Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Інформація про якісний стан р. Случ у створі питного водозабору м. Новоград - Волинського за II квартал 2012 року
13.07.2012Порушення кисневого режиму не спостерігалось, вміст розчиненого кисню становив від 7,28 до 12,72 мг/дм3 при нормі не менше 4,0 мг/дм3.

Якість води контролювалась за 28 гідрохімічними показниками і за результатами спостережень вода відповідає «нормативу для питного водопостачання, крім вмісту органічних сполук за показниками БСКб (біохімічне споживання кисню) та ХСК (хімічне споживання кисню).

За середніми значеннями показник БСКз становив 2,77 мгО/дм3, що перевищує норматив в 1,2 раза, а ХСК - 28,6 мгО/дм3, що вище норми в 1,9 раза.
Решта гідрохімічних показників якості води знаходяться у межах гранично¬допустимих концентрацій, суттєвих змін не зазнають і відповідають сезонним значенням.

Порівняно з І кварталом 2012 року та аналогічним періодом минулого року суттєвих змін якість води р.Случ не зазнала.
За результатами радіологічного контролю води у даному створі протягом II кварталу 2012 року вміст контрольованих радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 знаходився значно нижче гранично-допустимих нормативів.
Допустима концентрація цезію-137 і стронцію-90 у питній воді становить 2 Бк/дм3 (54 пКи/л).

Цезій-137 з часом акумулюється у донних відкладеннях та у тваринних і рослинних організмах. На даний час природний розпад цезію більший, ніж його надходження, тому його вміст у поверхневих водах області знаходиться нижче діапазону вимірювань приладів, тобто менше «0».

Стронцій-90 у водосховищах практично не накопичується, а проходить переважно транзитом. В період весняної повені, в результаті горизонтального змиву з прилеглої території, вміст його дещо збільшується. Результати аналізів засвідчують, що вміст стронцію-90 у Новоград-Волинському водосховищі у 500 раз нижче норми і становив 0,004 Бк/дм3.
Відповідно до критеріїв визначених КНД 211.1.1.106-2003 «Організація та здійснення спостережень за забрудненням поверхневих вод» якісна характеристика р.Случ у контрольованому створі за гідрохімічними показниками відноситься до II класу забрудненості, тобто «слабко забруднена», якість води якої у 1,7 раза гірша нормативної.В.Молодецький
Заступник начальника управління водоканалу


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa