Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: найкращий за всю історію міста результат в обласних олімпіадах!!!
27.06.2012

Літо - це не тільки відпочинок, це пора підведення підсумків та аналізу роботи педагогічних колективів за навчальний рік. Відповідно до наказу обласного управління освіти і науки стали відомі результати участі учнів шкіл міста у ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Загальна кількість учасників обласних олімпіад з міста Новограда-Волинського складала 92 школяра.

Активна участь обдарованої учнівської молоді в олімпіадних змаганнях дає можливість виявити свої здібності, розкрити творчий потенціал, сформувати та набути потрібні професійні якості і навички, долучитися до основ наукових досліджень.

 

Цей рік став рекордним за кількістю призових місць – 50. Це найкращий показник за всю історію нашого міста! За цим показником місто Новоград-Волинський стало четвертим в області серед усіх міст та районів (після Житомира, Коростеня, Малина). Це ще раз підтверджує, що вихованці шкіл Новограда-Волинського отримують ґрунтовні знання. Більшість учнів успішно впоралися із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку.

 
Серед місць, які вибороли наші учні: три – перших, 22 - других, 25 - третіх.
Найкращі результати на олімпіадах мають колегіум, який підготував 21 призера та НВК – 15 призерів. Чотири призера обласних олімпіад має ЗОШ №9 – це найкращий результат за всю історію школи. По три переможця мають СШ №4 та ЗОШ №7. У ЗОШ №2 – 2 переможця, ЗОШ №3 та ЗОШ №6 мають по одному переможцю обласного рівня .
Маючи велику кількість переможців, колегіум показав третій результат серед усіх загальноосвітніх навчальних закладів області.
Особливе вітання Павлюк Ользі (НВК). За підсумками усіх обласних олімпіад серед всіх учасників, а їх було понад 2500, посіла 8-9 місце.

Крім того, Ольга стала призером у трьох обласних олімпіадах (фізика, хімія, біологія)! Цей найвищий результат повторили 2 колегіанта: Кравчук Аліна (історія, біологія, правознавство) та Чепель Леонід (фізика, економіка, ІКТ). Призерам з двох олімпіад стали учні НВК: Яцук Богдан (математика, фізика) та Голосова Катерина (англійська мова, німецька мова); ЗОШ №7: Нестерчук Владислав (інформатика, біологія); ЗОШ №9: Ляшук Тетяна (українська мова та література, педагогіка і психологія); колегіуму: Горшкальова Марина (польська мова, правознавство) та Ансіфорова Марина (українська мова та література, російська мова та література), Павлюк Вікторія (правознавство, історія)! Серед переможців обласного туру олімпіад учні НВК: Рудюк Катерина (хімія); Антипчук Юрій (хімія) Колосович Ярослав (історія); Коваленко Катерина (англ. Мова); Гуменюк Юлія, Седлецька Яна, Ольшевська Олена, Фільчук Катерина (всі з німецької мови); ЗОШ №2: Сапожник Марія (ІКТ) та Гатаулін Віталій (інформатика); ЗОШ №3: Тюфанова Галина (біологія); СШ №4: Конофольська Вікторія (ІКТ), Кіриленко Максим та Воробйова Тетяна (географія); ЗОШ №6: Радчук Наталія (українська мова та література); ЗОШ №7: Редька Ірина (обслуговуюча праця); ЗОШ №9: Ліберда Михайло (географія); Тинна Олена (французька мова); Челядіна Анастасія (російська мова та література), Москальчук Марина (історія), Олійник Катерина (російська мова та література), Верхоланцев Дмитро (екологія), Антонюк Ніна (правознавство), Дубас Христина (обслуговуюча праця); Вершиніна Вікторія та Можарівська Анна (англійська мова), Левицька Марія (німецька мова)!

Вітаємо всіх призерів обласних олімпіад та бажаємо успіхів у наступних інтелектуальних іспитах.
Кількість переможців обласних олімпіад у навчальних закладах міста
 

ЗНЗ
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
всього
НВК
10
13
18
12
11
19
15
88
ЗОШ №2
1
2
4
-
3
-
2
12
ЗОШ №3
-
-
-
-
1
-
1
2
СШ №4
1
1
1
4
5
2
3
17
ЗОШ №5
0
1
1
-
-
 
-
2
ЗОШ №6
2
2
1
1
-
1
1
8
ЗОШ №7
4
3
1
2
2
-
3
15
ЗОШ №8
-
-
1
2
1
1
-
5
ЗОШ №9
-
-
1
-
1
1
4
7
ЗОШ №10
1
1
-
-
1
 
-
3
колегіум
6
8
8
8
6
14
21
71
Всього
25
31
36
29
31
38
50
240Відмічаючи успіхи вихованців шкіл міста потрібно відмітити наполегливу працю педагогів, які вміють передати найкращі свої знання учням, розвинути їх здібності та підготовити до олімпіадних випробувань. По п’ять призерів обласних олімпіад підготували вчитель німецької мови НВК Вітренко В.В. та вчитель історії та правознавства колегіуму Андрійчук О.Л.; три призера у вчителя хімії НВК Євтушиної М.О. та вчителя російської мови та світової літератури колегіуму Дарменко Т.В.; по два призери у вчителів інформатики ЗОШ №2 Корнійчук Л.В. та географії СШ №4 Макарчук Л.В.; вчителя української мови та літератури колегіуму Волошиної Н.Ю.; вчителя історії та правознавства колегіуму Маланяк С.І.; вчителя біології та екології колегіуму Гончарук Т.В.

 
Серед вчителів, які можуть побачити та розвинути здібності дитини, які підтверджуються результатами обласних олімпіад також вчителі НВК: Поліщук Н.О., Тапал Н.В., Лукянчук Т.Д., Василюк А.М., Гуцул Т.П., Андрійчук Л.М., Савчук Т.А.; ЗОШ №3: Подгальська М.В.; СШ №4: Савчук Л.Д., ЗОШ №6: Китовська Н.Г.; ЗОШ №7: Дідковський В.Л., Вишнівська І.В., Гежа Л.В.,; ЗОШ №9: Білецька Л.Д., Васянович Ж.М., Хоменко Л.П., Бучинська Т.М.; колегіуму: Зіннуров Е.І., Алєксєєнко М.Т., Парандій Л.В., Маланяк С.І., Наумов М.С., Ковальчук Н.С., Гончар І.А., Овчиннікова О.В., Маркова О.С., Ягуткіна О.В.

 
Управління освіти і науки, інформаційно-методичний центр висловлює подяку вчителям, які підготували переможців обласних олімпіад.

Час аналізувати результати роботи з обдарованими дітьми, етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів, зробити висновки щодо поліпшення організаційного й науково-методичного забезпечення проведення попередніх етапів цих змагань, відзначити працівників закладів та установ освіти, які провели значну роботу з організації й проведення відповідних інтелектуальних заходів.
 
П.К. ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa