Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
01.06.2012

Нещодавно на базі Житомирського обласного центру зайнятості відбулася нарада-навчання з директорами міськрайцентрів зайнятості. За результатами цієї наради Новоград-Волинський центр зайнятості надає інформацію про рух робочої сили та надання соціальних послуг через службу зайнятості в місті Новограді-Волинському та інших містах області у січні-квітні 2012 року.

Протягом січня-квітня 2012 року у Новоград-Волинському міському центрі зайнятості перебувало 3008 чоловік (1799 з міста та 1209 з району).

В Коростені за звітний період 2012 року перебувало 2609 громадян (1950 громадян міста та 659 громадян з району).
У Бердичеві впродовж січня-квітня 2012 року перебувало 3628 громадян ( 2633 громадян міста та 994 громадян району).
В Малині за звітний період 2012 року звернулося до служби зайнятості 1089 чоловік (730 з міста та 359 з району).
В Житомирському міському центрі зайнятості за звітний період перебувало 7086 громадян (6258 з міста Житомира, 828 чол. з Житомирського району).
В цілому по Житомирській області за
січень – квітень 2012 року до служби зайнятості з метою пошуку роботи звернулося 38 тис 754 громадяни.
Пріоритетним напрямком роботи служби зайнятості на ринку праці є сприяння у працевлаштуванні незайнятого населення. Протягом звітного періоду Новоград-Волинським центром зайнятості працевлаштовано 586 чол. (421 мешканець міста та 165 мешканців району). Це становить 25.8% відповідно до Програми зайнятості та 19.5% від кількості тих громадян, які перебували на обліку в службі зайнятості впродовж 4 місяців 2012 року.

В Коростені працевлаштовано 623 чол. (480 з міста, 143 з району).
В Бердичеві працевлаштовано за звітний період 640 чол. (452 з міста, 188 з району).
В Малині кількість працевлаштованих становить 136 чол. (114 з міста, 22 з району).
В Житомирі працевлаштовано 2992 чол. (2768 з міста, 224 чол. з Житомирського району).
В цілому по Житомирській області за 4 місяці цього року працевлаштовано 8125 чол., що становить 32% відповідно до

Програми зайнятості та 20.9% від загальної кількості громадян, які перебували на обліку.
Кількість працевлаштованих в січні – квітні 2012 року на робочі місця, створені за рахунок надання дотацій роботодавцям з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, по Новоград-Волинському центру зайнятості становить 25 чол. (17 з міста та 8 чол. район), що складає 35.7% відповідно до Програми зайнятості.

В Коростені на дотаційні робочі місця працевлаштовано 24 чол., Бердичеві 30 чол., Малині 10 чол., в Житомирі 39 чол..
По області на робочі місця, створені за рахунок надання дотацій роботодавцям на створення нових робочих місць з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття працевлаштовано 392 чол, що складає 28% відповідно до Програми зайнятості.

Служба зайнятості підтримує підприємницьку ініціативу незайнятих громадян. Протягом 4 місяців 2012 року 6 громадян міста Новограда-Волинського взяли одноразово допомогу по безробіттю, відкрили власну справу і реалізовують себе в сфері бізнесу. Це становить 40% відповідно до Програми зайнятості.

По інших містах області: в Коростені 9 чол. стали підприємцями, Бердичеві 2 чол., Малині 6 чол, в Житомирі 13 чол. Загалом по області 67 чоловік скористалися можливістю отримати одноразово допомогу по безробіттю для започаткування власної справи і це становить також 40% відповідно до Програми зайнятості.
В Новограді-Волинському за 4 місяці цього року 132 чол (42 з міста та 90 з району) проходили професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, що становить 33% відповідно до Програми зайнятості.

В Коростені професійну підготовку проходили 99 чол., в Бердичеві 318 чол., в Малині 39 чол., в Житомирі 301 чол..
По області впродовж чотирьох місяців 2012 року професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, стажування проходили 1968 чол., що складає 37% відповідно до Програми зайнятості.
Для тих, хто дійсно хоче працювати і для кого в даний час відсутня підходяща робота, служба зайнятості може запропонувати тимчасові роботи, які дають не лише додатковий заробіток, а й допомагають відчути кожному, хто втратив роботу, свою значимість для суспільства, для інших людей, а цей фактор є досить суттєвим в морально-психологічній підтримці безробітного.

Громадські роботи сприяють соціальному розвитку регіону. Це благоустрій та озеленення територій, ремонтні, будівельні, сільськогосподарські роботи, допомога людям похилого віку.
348 громадян Новоград-Волинщини (154 з міста, 194 з району) брали участь у тимчасових оплачуваних громадських роботах. Це складає 40.9% відповідно до Програми зайнятості.
В Коростені 147 громадян працювали на тимчасових оплачуваних громадських роботах, в Бердичеві 416 чол., в Малині 100 чол., в Житомирі 274 чол.. Всього по Житомирській області за чотири місяці поточного року 3369 чол. працювали на тимчасових оплачуваних громадських роботах, що становить 37.4% відповідно до Програми зайнятості.

За звітний період 2012 року до Новоград-Волинського міського центру зайнятості надійшло від роботодавців 1232 вакансії, що становить 97.5 від минулорічного показника (1263 вакансії в 2011 році). Працевлаштовано за сприянням служби зайнятості 773 чол. (в цьому числі 586 чол. за направленням центру зайнятості).
Рівень укомплектування вакансій в 2012 році становить 62.7%. Середня тривалість укомплектування вакансій становить 9 днів.
 
Є ряд причин, які впливають на рівень укомплектування вакансій. Однією з них є невідповідність професійно-кваліфікаційного складу безробітних громадян потребам і вимогам роботодавців. Велика потреба на сьогоднішній день у лікарях вищої категорії – лікарях станції швидкої невідкладної допомоги, терапевтах, анестезіологах, хірургах. На обліку в центрі зайнятості не перебувають громадяни, які мають повну вищу медичну освіту. Разом з тим, констатуємо такий факт, що на обліку перебувають фельдшери, медичні сестри, які не можуть працевлаштуватись за фахом, так яка потреба на сьогоднішній день саме в таких спеціалістах мінімальна.

На сьогоднішній день складним питанням є працевлаштування молоді, випускників шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів, які не мають досвіду роботи. Ні для кого не секрет, що багато керівників прагнуть отримати вже сформовані кадри, тобто професіоналів, які мають значний досвід роботи і можуть швидко влитися в будь-який колектив. І для успішного працевлаштування молодій людині відсутність практики є дуже негативним чинником.

Також на рівень укомплектування вакансій впливає наступне: громадяни, які є членами особистих селянських господарств, які не мають відпрацьованих 26 тижнів за останній рік, також громадяни - приватні підприємці, які своєчасно не здійснили скасування діяльності в відділі державного Реєстру, лишаються поза увагою центру зайнятості. Також в центрі зайнятості реєструється, перереєстровується значна кількість трудових договорів між фізичними особами підприємцями та найманими працівниками уже по факту працевлаштування людини.

Роботодавці також подають вакансії, де рівень заробітної плати становить нижче мінімальної. Це вакансії на неповний робочий день або неповний робочий тиждень. Не кожен безробітний погоджується на такий рівень заробітної плати.
По інших містах області рівень укомплектування вакансій наступний: в Коростені 54.1%, Бердичеві – 54.1%, Малині – 31%, Житомирі – 48.7%.

Всього по області до служби зайнятості надійшло 14652 вакансії від роботодавців. Середньообласний рівень укомплектування вакансій становить 55.7%.
Відповідно до Програми зайнятості населення на 2012 рік в місті Новограді-Волинському та районі планується створити 1600 нових робочих місць (1200 в місті та 400 в районі).

Протягом січня - квітня 2012 року фактично створено 762 нові робочі місця (542 в місті, 220 в районі), що складає 47,6 % від доведеного завдання, а саме:
- на підприємства міста та району прийнято 231 працівник на новостворені робочі місця. Ліквідовано 39 робочих місць.
- зареєстровано 419 трудових угод між фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності та найманими працівниками. Ліквідовано 383 трудові угоди.
- зареєстровано 112 фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності за даними відділів державного Реєстру. Ліквідовано 110.
Служба зайнятості в свою чергу завжди готова надати допомогу тим, хто цього потребує, будь то роботодавець чи безробітний, відповідно до своїх можливостей. А можливості у цієї служби на сьогоднішній досить значні.


Сербін В.А.
Директор ЦЗ


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa