Л.П.), щотижневій газеті „Звягель-інформ“ (головний редактор – Гембарський О.П.), інформаційно-аналітичному виданню „Новоград-Волинські новини“ за інформаційний супровід підготовки та проведення святкових заходів.

Саме завдяки всім вам Міжнародне свято літератури і мистецтв „Лесині джерела“ відбулося на високому, достойному рівні. Кожен гарно спрацював та вніс свою лепту у проведення головного свята міста. Дякуємо вам, шановні новоград-волинці – справжні патріоти свого міста.


Оргкомітет
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa