Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Пам’ятка про здачу звіту до Пенсійного фонду
03.07.2012

Відповідно до Законів України „Про електронні документи та електронний документообіг”, „Про електронний цифровий підпис”, „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1452, постановою правління Пенсійного фонду України від 19.05.2007 № 7-7 затверджено Порядок подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.04.2007 за № 436/13703.

Відповідно до цього порядку подання страхувальниками звітів в електронній формі із використанням електронного цифрового підпису (далі ЕЦП) здійснюється за ініціативою страхувальника.

Електронні звіти з ЕЦП страхувальника , подані відповідно до цього Порядку, згідно з законодавством є оригіналами, мають юридичну силу, повинні зберігатися та можуть використовуватися як доказ в суді або під час розгляду спорів у досудовому порядку.

Використання ЕЦП надає відповідальній особі страхувальника перевагу - не особисто приходити до відділу персоніфікованого обліку та відділу надходження доходів і здавати звіт на паперових носіях, а подавати звіти до Пенсійного фонду не відходячи від свого робочого місця, маючи лише комп’ютер, відповідне програмне забезпечення та Інтернет. Паперові носії в такому разі не потрібні.

Щоб мати можливість подавати електронні звіти страхувальник повинен:

• листом довільної форми проінформувати про це управління Пенсійного фонду України в області та районі де він зареєстрований як платник страхових внесків;
• надати центру обробки електронних звітів завірені власною печаткою копію листа про інформування управління ПФУ та копію розпорядчого документа щодо визначення посадових осіб, яким надане право накладання ЕЦП на електронний звіт;
• укласти договір з Центром прийому звітів в електронній формі та одним із акредитованих центрів сертифікації ключів;
• формувати, шифрувати, накладати ЕЦП та передати до Пенсійного фонду звіт в електронній формі по мережі Інтернет;
• отримувати квитанції про отримання звіту та про внесення даних звіту до відповідної системи пенсійного фонду по мережі Інтернет;.

Типовий договір про здачу/прийняття електронного звіту до Пенсійного фонду розміщено на сайті державного підприємства "Інформаційний центр Персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України" http://www.spov.com.ua .
Нагадуємо: Страхувальники юридичних та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, зобов’язані формувати та подавати до управління Пенсійного фонду звіт не пізніше 20 числа місяця, що настає за базовим звітним періодом. (рекомендуємо здавати звітність до 15 числа, для ефективнішої обробки та контролю поданої страхувальником звітності ).

Базовим звітним періодом для них є календарний місяць.
Страхувальник зобов’язаний повідомляти управління Пенсійного фонду про зміну відомостей, що вносяться до системи персоніфікованого обліку, про застраховану особу, за яку або на користь якої ним сплачуються страхові внески, в десятиденний строк з дня одержання цих відомостей. У разі ліквідації страхувальника звіт до управління Пенсійного фонду може надаватися правонаступником, якщо правонаступництво підтверджено установчими документами.
Якщо останній день строку подання звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем строку вважається перший після нього робочий день.

У разі виявлення помилки у звіті страхувальник має право до кінцевого терміну подання цього звіту повторно сформувати та подати звіт до управління Пенсійного фонду за місцем взяття на облік.

Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності.

У разі виявлення недостовірних відомостей, які подані після закінчення звітного періоду та/або накопичені в електронних базах даних персоніфікованого обліку, страхувальник подає до управління Пенсійного фонду необхідні коригуючі або скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застраховану особу разом з пояснювальною запискою щодо зміни відомостей.

У разі якщо звіт подано помилково не за звітний період, а за попередній період страхувальник повинен подати два звіти: перший звіт за попередній період, а другий звіт за поточний період.Храпійчук В.В.
Заступник начальника відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa