Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: П’ятий конкурс дитячих благодійних проектів «Добро починається з тебе» - успіх педагогів та учнів СШ №4!
29.05.2012            

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголосив про завершення П’ятого (ювілейного!!) конкурсу дитячих благодійних проектів «Добро починається з тебе». Позаду подія, якої з нетерпінням очікували маленькі доброчинці та їх педагогічні керівники з усіх куточків України – Національний форум представників найкращих проектів.

Серед 50 запрошених найкращих проектантів добрих справ з усієї України на Форум, який пройшов 22 травня 2012 року у Києві в Міському будинку вчителя, представники Новограда-Волинського - СШ №4! Формування ефективного механізму відродження традицій благодійності в Україні, стимулювання розвитку дитячих і молодіжних благодійних ініціатив – саме на реалізацію цієї визначної мети й були спрямовані дії інформаційно-методичного центру нашого міста, коли поширювалася інформація про конкурс.

За п’ять років існування конкурсу у нашому місті відбулося багато подій: інформаційно-методичним центром було проведено цілий ряд семінарів з організації у навчальних закладах проектної діяльності, за запрошенням ІМЦ з вчителями та учнями спілкувалася К.В. Тараненко (один із координаторів та організаторів конкурсу), педагогами та учнями підготовлено понад 50 різних соціально спрямованих учнівських проектів, до благодійної діяльності залучено понад 600 школярів, проведені міські фестивалі учнівських проектів соціального спрямування.

Разом з проблемами («знову конкурси!», «знову проекти!») вже з першого року «Добро починається з тебе» здобув велику підтримку з боку учнів і педагогів нашого міста. Більшість педагогічних колективів залишаються його прихильниками і з року в рік надсилають свої проекти. Є й такі, хто виходив до фіналу і ставав переможцями усі ці п’ять років; хто незмінно підтримував конкурс і залучав до участі в ньому велику кількість школярів. У Новограді-Волинському - це спеціалізована школа №4 з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів «Школа сприяння здоров’ю».

Саме вони є серед переможців цьогорічного конкурсу! Саме їх запросили на підсумковий Форум. Головне завдання форуму – презентація кращого досвіду дитячої та молодіжної благодійної діяльності в Україні, формування стратегії та конкретних механізмів підтримки й популяризації дитячих та молодіжних благодійних ініціатив, виховання у дітей та молоді потреби й навичок благодійної діяльності, стимулювання соціально-активної учнівської молоді. Знайомилися з проектами шкіл зі всієї країни, вивчали досвід інших педагогів, раділи успіхам колег та щиро ділилися досвідом власної проектної діяльності Кубашевич О.А. (заступник директора школи), Воленчук Т.В. (соціальний педагог школи), Ковальчук Н.П. (класний керівник 5-А класу).

Усі учасники Форуму працювали у двох секційних групах, презентували свої благодійні програми і проекти, обмінювалися ідеями та досвідом, обговорювали шляхи підтримки дитячих і молодіжних ініціатив.
Поруч із дитячими та молодіжними проектами – фіналістами і переможцями конкурсу - свою діяльність представляли відомі благодійні фонди: «Обдаровані діти – майбутнє України» Влади Прокаєвої, Благодійний фонд братів Кличків, «Меценати України», «Ти – ангел», Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання Дениса Силантьєва та інші. Також свої дитячі і молодіжні проекти презентували організації – члени Асоціації благодійників України: фонди «Приятелі дітей», «Отчий дім», «Благо май», «Хесед Бешт» тощо.

У другій частині форуму відбулося спільне пленарне засідання, яке завершилося церемонією нагородження переможців і лауреатів 5-го Всеукраїнського конкурсу дитячих благодійних проектів «Добро починається з тебе». Щороку журі конкурсу «Добро починається з тебе» все важче робити свій вибір. Дитячі благодійні проекти стають дедалі більш масштабними і професійними. А інколи діти мислять як справжні професійні благодійники – вони прагнуть допомагати системно, залучають до своїх проектів партнерів і спонсорів, надаючи в результаті відчутну допомогу своїй громаді.
Можна поспівчувати членам журі: вкрай важка і невдячна робота – оцінювати добрі справи, а тим більше, якщо вони виходять від дітей. Вони всі є переможці вже тому, що допомагають нужденним, захищають тварин, піклуються про довкілля, підтримують історію і культуру свого краю.

Серед 300 робіт відмічена благодійна проектна робота 5-А класу СШ №4 «Медовий пряник»! Проект підготовлено та реалізовано під керівництвом класного керівника Ковальчук Надії Петрівни, а благодійний внесок зроблено практично кожним учнем школи!

Благородна ідея – допомогти хворій дитині, педагогічно грамотно підготовлений проект й як результат - отримання високих оцінок не тільки установ, педагогів-колег на міському рівні а й оцінки громадськості й незалежних експертів на Всеукраїнському етапі!

Отже, П’ятий конкурс «Добро починається з тебе» завершено. Дякуємо всім педагогам та учням за здійснення проектної діяльності. Дякуємо всім учасникам за щирі серця і чисті душі. Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів у впровадженні проектної діяльності! Не зупиняйтеся! Робіть добро і залучайте до цього інших!П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa