Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: В інформаційно-методичному центрі діє виставка російських навчальних посібників та методичних матеріалів
18.05.2012

Ще одним результат поїздки творчої делегації освітян Новограда-Волинського до Москви є організація педагогічної виставки.

В інформаційно-методичному центрі відкрилась безпрецедентна виставка російських посібників, методичних матеріалів та підручників, які були подаровані членам делегації керівників освітніх закладів м. Новограда-Волинського в процесі творчої поїздки до Москви.Серед представлених матеріалів – збірки Департаменту освіти м. Москви: «Введение Федерального государственного образовательного стандарта начального общего образования в Москве», «Московское образование – основа качества жизни москвичей», «О стандартах просто», «Методические материалы и разъяснения по отдельным вопросам введения и реализации федеральных государственных образовательные стандартов начального и основного общего образования».

Окремою експозицією на виставці представлені методичні посібники Інформаційно-аналітичного центру Департаменту освіти м. Москви з питань створення навчально-методичних матеріалів в OpenOffice, альтернативного Open Source на заміну Windows тощо. На стенді розміщені рекламні аркуші лабораторії інформаційних технологій, а також програмки творчих зустрічей в освітніх закладах м. Москви.Серед виставкових матеріалів електронні носії з презентаційними матеріалами та розробками. На окремих столах розташована література Видавницького будинку Федорова, а саме, програми навчальної загальної освіти, методичні розробки уроків за системою Л.В.Занкова; методичні рекомендації щодо розвитку і виховання дітей дошкільного віку «Первые шаги» (педагогические принципы, содержание и методы), «Методические рекомендации по организации работы «адаптационных групп» кратко временного пребывания для детей раннего возраста», «Возможности информационных и коммуникационных технологий в дошкольном образовании», «Инклюзивный детский сад» тощо, примірники фахових журналів: «Образовательная политика», «Вестник образования», «Первоклассные родители», «Не будь зависим», «Игра и дети»; література благодійної організації «Благовест», каталоги російських видань на 2011-2012 рр. Неабиякий інтерес викликали посібники з тестовими матеріалами для оцінки якості навчання та підручники для 5 класу з музики, літератури, природо ведення.

Безумовно, ключова роль у системі освіти належить учителю. Саме за допомогою діяльності педагогічних працівників реалізується державна політика. В сучасних умовах змінюються і погляди на вчителя як носія культурно-історичної спадщини, загальнолюдських і національних цінностей. Педагог сьогодні перестає бути для учнів єдиним джерелом знань, тому сучасний учитель має постійно здобувати й узагальнювати нові знання з різноманітних джерел і володіти технологіями їх передачі у такій послідовності (або в такий спосіб), щоб в учнів формувалися вміння відшуковувати інформацію, виробляти (продукувати) нові знання, співставляти, систематизувати, використовувати їх у житті. У такого вчителя сформована інноваційна культура, а отже - він здатен сформувати її у своїх вихованців. Адже, логічним є висновок про те, що впровадження інновацій в освіту є і необхідністю, і вимогою, і завданням, і об’єктивною реальністю. Саме на це й повинна спонукати виставка в ІМЦ, поїздка в Москву нашої делегації, найкращий досвід московських шкіл.

Деякі педагоги освітніх закладів нашого міста вже ознайомились з експозиціями виставки на міських семінарах: вчителів іноземної мови, заступників директорів шкіл з виховної роботи ін. Знайомство з літературою супроводжується з мультимедійною презентацією «Візит освітян міста Новограда-Волинського до Москви», яку підготовили П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ та І.В.Кондратець, методист. Презентація включає в себе понад 1000 фотографій, які ілюструють перебування делегації у Москві!

Методисти ІМЦ планують на наступний навчальний рік в рамках методичних заходів ретельніше знайомити педагогів міста з досвідом російських колег, популяризувати та поширювати педагогічні родзинки у роботі московських освітніх закладів. Виставка розширює уявлення про розвиток російської освіти зокрема Москви, допомагає поширенню передового педагогічного досвіду та є підтвердження намагання новоград-волинців продовжувати співпрацю з російськими колегами.

І.В. Кондратець,
методист ІМЦ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa