Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
12.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 09.09.2019 року

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Інша діяльність у сфері державного управління)

Докладніше...
11.09.2019

Паспорт бюджетної програми міського бюджету на 2019 рік Виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради (Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад)

Докладніше...
10.09.2019

Протокол засідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міста Новограда-Волинського (09.09.2019)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Освітян Новограда-Волинського зустрічали у Міністерстві освіти Росії
16.05.2012

В рамках візиту освітян Новограда-Волинського (23-27 квітня 2012) за запрошенням Департаменту освіти Уряду Москви 24 квітня відбулася зустріч у Міністерстві освіти Російської Федерації.

Міносвіти Росії є федеральним органом виконавчої влади, що здійснює функції з вироблення державної політики та нормативно-правового регулювання у сфері освіти, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, нанотехнологій, інтелектуальної власності, а також у сфері виховання, соціальної підтримки та соціального захисту учнів і вихованців освітніх установ. Діяльність Міністерства, його місія спрямовані на реалізацію і розвиток інтелектуального потенціалу нації - головної складової сталого і динамічного розвитку країни.

На зустрічі російську сторону представляв заступник міністра освіти і науки Російської Федерації- статс-секретар Ігор Михайлович Реморенко. Ігор Михайлович розповів українцям про завдання та поточну роботу Міністерства, яке він представляє. Серед цілей діяльності Міністерства освіти та науки визначені, виходячи з важливості і необхідності задоволення потреб населення в освіті, наступні: забезпечення доступності якісної освіти, насичення економіки кваліфікованими кадрами, інтеграції освіти і науково-технічної діяльності, підвищення ефективності використання науково-технічних досягнень, реформування наукової сфери, стимулювання інноваційної діяльності як ключових джерел сталого економічного зростання та підвищення добробуту суспільства. Виходячи з завдань, які поставив Президент Російської Федерації, Міністерство повинно забезпечувати:

1. Доступну якісну освіту для всіх верств населення як основи соціальної мобільності і зниження соціально-економічної диференціації в суспільстві.
2. Поточні і перспективні потреби економіки та соціальної сфери у професійних кадрах необхідної кваліфікації, створення умов для розвитку безперервної освіти.
3. Створення умов для активного включення дітей, що навчаються в освітніх установах, в економічне, соціально-політичне та культурне життя суспільства.
4. Створення умов для розвитку та ефективного використання науково-технічного потенціалу.

5. Створення умов для активізації інноваційної діяльності.
Голова делегації освітян міста, міський голова В.І. Загривий розповів про місто Новоград-Волинський, про історію, сучасність та перспективи розвитку. Підкреслив, що один з важливих напрямків його розвитку – розвиток галузі освіти.

Адже саме освіта - той фундамент, на якому будується майбутнє будь-якого народу. Володимир Іванович запросив представників Міністерства освіти і науки Росії на літературно-мистецьке свято «Лесині джерела», яке щороку проводиться у місті Новограді-Волинському.

Серед питань новоград-волинців представникам російської системи освіти були такі: у чому суть реформи фінансування освіти в Росії, які зміни відбуваються у школах з введенням нового освітнього стандарту, які підходи до постачання навчальних закладів новим обладнанням, як здійснюється соціальний захист педагогічних працівників та багато інших питань, на які було отримано вичерпні відповіді.

В ході обговорення вражень новоград-волинців від навчальних закладів Москви заступник міністра підкреслив, що московська освіта займає у системі освіти Росії особливе місце, основною метою програми її розвитку є забезпечення московських сімей необхідною кількістю дошкільних освітніх установ, які повинні бути оснащені сучасним обладнанням, а також необхідність освоєння педагогічними працівниками нових технологій.

І.В.Реморенко зазначив, що необхідно забезпечити школярам можливість реалізувати свої індивідуальні здібності, а також пристосувати освітні установи для дітей з обмеженими можливостями. Відповідаючи на запитання новоград-волинців, заступник міністра зазначив, що у Росії багато будується нових дитячих садків, шкіл, центрів додаткової (позашкільної) освіти. Освітні установи переведені на нову форму фінансування зі збільшенням бюджетних асигнувань. Завдяки цим заходам зарплата вихователів дитячих садків підвищилась за 2 останні роки більш як на 30%.
У зустрічі брав участь та розповів про московську освіту Михайло Юрійович Тихонов, перший заступник начальника Департаменту освіти міста Москва.

Департамент освіти Уряду Москви також приділяє багато уваги інформатизації шкіл. У 2011 році було закуплено обладнання для 486 нових комп'ютерних класів, у цьому році заплановано – 500 (у Москві 2000 шкіл). З 1 вересня 2011 року початкова школа в Москві перейшла на новий федеральний державний освітній стандарт. Він передбачає розвиток матеріально-технічної бази шкіл, у тому числі їх комп'ютеризацію. Влада Москви виділила 1,49 мільярда рублів на доукомплектування всіх початкових класів столиці комп'ютерним обладнанням для їх переходу на новий освітній стандарт.
 
У 2011 року в столиці було побудовано 50, а згідно з інвестиційною програмою на 2012-2014 роки в найближчі три роки планується звести ще 200 ДОУ. За словами М.Тихонова, триватиме процес пристосування будівель і територій освітніх установ для інвалідів та маломобільних груп громадян. На ці цілі з бюджету міста в 2011 році виділено 611 млн рублів.

Також Михайло Юрійович розповів, що пріоритетами програми «Столична освіта» є розвиток системи професійної освіти, її орієнтування на потреби економіки міста. «Прекрасні дитячі садки, школи, коледжі - це одне з найголовніших багатств Москви, потужний фактор привабливості нашого міста і конкурентоспроможності нашої столичної економіки. Багатий досвід і традиції столичної освіти дозволяють і зобов'язують нас тримати високу планку», - сказав М. Тихонов.
За його словами, основною метою програми є забезпечення московських сімей необхідною кількістю дошкільних освітніх установ, в яких повинні бути створені хороші умови для утримання і які повинні бути оснащені сучасним обладнанням. Заступник начальника Департаменту міністра зазначив, що необхідно забезпечити школярам можливість реалізувати свої індивідуальні здібності, а також пристосувати освітні установи для дітей з обмеженими можливостями. Розвиток професійних училищ і вузів також входить до завдання програми. Про високий рівень організації та забезпеченості навчально-виховного процесу у коледжах Москви та вищій школі новоград-волинці переконалися при відвідуванні ДБОЗ СПО Технологічний коледж №21 та Московського міського психолого-педагогічного інституту.

«Ми враховували пропозиції округів, але, в основному, оновлювали застарілі класи. У наступному році ця практика буде продовжена і сподіваємося до кінця 2012 року закінчити оновлення комп'ютерних класів у всьому місті», - сказав представник керівництва освіти Москви.

Говорячи про освіту Москви, М.Ю. Тихонов розповів, що в рамках заходів щодо розвитку середньої освіти уряд Москви планує усунути перекоси у фінансуванні, при яких одні школи отримують менше бюджетних коштів, ніж інші. Він уточнив, що мова йде про виділення додаткового фінансування.

У 2011 році перші класи шкіл перейшли на новий федеральний державний освітній стандарт, тому з бюджету міста на придбання комп'ютерного обладнання додатково виділено за минулий рік 1,5 млрд рублів. Крім того, була проведена перепідготовка вчителів.

М.Ю. Тихонов, підкреслив, що нова система фінансування навчальних закладів та оплати роботи педагогічним працівникам має мету - згуртувати колектив так, щоб люди працювали єдиною командою, підвищуючи престиж школи і забезпечуючи їй приплив нових учнів. Розповів про те, що, завдяки договору з постачальниками, цього року в школи надійде більше комп'ютерів і ноутбуків, ніж планувалося спочатку.

Також планується закупити в школи нові кабінети фізики та хімії, обладнати спортивні майданчики. «Але питання про те, що буде в цих кабінетах, ми будемо вирішувати безпосередньо з викладачами фізики та хімії», - додав Михайло Юрійович. «Ми хочемо, щоб кабінети влаштовували вчителів-предметників, а не тих, хто їх постачає. Наприклад, планувалася поставка на кожну школу Росії комплекту географічних та історичних карт (понад 150). Але більш раціональне рішення у тому, щоб поставити мультимедійне обладнання (комп’ютер+електронний проектор) з картографічним програмним забезпеченням – це дешевше та зручніше».

Говорячи про виховну роботу у школах Москви, Михайло Юрійович звернув увагу на те, що московські школи багатонаціональні й саме тому принципом їх роботи є толерантність та інтернаціональне виховання.
Делегація міста Новограда-Волинського подарувала І.М. Ремаренку книгу нашого земляка, Голови Верховної Ради В.М. Литвина «Історія України», пам’ятні сувеніри, буклети про Новоград-Волинський, видання інформаційно-методичного центру «Педагогічний вісник», у якому описується діяльність галузі освіти Новограда-Волинського та кожного навчального закладу.
 
Завідувач інформаційно-методичного центру П.К. Ліневич проінформував російську сторону про те, що другий рік поспіль у нашому місті проходить Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок» та запросив представників педагогічної Росії (педагогів, науковців, управлінців) до участі у фестивалі. Крім того, П.К. Ліневич у присутності заступника Міністра передав керівництву Департаменту освіти Москви інші пропозиції про можливі напрямки співпраці освітян міста Новограда-Волинського та Москви. Освітяни Новограда-Волинського отримали відповідь про вивчення усіх пропозицій та їх підтримку.

Зустріч відбулася у невимушеній атмосфері. У її роботі взяли участь Горчакова Марина Валеріївна, начальник управління міжнародних, міжрегіональних і громадських зв’язків Департаменту освіти уряду Москви, Хазова Марина Анатолівна, завідуюча сектором регіонального співробітництва Департаменту освіти Москви.П.К. Ліневич,
завідуючий інформаційно-методичним центром


 


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
З 1 жовтня 2019 року зміняться реквізити бюджетних рахунків для відповідності стандартам IBAN
13.09.2019

Державна податкова служба України повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту З Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (ІВАN) в Україні» 

Докладніше...
Інспекція благоустрою нагадує про штрафи що за спалення трави та листя
13.09.2019

Із настанням осені містяни почали активно наводити лад біля своїх приватних будинків та на городах, спалюючи суху траву та листя.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa