Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Лесині джерела – завдяки новоград-волинцям
06.08.2012

Міська влада та оргкомітет Міжнародного свята літератури та мистецтв „Лесині джерела - 2012“ висловлюють щиру вдячність всім землякам, завдяки яким свято пройшло організовано та змістовно. Дякуємо керівництву промислових підприємств „Юнік-Фарма“, „Укрмед-Пак“- Махінову М.К., кондитерської фабрики „Жако“, ПАТ „Біоветфарм“ – Висоцькому В.П., ТОВ „Новотекс“, ПАТ „Сільмаш“ - Вакулюку Л.М., ТОВ „ФАКРО“ - Семенишину В.С., ПрАТ ВКФ „Леся“ - Климець Т.І., ПАТ „Новоград-Волинський м’ясокомбінат“ Дорожу В.О., ПП „Меблева фабрика „Мірт“ Ющенку О.М.

Велика подяка місцевим приватним підприємцям за фінансову підтримку.

– Остапчуку В.І., ПП Осінській Н.Г. – кафе „Аннабель“, ПП Пастушенко Н.О. – кафе „Перлина“, ПП Швець І. А. „кафе Плаза“, Савчуку С.І.- ТОВ „АЙС-Тім“ , міському споживчому товариству Беляку П.Ф., КТП „Міський ринок“ – Мартинюку В. І., ПП Іванченку Д.В. – кафе „Городок“, „Новий Град“ – Рашиній Л.Д., Савченку Л.К. - готель „Леон“, адміністрації та працівникам їдальні ЗОШ №5 за організацію харчування гостей, керівникам військового гуртожитку, Паламарчуку Д.В. – маг. „Цифра“, супермаркету „Фора“ – Кравчук Т.О., маг. „Економікс“ – Дибі О.В., Новоград-Волинському КОКП – Андрущенку Д.Б., КП „Теплокомуненерго“, керівництву аптек № 217, „Сальве“, „Санітас“, „Ганза“, „Фарма-Віта“, „555“.

На слова вдячності заслуговують працівники ТОВ „Міськкомунсервіс“ (дир. Седлецький Р.А.), - за благоустрій та чистоту на вулицях міста, надання транспортних послуг, ТОВ „Новоградтранссервіс“ Пелешок В.М. за організацію транспортних перевезень гостей свята, ПП Руслан Ємбергенов та колектив регіонального відділу надзвичайних ситуацій за виготовлення та встановлення нових пам’ятних знаків, ПП Володимир Герус за вчасно та якісно виконані роботи з ремонту площі перед Молодіжним центром.

Щира вдячність від влади Мартинюку Миколі Івановичу – автору та головному режисеру свята за високий рівень організації свята, працівникам відділу культури міської ради (начальник Гамма Л.П.), Палацу культури ім. Лесі Українки (директор Антипчук І.Д.) за організацію та проведення фрагментів та технічне забезпечення свята; працівникам музеїв: літературно-меморіального Лесі Українки (завідувачка Римська В.О.), родини Косачів (директор Куценко С.В.) за організацію та забезпечення проведення заходів свята, що проходили впродовж п’ятниці і суботи (27-28 липня); працівникам бібліотек централізованої бібліотечної системи (директор Михацька В.Я.) за організацію і проведення Всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова ім. Лесі Українки та Свята книги; працівникам школи мистецтв (директор Полтавченко Л.В.) за вирішення організаційних питань щодо проведення Всеукраїнського конкурсу автентичного співу «Животоки»; працівникам Палацу шкільної молоді (директор Добровольна О.Х.) за організацію творчої акції «Поліська вишиванка»; працівникам ВАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» (голова правління Портянко С.Ф.) та благодійному фонду Володимира Литвина «Майбутнє Полісся» за забезпечення проведення спільної акції «Звягельський коровай – символ єднання рідного краю»; відділу культури районної державної адміністрації за проведення народного театралізованого дійства «Деревлянська Хата – дивами багата»; працівникам загальноосвітніх шкіл № 2 (Гарбовська Л.Г.) та № 5 (Капчинська Л.А.) за матеріальну допомогу в організації «Містечка майстрів» та харчування гостей свята; військовослужбовцям Новоград-Волинського гарнізону (командир Нестеренко О.В.) за забезпечення роботи «Містечка майстрів» і майданчиків для виступу творчих колективів та за участь в забезпеченні розселення гостей свята, створення для них умов для проживання; працівникам ПП «Фламінго» (директор Гриценко І.В.) за спонсорський внесок в організацію свята – монтаж і демонтаж головної сцени на площі Лесі Українки; Марону Сергію Володимировичу за матеріальну підтримку в організації озвучення та освітлення головної сцени та озвучення майданчиків для виступу творчих колективів; Процуну Олегу Сергійовичу та ТОВ ВО „Техна“ (директор - Рибінський В.І.,) за забезпечення святкового феєрверку; Ваховському Віктору Станіславовичу за проведення екскурсій містом; творчим аматорам, майстрам декоративно-ужиткового мистецтва міста, дітям – учасникам Свята книги та акції «Поліська вишиванка» міста, за активну творчу участь в заходах свята, усім працівникам установ культури, освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, правоохоронних органів, виконавчого апарату міської ради – кураторам офіційних делегацій та творчих колективів – гостей свята за гостинність та опікування гостей протягом усього свята.
Окрема подяка всім місцевим засобам масової інформації ПП студія „Калина“ (директор - Каліновський О.Б.), офіційній громадсько-політичній газеті „Лесин край“ (редактор – Остапчук Л.П.), щотижневій газеті „Звягель-інформ“ (головний редактор – Гембарський О.П.), інформаційно-аналітичному виданню „Новоград-Волинські новини“ за інформаційний супровід підготовки та проведення святкових заходів.

Саме завдяки всім вам Міжнародне свято літератури і мистецтв „Лесині джерела“ відбулося на високому, достойному рівні. Кожен гарно спрацював та вніс свою лепту у проведення головного свята міста. Дякуємо вам, шановні новоград-волинці – справжні патріоти свого міста.


Оргкомітет
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa