Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському відбувся обласний семінар для бухгалтерів Житомирської області на базі Новоград-Волинської автошколи ТСОУ
05.07.2012

Представник міської ради, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Світлана Карпінська взяла активну участь у зібранні та представила слухачам економічний та інвестиційний потенціал Новограда-Волинського, коротко розповіла про започатковані інвестиційні проекти та досягнення на цій нелегкій ниві.

Вона наголосила, що економіка міста диверсифікована. На сьогодні працює 14 промислових підприємств. Це підприємства легкої (17%), деревообробної (4%), харчової (28%), хімічної (7%) промисловості та машинобудування (44%). Найбільші підприємства харчової промисловості – ПАТ «М'ясокомбінат», ПАТ «Новоград-Волинскький хлібозавод» - виробили за І півріччя 2012 року 15% загального обсягу продукції переробної промисловості. Підприємства машинобудування – ТОВ «Техна», ПАТ «Сільмаш» досягли 50% показника. Галузь хімічної промисловості – ТОВ «Новофарм-Біосинтез», ПАТ «Біоветфарм», ТОВ «Укрмедпак» - забезпечує у місті біля 9% промислового виробництва.

Станом на 01.04.12 загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, накопичених в економіці Новоград-Волинскького склав 2,8 млн. грн. У розрахунку на одного мешканця обсяг склав 50,5 $ США.

Також у промисловість міста вкладено 123,2 млн. грн. інвестицій в основний капітал у 2011 році. Ріст склав 23%. Підприємці міста співпрацювали з інвесторами 9 країн світу. Найбільші вкладення здійснили нерезиденти з Румунії – 64,8%.
Місто Новоград-Волинський за останні два роки упевнилося у своєму конкурентному положенні із залучення інвестицій, а також у своїй здатності та вміннях мати справу з інвесторами. Так, у 2011 році, 10 червня був проведений Перший Економічно-Інвестиційний форум, під час якого було підписано ряд протоколів про наміри: з компанією «Жако», з ТОВ «Укрмедпак». На сьогодні завершується реконструкція приміщень під сучасну кондитерську фабрику. Фірма «Жако» спеціалізується на випуску зефіру, мармеладу,тістечок. Підприємство відновлює цехи колишнього недобудованого хлібозаводу у стислі терміни. Фірма експортує свою продукцію в Канаду, Ізраїль, Францію та ще 12 країн світу.

Здійснено реконструкцію підприємства «Укрмедпак», що спеціалізується на виробництві виробів медичного призначення.
Відкрито нове промислове підприємство «Facro» (Польша) у галузі деревообробки. Створено біля 100 нових робочих місць. Відкриття підприємства відбулось під час проведення другого Економічно-Інвестиційного форуму, що проходив у місті 20 квітня 2012 року. На ньому були підписані протоколи про:

- наміри з ТОВ «Харківхімволокно» (зі створення виробничого комплексу по переробці ПЕТ-пляшки);
- трьохстороння угода про наміри створити індустріальний парк на північній околиці міста між РДА, Держінвестицій та міською радою. Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України сприятиме у вирішенні питання будівництва інженерних комунікацій для промислового парку та в пошуку потенційних інвесторів.
Учасники семінару були задоволені виступом, приємно вражені економічним потенціалом та культурним життям нашого міста.


Відділ економічного аналізу
і планування міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa