Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Гвардійці вкотре підтвердили свій клас!
30.05.2012

Вже доброю традицією стало те, що особовий склад славетної окремої гвардійської механізованої бригади, якою командує гвардії полковник Олександр Нестеренко, постійно бере участь у широкомасштабних навчаннях державного значення. Ще в далекому 2000 році на базі тодішньої 30-ї гвардійської танкової дивізії вперше в історії незалежної України та її Збройних Сил були проведені командно-штабні мобілізаційні навчання з реальним призовом військовозобов’язаних.

Потім – 2005 рік, широкомасштабні навчання «Реакція-2005», 2007 рік – «Артерія-2007», під час яких наші військовослужбовці підтвердили свій професіоналізм. Згодом, в 2008 році, особовий склад бригади – знову ж таки, вперше в історії незалежної України, взяв участь у бригадних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою на Рівненському загальновійськовому полігоні.

Професійні дії воїнів-гвардійців були тоді високо оцінені керівництвом держави. Не відрізнялись від минулих і наступні 2010-й та 2011-й роки, коли воїни бригади брали участь у батальйонних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою на 240-у Центрі підготовки підрозділів 8-го армійського корпусу, що під Житомиром.
Ось і цього року ми, як то кажуть, не пасемо задніх. В рамках експерименту на базі 2-го механізованого батальйону, командиром якого є досвідчений офіцер гвардії майор Володимир Кокорєв, була сформована батальйонна тактична група, до складу якої увійшли кращі артилерійські, танкові та зенітні підрозділи.

І знову вперше в історії Збройних Сил України проводилося показове батальйонне тактико-стройове заняття з підрозділами батальйонної тактичної групи. Демонстрували весь алгоритм дій наші гвардійці, ну, а у ролі глядачів виступають командири бригад і полків Збройних Сил України та їх заступники.

У перший день збору на базі 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади, де командиром гвардії полковник Олександр Нестеренко, та 12-го інженерного полку, яким командує полковник Микола Борісов, були проведені лекційні, інструкторсько-методичні та показові заняття. За ходом занять спостерігали генерали та офіцери Командування Сухопутних військ, командири армійських корпусів, командири бригад і полків Сухопутних військ та їх заступники, офіцери цієї ж ланки, які проходять службу у військах берегової оборони Військово-Морських Сил, командири лінійних танкових та механізованих батальйонів, а також командири окремих батальйонів 8-го армійського корпусу.
До уваги гостей було продемонстровано порядок та проведення занять на різних навчальних місцях, де вони ознайомилися з нюансами організації і методики проведення занять, виконання вправи швидкісної стрільби з вогневої підготовки, у ході яких відпрацьовувалася єдина методика проведення занять.

Презентували гвардійці гостям з усієї України і новітні військово-прикладні види спорту – армійський літній біатлон, пейнтбол та армійський рукопашний бій. Також було продемонстровано порядок подолання психологічної смуги перешкод, яка є новітньою розробкою підготовки військовослужбовців до морально-психологічної підготовки в умовах сучасних бойових дій.

Другого дня було відпрацьовано безпосередньо дії підрозділів батальйонної тактичної групи під час знешкодження виявленого противника. Батальйонну тактичну групу було піднято за тривогою і, отримавши розпорядження вищого командування, командир БТгр віддав бойовий наказ. Підрозділи висунулися до району зосередження, долаючи на шляху водні перешкоди та заражені ділянки місцевості. Окремо було відпрацьовано завантаження бойової техніки на залізничні платформи. Під час маршу на гвардійців «працювала» пара вертольотів вогневої підтримки Мі-24 3-го полку армійської авіації з Бродів. Словом, «війна» була видовищною!

Прибувши до визначеного району на бригадному полігоні Олександрівський, гвардійці виконали бойові стрільби вночі. Стріляли і окремі військовослужбовці зі стрілецької зброї і гранатометів, стріляли і танки, і бойові машини піхоти, і самохідні артилерійські установки. Було продемонстровано й нові форми навчання – такі, наприклад, як дуель екіпажів танків Т-64Б та дії підрозділів під час знешкодження виявленого противника вночі. На полігоні відбулися змагання з новітніх військово-прикладних видів спорту – військового літнього біатлону та пейнтболу. У змаганнях з біатлону перемогу здобула команда, що складалася з командирів бригад і полків 8-го армійського корпусу. У пейнтболі найвправнішими виявилися представники 6-го армійського корпусу.

Переможцям змагань начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Замана вручив грамоти.

За ходом батальйонного тактико-стройового заняття спостерігали не лише комбриги, командири полків та їх заступники. Головними суддями виступили очільники вітчизняного війська Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Володимир Замана, Командувач Сухопутних військ генерал – полковник Геннадій Воробйов, командир 8 армійського корпусу генерал – лейтенант Петро Литвин та ряд генералів і старших офіцерів з вищих штабів.

Потрібно відмітити, що вище керівництво оборонного відомства високо оцінило рівень підготовки воїнів-гвардійців, та це, зважаючи на їх досвід та місяці напруженої підготовки до цих занять, і не дивно. Просто Новоград-Волинські гвардійці вкотре підтвердили свій професіоналізм та високий клас!


 

 

Офіцер відділення з виховної роботи
30 омбр капітан Сергій Майдюк

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa