Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Інформаційний проект
22.05.201226 травня 2011 року о 10.30 за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги 26, (Міжрегіональна академія управління персоналом (аудиторія№2)), Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив в рамках роботи Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні проводитиме семінар на тему: "Організація інформаційно-просвітницької кампанії з руйнування політичних інформаційних маніпуляцій "Я хочу..."".
Суттю проекту є проведення інформаційної кампанії, спрямованої на руйнування передвиборчих інформаційних маніпуляцій в українському суспільстві.

Обмеження демократії та фальсифікації на виборах напряму залежить від того, в якому інформаційному просторі перебувають громадяни, адже вони вразливі до сприйняття навіть примітивних політичних маніпуляційних повідомлень через низький рівень їхньої політичної культури та освіти. Формування незалежних громадських лідерів думок та формування попиту на незалежну думку змусить і політичні партії, як єдиного суб’єкта боротьби за політичну владу, підлаштовуватись до більш високого рівня політичної культури громадян.

Особливістю проекту буде проведення навчально-просвітницької кампанії, особливо в малих містах України, спрямованої на збільшення кількості людей, що вмітимуть критично оцінювати інформацію та аналізувати суспільно-політичну ситуацію в країні. Ці люди будуть об’єднані у «Мережу громадян-виборців», які вирізнятимуться своєю активною громадською позицією та братимуть активну участь у виборчому процесі.

Оскільки на сьогоднішній день соціальні мережі є найбільш ефективним засобом поширення політично незаангажованої інформації в Україні, проектом передбачено проведення інформаційної кампанії в Інтернеті загалом та соціальних мережах зокрема, які влада може контролювати значно меншою мірою, ніж телебачення й радіо.

Це забезпечить зворотній зв’язок між незаангажованими фахівцями з питань виборчого процесу та простими громадянами. Таке спілкування сприятиме суспільно-політичній просвіті громадян-виборців, допомагатиме їм знайти відповіді на питання, які їх турбують, та дозволить сформувати уважних спостерігачів за ходом виборчого процесу, які самі стануть постачальниками цінної інформації щодо ходу виборчої кампанії у їхньому регіоні. Обрана стратегія дозволить вплинути на формування якісно нової політичної системи шляхом виборів під час парламентських виборів 2012 року.

Дії за проектом

Підбір регіональних партнерів із числа учасників Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН»;
Проведення навчального семінару для регіональних партнерів. Тема семінару: «Форми та методи проведення інформаційно-просвітницької кампанії із руйнування політичних маніпуляційних технологій». Форми проведення семінару: лекція, групове обговорення, дискусія, проблемно-дослідницька бесіда.

Для семінару буде підготовлена мультимедіа-презентація та виготовлено навчальні роздаткові матеріали за трьома напрямками: 1) Інтернет-технології спосіб уникнути інформаційної блокади з боку держави та спосіб побудови горизонтальних мережевих спільнот. 2) Як позбутись нав’язаних інформаційних містифікацій стосовно демократії та виборів? 3) Як захистити свій голос?

Розміщення інформаційно-просвітницьких матеріалів у мережі Інтернет на власному веб-сайті (Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» -dzvin.in.ua)у вигляді, доступному для перегляду та скачування. Над ними працюватимуть: власний авторський колектив, експерти із суспільно-політичних питань, також фігуруватимуть матеріали компетентних зарубіжних авторів, у яких висвітлюватиметься їхня думка та аналізуватиметься той чи інший цікавий досвід, що стосуватиметься важливих суспільно-політичних проблем, буде представлена законодавча база (виборче законодавство). Мова сайту українська. Цільова аудиторія сайту виборці України. Матеріали будуть представлені як у вигляді інформаційних повідомлень, так і у вигляді відеороликів.

Проведення регіональними партнерами в обраних райцентрах 4 семінарів та 12 круглих столів для мережі громадян-виборців (сформується по 15 об’єднань громадян-виборців у кожній області), на яких буде презентовано проект, сформовано Мережі активних громадян-виборців. На навчальних семінарах підніматимуться та обговорюватимуться важливі теми, які стосуватимуться виборчого процесу та ролі громадян у ньому. Їм буде роздано інформаційну брошуру «Що потрібно знати виборцям під час виборів до Верховної Ради», де будуть висвітлені такі питання: «Інтернет-технології спосіб уникнути інформаційної блокади з боку держави та спосіб побудови горизонтальних мережевих спільнот», «Як позбутись нав’язаних інформаційних містифікацій стосовно демократії та виборів?», «Як захистити свій голос?», «Як перевірити себе у списках виборців?», «Права виборця» тощо.

Розсилка восьми електронних інформаційних бюлетенів учасникам «Мережі активних громадян-виборців». Після перших навчальних семінарів база даних учасників постійно поповнюватиметься та, відповідно, збільшуватиметься кількість тих, хто отримуватиме бюлетені, в яких будуть оприлюднюватися цікаві та резонансні матеріали, що стосуватимуться ходу виборчого процесу, висвітлюватиметься інформація про видання нормативно-правових актів ЦВК, новини, які стосуються діяльності партнерських громадських організацій у виборчому процесі, повідомлятиметься про акції та заходи нашого проекту тощо.

Розміщення на місцевих інформаційних порталах банерів-посилань на сайт кампанії Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» (близько 30 банерів-посилань);
Створення груп «Я хочу» у соціальних мережах: на «Фейсбуці», «ВКонтакті», «Однокласниках» тощо. У соціальних мережах буде організовано розгортання широкої кампанії із поширення інформації про кампанію «Я хочу» та залучення друзів до груп «Я хочу...» Учасники груп з усіх регіонів України залучатимуться до обговорення дискусійних суспільно-політичних питань. Крім того, оскільки модераторами груп будуть призначені фахівці з питань виборчого процесу, то громадяни, які зіткнуться з певними проблемами чи складними питаннями у ході виборчого процесу, завжди зможуть отримати від них кваліфіковану консультацію. Планується заохочувати учасників груп до активної участі у виборчому процесі, їм пропонуватиметься випробувати себе у якості спостерігача.
 
Встановлений завдяки спілкуванню у групах зворотній зв’язок забезпечить отримання інформації про хід виборчої кампанії та порушення, виявлені завдяки спостереженню, не лише у великих містах, а й у малих населених пунктах. Таким чином, інформаційно-просвітницька кампанія в соціальних мережах сприятиме прискіпливому і детальному моніторингу виборчого процесу, його гласності, що дозволить дати незаангажовану оцінку мірі дотримання виборчого законодавства і демократичних принципів учасниками і організаторами виборів та забезпечить громадський контроль за дотриманням прав людини.Управління у справах сім’ї, молоді,
фізичної культури та спорту

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa