Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформація про діяльність спостережної комісії Новоград-Волинської міської ради за І півріччя 2012 року
23.07.2012

Спостережна комісія при Новоград-Волинському виконавчому комітеті створена відповідно рішення виконавчого комітету міської ради від 23.06.2004 року № 270 «Про затвердження положення та зміни в складі спостережної виконавчого комітету міської ради».

У своїй діяльності, на протязі звітного періоду, комісія керувалася Конституцією України, Кримінально - виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року № 429 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії та іншими нормативно – правовими актами.

Діяльність комісії базувалася на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.
До складу комісії включено 13 чоловік, з яких половина - це представники громадських організацій міста.
Організація роботи спостережної комісії здійснювалася у відповідності до річного плану. Заходи та завдання, що були заплановані на І півріччя 2012 року виконані у повному обсязі.

У процесі виконання запланованих заходів у діяльності комісії досягнуто певних позитивних результатів. Найголовнішим серед них є те, що завдяки спільним зусиллям спостережної комісії, органів і установ, що відповідно до законодавства, здійснюють соціальний патронаж, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів досягнуто повного взаєморозуміння у важливості питання боротьби з рецедивною злочинністю, активізації запобіжних заходів, надання раніше судимим гарантій щодо їх адаптації до сучасних умов життєдіяльності в суспільстві, залучення їх до суспільно – корисної праці, створення дієвої системи ресоціалізації.

Формою роботи спостережної комісії, на протязі звітного періоду були засідання. За результатами засідань приймались рішення, які оформлені протоколами.

Спостережною комісією, на підставі інформації органів внутрішніх справ ведеться облік осіб, умовно – достроково звільнених від відбування покарання, організовується громадський контроль за поведінкою зазначених осіб та проведення виховних заходів за місцем їх проживання протягом не відбутої частини покарання.
На протязі І півріччя 2012 року спостережною комісією було проведено 7 засідань.

Пріоритетним завданням у діяльності спостережної комісії на 2012 рік було залучення громадськості до виконання завдань, що на неї покладено. Серед негативних чинників у діяльності спостережної комісії, у звітному періоді слід відмітити низьку активність громадських, правозахисних організацій, а подекуди і органів місцевого самоврядування у питаннях організації громадського контролю за поведінкою умовно – достроково звільнених від відбування покарання та організацією з ними виховної роботи протягом не відбутої частини покарання.

Спостережною комісією будуть направлятися листи з пропозиціями про взаємну співпрацю керівництву підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, існуючих на території міста об’єднань громадян. Також комісією планується проведення зустрічей з працівниками й членами об’єднань, трудових колективів, навчальних закладів, розміщення публікацій в пресі та виступів по радіомовленню, проведення інших заходів з метою залучення небайдужих осіб до розв’язання названих проблем.

Враховуючи вищезазначене, роботу спостережної комісії у І півріччі 2012 року вважати задовільною.


В.І.Михальчук
Голова спостережної комісії при
виконкомі міської ради,
секретар міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa