Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Готовність педагогів ДНЗ до інновацій
01.06.2012

На думку дослідників, нове у педагогіці − це не лише ідеї, підходи, методи, технології, які у таких поєднаннях ще не висувалися або не використовувалися, але й той комплекс елементів чи окремі елементи педагогічного процесу, які несуть у собі прогресивне начало, що дозволяє у змінених умовах і ситуаціях достатньо ефективно вирішувати завдання виховання та освіти. Інша справа, наскільки психологічно готові керівники установ, педагогічний колектив до нововведень у власну професійну діяльність.

Вирішення проблеми готовності педагогів до інновацій та ролі керівної і методичної служби в процесі підготовки педпрацівників до інноваційної діяльності стало головною на засіданні методичного об’єднання завідуючих та вихователів-методистів дошкільних установ, яке відбулось в ДНЗ №8.

У вступній промові завідуюча ДНЗ №8 Т.Д.Саган підкреслила, що сучасний рівень дошкільної освіти потребує вихователя – справжнього професіонала, фахівця, компетентного педагога. «Інноваційні технології – це не дань моді, - зауважила Тетяна Дмитрівна, - а нагальна потреба часу, засіб удосконалення рівня розвитку, виховання і навчання дітей дошкільного віку, підвищення майстерності і саморозвитку педагога». Завідуюча поділилась досвідом організації методичної роботи з питань підготовки педагогічного колективу до впровадження інновацій, відверто висловилась про повільний поки що темп у цьому процесі і пояснила причини цього, скориставшись відповідями педагогів закладу на анкету «Готовність до інновацій».

За результатами опитування виявилось, що серед причин, які гальмують упровадження нових педагогічних ідей і технологій більшість педагогів називають «недостатнє матеріальне забезпечення», а серед внутрішніх протиріч, що заважають створенню нового – «відсутність впевненості, що нове буде краще старого». При цьому педагоги готові за сприятливих умов впроваджувати у практику роботи технології особистісно орієнтованого та інтегрованого навчання.
Вихователь-методист М.О.Семенець запропонувала присутнім у форматі мозкового штурму обговорити питання взаємозв’язку між особистісними якостями представників керівної та методичної служби і готовністю педагогів до інноваційної діяльності.

Учасники мали змогу з’ясувати рівень власних інтелектуальних знань та професійних компетенцій з визначення поняття «інновація» в інтерактивній вправі «Знання на кінчиках пальців». Цікавою та досить діагностичною виявилась гра «Особистісні сходинки», завданням якою було побудувати сходинки якостей для завідуючої та методиста і обґрунтувати важливість кожної з них. Серед рис, які мають бути притаманні завідуючій, що ініціює нововведення в закладі, педагоги назвали оптимізм, толерантність, твердість, стриманість, знання законів, везіння, культура мовлення. А вихователь-методист, що готує педагогів до інноваційної діяльності, на думку присутніх, має любити людей, володіти знаннями, бути вольовим і одночасно скоромним і лояльним.

Рефлексивні уміння представники керівної та методичної служб продемонстрували у вправі «Рефлексивні задачі». Певна задача обговорювалась спочатку кожною командою а потім колективно. Спільною думкою стало переконання, що використання психолого-педагогічного проектування у процесі взаємодії педагогів і дітей надасть змогу уникати складних ситуацій і проблем у спілкуванні.

Кульмінаційною вершиною засідання стала інтерактивна вправа «Живий ланцюжок», яка яскраво виявила закономірність: не завжди те, що планується на початку будь-якого проекту, справи, нововведення, виходить у кінці продуктом передбачуваним і омріяним. Завідуючим та методистам потрібно ще працювати над тим, щоб досягати взаєморозуміння з педагогічним колективом, чути і бачити кожного, чітко уявляти професійний рівень, потреби та скритий потенціал вихователів.

В ході обговорення головний спеціаліст управління освіти і науки І.Р.Самойленко та методист ІМЦ І.В.Кондратець наголошували, що тільки при умові поступового, покрокового механізму впровадження інновацій у діяльність педагогів, з врахуванням індивідуальності кожного з них, з уникненням примусу і авторитаризму, зміни у професійному житті вихователів та життєдіяльності вихованців у дошкільному закладі можливі і реальні.

В рамках методичного засідання відбулась обговорення результатів поїздки творчої делегації м. Новограда-Волинського до Москви, а також планування методичних заходів, з урахуванням досвіду, побаченого у російських колег-«дошкільників». У наступному навчальному році планується проведення акцій «Наш майданчик» та «Батьківське віконечко», конкурсу ігрових та спортивних майданчиків, міського фестивалю діяльнісної педагогіки, виставки дослідницького обладнання та матеріалу.

Зрозуміло, що матеріальне забезпечення столиці Росії і провінційного міста ніхто не береться порівнювати, але підготовка до кожного методичного заходу надасть змогу педагогам, по-перше, чітко з’ясувати наявні проблеми і можливі засоби їх вирішення, по-друге, виявити креативні здібності та творчий потенціал особисто у себе та своїх вихованців. Інформаційно-методичний центр планує і в подальшому висвітлювати досвід колег ближнього зарубіжжя, працювати над встановленням дружніх і партнерських стосунків з педагогами із інших міст, збагачувати інноваційний потенціал педагогів
ДНЗ міста.І.В. Кондратець,
методист ІМЦ


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa