Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: В інформаційно-методичному центрі діє виставка російських навчальних посібників та методичних матеріалів
18.05.2012

Ще одним результат поїздки творчої делегації освітян Новограда-Волинського до Москви є організація педагогічної виставки.

В інформаційно-методичному центрі відкрилась безпрецедентна виставка російських посібників, методичних матеріалів та підручників, які були подаровані членам делегації керівників освітніх закладів м. Новограда-Волинського в процесі творчої поїздки до Москви.Серед представлених матеріалів – збірки Департаменту освіти м. Москви: «Введение Федерального государственного образовательного стандарта начального общего образования в Москве», «Московское образование – основа качества жизни москвичей», «О стандартах просто», «Методические материалы и разъяснения по отдельным вопросам введения и реализации федеральных государственных образовательные стандартов начального и основного общего образования».

Окремою експозицією на виставці представлені методичні посібники Інформаційно-аналітичного центру Департаменту освіти м. Москви з питань створення навчально-методичних матеріалів в OpenOffice, альтернативного Open Source на заміну Windows тощо. На стенді розміщені рекламні аркуші лабораторії інформаційних технологій, а також програмки творчих зустрічей в освітніх закладах м. Москви.Серед виставкових матеріалів електронні носії з презентаційними матеріалами та розробками. На окремих столах розташована література Видавницького будинку Федорова, а саме, програми навчальної загальної освіти, методичні розробки уроків за системою Л.В.Занкова; методичні рекомендації щодо розвитку і виховання дітей дошкільного віку «Первые шаги» (педагогические принципы, содержание и методы), «Методические рекомендации по организации работы «адаптационных групп» кратко временного пребывания для детей раннего возраста», «Возможности информационных и коммуникационных технологий в дошкольном образовании», «Инклюзивный детский сад» тощо, примірники фахових журналів: «Образовательная политика», «Вестник образования», «Первоклассные родители», «Не будь зависим», «Игра и дети»; література благодійної організації «Благовест», каталоги російських видань на 2011-2012 рр. Неабиякий інтерес викликали посібники з тестовими матеріалами для оцінки якості навчання та підручники для 5 класу з музики, літератури, природо ведення.

Безумовно, ключова роль у системі освіти належить учителю. Саме за допомогою діяльності педагогічних працівників реалізується державна політика. В сучасних умовах змінюються і погляди на вчителя як носія культурно-історичної спадщини, загальнолюдських і національних цінностей. Педагог сьогодні перестає бути для учнів єдиним джерелом знань, тому сучасний учитель має постійно здобувати й узагальнювати нові знання з різноманітних джерел і володіти технологіями їх передачі у такій послідовності (або в такий спосіб), щоб в учнів формувалися вміння відшуковувати інформацію, виробляти (продукувати) нові знання, співставляти, систематизувати, використовувати їх у житті. У такого вчителя сформована інноваційна культура, а отже - він здатен сформувати її у своїх вихованців. Адже, логічним є висновок про те, що впровадження інновацій в освіту є і необхідністю, і вимогою, і завданням, і об’єктивною реальністю. Саме на це й повинна спонукати виставка в ІМЦ, поїздка в Москву нашої делегації, найкращий досвід московських шкіл.

Деякі педагоги освітніх закладів нашого міста вже ознайомились з експозиціями виставки на міських семінарах: вчителів іноземної мови, заступників директорів шкіл з виховної роботи ін. Знайомство з літературою супроводжується з мультимедійною презентацією «Візит освітян міста Новограда-Волинського до Москви», яку підготовили П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ та І.В.Кондратець, методист. Презентація включає в себе понад 1000 фотографій, які ілюструють перебування делегації у Москві!

Методисти ІМЦ планують на наступний навчальний рік в рамках методичних заходів ретельніше знайомити педагогів міста з досвідом російських колег, популяризувати та поширювати педагогічні родзинки у роботі московських освітніх закладів. Виставка розширює уявлення про розвиток російської освіти зокрема Москви, допомагає поширенню передового педагогічного досвіду та є підтвердження намагання новоград-волинців продовжувати співпрацю з російськими колегами.

І.В. Кондратець,
методист ІМЦ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa