Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Про результати лабораторно-інструментальних досліджень атмосферного повітря проведених на полігоні твердих побутових відходів
26.06.2019

У відповідь на звернення в.о. міського голови Сергія Колотова щодо необхідності досліджень атмосферного повітря на полігоні твердих побутових відходів, надійшло повідомлення від начальника Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний  лабораторний центр МОЗУ» Олександра Коваля, наступного змісту:

Докладніше...
26.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 24.06.2019 року

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Будівництво освітніх  установ  та закладів)

Докладніше...
21.06.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради) (Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Школа „Обдарована дитина“ – три роки результативної роботи!
27.06.2012

У рамках реалізації міської програми «Обдаровані діти» та з метою створення умов для організації якісного вивчення навчальних предметів учнями міських загальноосвітніх шкіл у Новограді-Волинському три роки працює Школа «Обдарована дитина». Відкрита Школа за рішенням виконкому. Засновником та відповідальним за її роботу є інформаційно-методичний центр управління освіти і науки міської ради.

Робота Школи є формою додаткової освіти, яка забезпечує розвиток інтелектуальних можливостей учнів загальноосвітніх шкіл міста, здобуття якісної освіти у відповідності до особистісних потреб, індивідуальних здібностей з використанням нових педагогічних технологій. На підставі необхідної підготовки до обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у Школі функціонувало 18 відділень (класів, груп), у кожному з них працювало 2 педагога.

Серед педагогів Школи - найкращі вчителі міста з того чи іншого навчального предмету, які мають досвід та досягнення у роботі зі здібними дітьми. Склад учнів у відділеннях забезпечується відповідно необхідності кількісного відбору на обласний етап олімпіад (рейтингу команди міста з предмету на обласній олімпіаді). Зарахування у Школу здійснюється за результатами міських олімпіад з базових предметів (попередньої навчальної діяльності, участі у конкурсах, турнірах тощо). Серед форм навчання в Школі вчителі активно використовують лекції, семінари, практичні роботи, розв’язування задач підвищеного рівня складності, домашні творчі завдання, контрольні роботи, заліки, інші форми навчання, які не суперечать нормативним документам Міністерства освіти і науки України. Здійснюється поточне і підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до критеріїв, затверджених Міністерством освіти і науки України.

За результатами навчання, контрольного тестування, відгуків вчителів найкращі учні стають учасниками міської команди на обласну олімпіаду. Діти, які не пройшли навчання у Школі «Обдарована дитина», або не показали необхідний рівень знань, до участі в обласних олімпіадах не запрошуються. Вчителі, відповідальні за роботу відділень школи, мають право самостійно обирати форми та методи роботи на навчальних заняттях, встановлювати узгоджений з ІМЦ та дітьми розклад занять. Керівники шкіл (НВК, СШ №4, ЗОШ №7, №8, №9, колегіуму), на базі яких працювала Школа, в основному створюють необхідні умови для роботи відділень та здійснюють контроль за їх проведенням.

За результатом анкетування вчителів шкіл міста, яке проведено у 2010 році ІМЦ, 100% опитаних вважають заняття у школі корисними для дітей, 65% відмічають необхідність удосконалювати форми та зміст занять, 46% радять залучати до Школи більшу кількість дітей, 20% пропонують перевести обдарованих дітей на індивідуальне навчання, 15% вважають необхідним залучати до роботи у школі найкращих вчителів й тільки вчителів вищої категорії, 80% відмічають необхідність збільшення кількості годин для роботи у школі «Обдарована дитина» (45% - організувати її роботу протягом всього навчального року), 75% пропонують проводити спеціальне навчання вчителів для роботи з обдарованими дітьми, 68% вважають, що заняття у школі сприяє перевантаженню учнів. На жаль, більшість керівників відділень Школи констатує факт призупинення додаткової роботи з дітьми «рідних» вчителів у своїх школах.

Безумовно, попереду глибокий аналіз роботи з обдарованими дітьми на серпневих засіданнях міських методичних об’єднаннях, пошук резервів та обговорення проблем, але, підводячи підсумки третього року роботи міської Школи «Обдарована дитина», підкреслимо позитивну динаміку у кількісному показнику переможців обласних олімпіад школярів Новограда-Волинського: 2009 – 29 призерів; 2010 – 31; 2011 -38; 2012 – 50!! Це означає, що Школа сприяла покращенню роботи з обдарованими дітьми у нашому місті та зробила свій внесок у збільшення кількості переможців обласних олімпіад.

Найбільш результативно працювали у міський Школі «Обдарована дитина»:
НВК (Мальцева В.Ф., Тапал Н.В., Вітренко В.В., Євтушина М.О., Поліщук Н.О.);
ЗОШ № 3 (Подгальска М.В.);
СШ №4 (Макарчук Л.В.);
ЗОШ № 7 (Долян В.В., Сухова О.І., Гежа Л.В., Дідковський В.Л.);
ЗОШ № 8 (Примак О.М.);
ЗОШ № 9 (Васянович Ж.М., Нюкало І.М., Хоменко Л.П.);
Колегіум (Парандій Л.В., Андрійчук О.Л., Маланяк С.І., Алєксєєнко М.Т., Гончарук Т.В., Гудь О.О., Ковальчук Н.С., Наумов М.С.).

Засновники Школи переконані, що її діяльність сприяє удосконаленню науково-методичної бази для роботи з обдарованими дітьми, підвищенню суспільного авторитету обдарованих дітей та їх наставників, поширює позитивний досвід роботи з обдарованою молоддю серед педагогічних працівників навчальних закладів міста. Позитивний досвід роботи Школи «Обдарована дитина» планується продовжити у наступному навчальному році.


П.К. ЛІНЕВИЧ,
завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на урочисте зібрання до Дня Конституції України
25.06.2019

Шановні новоград-волинці та гості міста! Запрошуємо вас долучитися до покладання квітів та урочистого мітингу з нагоди 23-ї річниці Конституції України, які відбудуться 28 червня о 10:00 год. на площі Лесі Українки.

Докладніше...
Запрошуємо на зустріч з Іриною Фаріон
25.06.2019

З нагоди 170-річчя від дня народження Олени Пчілки, 28 червня 2019 року о 12:00 год. у музеї родини Косачів відбудеться захід на тему: «Велич особистості. Олена Пчілка», за участі доктора філологічних наук Ірини Фаріон.

Докладніше...
Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 роц
21.06.2019

Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС в 2019 році

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa