Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Завершилася робота одинадцятої сесії Новоград-Волинської міської ради
08.06.2012

Після ґрунтовного розгляду у комісіях було затверджено 46 рішень з питань комунальної власності, місцевого бюджету, земельних відносин. Депутати міської ради прийняли декілька звернень до центральних органів влади. Вони попросили збільшити державне фінансування на галузь охорони здоров’я нашого міста.

Ще одним своїм зверненням депутати міської ради вимагають від народних обранців у ВРУ не приймати у другому читанні новий законопроект про мови в Україні, щоби не сіяти розбрат серед представників різних національностей нашої держави.

Депутати міської змушені були звернутися і до міжрайонного прокурора з проханням не позиватися до суду на КП „Теплокомуненерго“. За допомогою суду прагнуть стягнути з підприємства борги, створені не з його прямої вини. Тому депутати стали на захист тепловиків, щоби вони мали змогу провести підготовку свого господарства до майбутньої зими.
Під час сесії, враховуючи заяву депутата міської ради Маркевича Степана Івановича вирішено достроково припинити його депутатські повноваження. Міська виборча комісія оперативно провела засідання та вирішила замістити вибулого депутата на іншого із списку представників від міського осередку Партії Регіонів. З 8 червня депутатом міської ради стала Наталія Ридецька.

Міська рада своїм рішенням надала згоду на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста гуртожитку (цілісного майнового комплексу) ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин“ на вул. Шевченка,62. Задля цього виконавчий комітет створить відповідну комісію. Для проведення майбутнього капітального ремонту об’єкту „Сільмаш“ за свої кошти виготовить проектно-кошторисну документацію. За погодженням із мешканцями – майбутніми власниками житла – ремонт проводитиметься за умови спів фінансування з боку держави, власних коштів мешканців та міського бюджету.(синхрон Усенка)

Рішенням міської ради реорганізовано комунальне підприємства „Тризна“. Відтепер воно об’єднується із комунальним підприємством „Житлосервіс“. Затверджено склад ліквідаційної комісії, яка буде проводити передбачені законодавством дії до 1 липня.

Депутати міської ради своїм рішенням створили громадську наглядово-дорадчу раду з питань сприяння діяльності ОСББ міста. Головою ради обрано депутата Володимира Мисіна. Необхідність її створення давно назріла. Одними із основних завдань новоствореного органу стане координація всіх причетних органів до роботи ОСББ, сприяння залученню та використанню коштів міжнародних та громадських організацій, надання методичної, правової підтримки власникам квартир, ОСББ та їх асоціаціям, координація діяльності їх голів.

Також цей орган буде розглядати скарги та пропозиції від власників житла з питань, що стосуються діяльності ОСББ, вносити відповідні рекомендації щодо вирішення проблем, що виникають, розв’язувати спірні ситуації. Про діяльність та рішення ради громадськість міста буде інформована.
Перший заступник міського голови Микола Усенко поінформував присутніх про стан корпоративних прав виконавчого комітету міської ради у ТОВ „Міськкомунсервіс“ за І квартал 2012 року.

Зазначалося , що за цей час підприємством виконано чималий обсяг робіт з санітарної очистки міста, надано послуги з освітлення вулиць, пасажирських перевезень, значно зміцнилася матеріально-технічна база, розширюється спектр послуг. Але подальша фінансово-господарська діяльність товариства вимагає пошуків більш ефективної діяльності і раціонального використання бюджетних коштів. Аналіз довів, що після прийняття нового податкового кодексу товариству вигідніше працювати на єдиному податку. Тому рішенням міської ради затверджено нову редакцію статуту цього підприємства.

Міська рада затвердила ряд міських програм. Зокрема, з метою впровадження дієвих заходів по захисту тварин від жорстокого поводження та гуманного ставлення до них, відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» затверджено цільову Програму поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин. ЇЇ виконання розраховано на 2012-2020 роки.

З метою формування позитивного інвестиційного іміджу нашого міста, налагодженню міжнародних відносин, а також пошуку інвесторів, враховуючи пріоритети його економічного розвитку депутати затвердили Програму залучення вітчизняних та іноземних інвестицій і поліпшення інвестиційного клімату в місті Новограді-Волинському на 2012-2016 роки . Рішення містить ряд конкретних завдань як для економічних служб міської ради так і для місцевих промислових підприємств.

Затверджено також міську програму розвитку малого підприємництва на 2012-2015 роки. Головною метою Програми розвитку малого підприємництва міста є створення умов для зміцнення його позицій, створення таких правових та організаційно-економічних умов, які б стимулювали ділову активність населення, підвищували добробут громадян, формували потужний соціальний прошарок власників.

Загалом станом на 10.02.2012 за даними ОДПІ в місті бізнесом займаються 307 юридичних осіб та 3 704 фізичних особи .
Відповідним рішенням міської ради ухвалено Програму впровадження електронного урядування у виконавчих органах міської ради та створення міської автоматизованої інформаційної системи на ІІ півріччя 2012 року. ЇЇ прийняття дасть змогу запровадити комплекс взаємопов’язаних організаційних, правових, соціально-економічних, науково-технічних, виробничих процесів, спрямованих на створення умов для задоволення потреб громадян інформацією з усіх напрямів життєдіяльності.

Рішенням міської ради затверджено новий порядок залучення, встановлення розміру та використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста. Дія цього Порядку поширюється на всіх забудовників, незалежно від їх форми власності. Розмір коштів пайової участі на розвиток інфраструктури міста визначається виконавчим комітетом міської ради. Граничний розмір не може перевищувати: 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для нежитлових будівель та споруд; 4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для житлових будинків. Цей Порядок передбачає також звільнення від оплати пайової участі частину забудовників, в т. ч. індивідуального будівництва. З повним текстом цього Порядку можна ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „нормативна база“.

Керуючись чинним в Україні законодавством після неодноразового обговорення проекту із місцевими підприємцями та громадськістю міська рада затвердила нове рішення щодо продажу алкогольних напоїв у Новограді-Волинському. Встановлено години продажу алкогольних напоїв у всіх закладах торгівлі міста лише з 8.00 ранку до 23.00 години вечора. Заборонено виїзну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами у місті. Затверджено також Назване рішення вступає в дію з 1 липня поточного року. Усі попередні рішення виконавчого комітету міської ради щодо встановлення порядку продажу алкогольних напоїв вважати такими, що втратили чинність. З повним текстом рішення можна ознайомитися на офіційному сайті міста в рубриці „нормативна база.“

До уваги орендарів комунального майна. З метою приведення нормативного акту до чинного законодавства України рішенням міської ради затверджено Методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності територіальної громади міста та пропорції її розподілу. Внесено також зміни до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна. З повним текстом рішення можна ознайомитися на офіційному сайті міста в рубриці „нормативна база.“

Вже неодноразово протягом останніх років міською владою шукаються шляхи збереження в місті закладів позашкільної освіти. Пройшла їх реорганізація, скорочення чисельності працюючих. Направлялися численні звернення в усі органи державної влади, але, нажаль, безрезультатно. Коштів на подальше утримання цих закладів не вдалося віднайти. На останній сесії знову жваво та емоційно обговорювалася подальша доля позашкільних закладів, їх захищали присутні в сесійній залі керівники шкільних парламентів міста, депутати обласної та міської ради. Але все ж таки прийнято рішення про можливе вивільнення працівників ПДМ,ЦНТТУМ та ДЮКФП у зв’язку з недостатнім фінансуванням. Черговим криком про допомогу було направлення звернення міської ради до керівників українського уряду з проханням направити необхідні державні кошти на функціонування міських позашкільних закладів.

Затверджені зміни до структури міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На виконання Законів України для упорядкування нормативно-правових документів центру у цій установі з часом працюватиме 11 працівників. З них 6 фахівців із соціальної роботи.
За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, прийнято рішення міської ради про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Олегу Журбенку – голові правління ВАТ „Гарантбуд“, голові постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, Василю Антонюку – колишньому керівнику міста, Ванді Пашківській – завідуючій Новоград-волинського дошкільного закладу № 16 „Веселка“ компенсуючого типу, центру реабілітації дітей.

Вирішено також нагородити за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, відзнакою міста орден „Звягель“: Сергія Колотова – заступника міського голови, Бориса Подсадного – головного архітектора міста 2008-2010 років , Аркадія Рижука – ветерана праці, заступника міського голови 1994-1998 років. Нагороди будуть вручені під час проведення „Лесиних джерел“.Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa