Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: В інформаційно-методичному центрі діє виставка російських навчальних посібників та методичних матеріалів
18.05.2012

Ще одним результат поїздки творчої делегації освітян Новограда-Волинського до Москви є організація педагогічної виставки.

В інформаційно-методичному центрі відкрилась безпрецедентна виставка російських посібників, методичних матеріалів та підручників, які були подаровані членам делегації керівників освітніх закладів м. Новограда-Волинського в процесі творчої поїздки до Москви.Серед представлених матеріалів – збірки Департаменту освіти м. Москви: «Введение Федерального государственного образовательного стандарта начального общего образования в Москве», «Московское образование – основа качества жизни москвичей», «О стандартах просто», «Методические материалы и разъяснения по отдельным вопросам введения и реализации федеральных государственных образовательные стандартов начального и основного общего образования».

Окремою експозицією на виставці представлені методичні посібники Інформаційно-аналітичного центру Департаменту освіти м. Москви з питань створення навчально-методичних матеріалів в OpenOffice, альтернативного Open Source на заміну Windows тощо. На стенді розміщені рекламні аркуші лабораторії інформаційних технологій, а також програмки творчих зустрічей в освітніх закладах м. Москви.Серед виставкових матеріалів електронні носії з презентаційними матеріалами та розробками. На окремих столах розташована література Видавницького будинку Федорова, а саме, програми навчальної загальної освіти, методичні розробки уроків за системою Л.В.Занкова; методичні рекомендації щодо розвитку і виховання дітей дошкільного віку «Первые шаги» (педагогические принципы, содержание и методы), «Методические рекомендации по организации работы «адаптационных групп» кратко временного пребывания для детей раннего возраста», «Возможности информационных и коммуникационных технологий в дошкольном образовании», «Инклюзивный детский сад» тощо, примірники фахових журналів: «Образовательная политика», «Вестник образования», «Первоклассные родители», «Не будь зависим», «Игра и дети»; література благодійної організації «Благовест», каталоги російських видань на 2011-2012 рр. Неабиякий інтерес викликали посібники з тестовими матеріалами для оцінки якості навчання та підручники для 5 класу з музики, літератури, природо ведення.

Безумовно, ключова роль у системі освіти належить учителю. Саме за допомогою діяльності педагогічних працівників реалізується державна політика. В сучасних умовах змінюються і погляди на вчителя як носія культурно-історичної спадщини, загальнолюдських і національних цінностей. Педагог сьогодні перестає бути для учнів єдиним джерелом знань, тому сучасний учитель має постійно здобувати й узагальнювати нові знання з різноманітних джерел і володіти технологіями їх передачі у такій послідовності (або в такий спосіб), щоб в учнів формувалися вміння відшуковувати інформацію, виробляти (продукувати) нові знання, співставляти, систематизувати, використовувати їх у житті. У такого вчителя сформована інноваційна культура, а отже - він здатен сформувати її у своїх вихованців. Адже, логічним є висновок про те, що впровадження інновацій в освіту є і необхідністю, і вимогою, і завданням, і об’єктивною реальністю. Саме на це й повинна спонукати виставка в ІМЦ, поїздка в Москву нашої делегації, найкращий досвід московських шкіл.

Деякі педагоги освітніх закладів нашого міста вже ознайомились з експозиціями виставки на міських семінарах: вчителів іноземної мови, заступників директорів шкіл з виховної роботи ін. Знайомство з літературою супроводжується з мультимедійною презентацією «Візит освітян міста Новограда-Волинського до Москви», яку підготовили П.К.Ліневич, завідувач ІМЦ та І.В.Кондратець, методист. Презентація включає в себе понад 1000 фотографій, які ілюструють перебування делегації у Москві!

Методисти ІМЦ планують на наступний навчальний рік в рамках методичних заходів ретельніше знайомити педагогів міста з досвідом російських колег, популяризувати та поширювати педагогічні родзинки у роботі московських освітніх закладів. Виставка розширює уявлення про розвиток російської освіти зокрема Москви, допомагає поширенню передового педагогічного досвіду та є підтвердження намагання новоград-волинців продовжувати співпрацю з російськими колегами.

І.В. Кондратець,
методист ІМЦ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Долучайтеся до відновлення Молодіжного центру в Новограді-Волинському
19.06.2019

Управлінням у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради створено благодійний рахунок для збору коштів на відновлення міського Молодіжного центру. 

Докладніше...
Запрошуємо відсвяткувати День молоді разом!
19.06.2019

Програма заходів: 21 червня о 12:00 год. – турнір з більярду та боулінгу, а також конкурс «Зірка караоке 2019» для випускників закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської ОТГ (готельно-розважальний комплекс «Тополя»); 

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa