Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: засідання колегії управління освіти і науки
16.05.2012Нещодавно в інформаційно-методичному центрі відбулося друге у цьому році засідання колегії управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради.

Основне питання, яке розглядалося на засіданні, «Про хід виконання міської Програми роботи з обдарованими дітьми «Обдаровані діти» на 2009-2013 рр. у навчальних закладах міста», доповідач - Ліневич П.К., завідувач ІМЦ.

При обговоренні доповіді члени колегії відмічали велику роботу, яку виконують працівники ІМЦ, педагогічні колективи з виконання міської Програми: кількість призерів обласних олімпіад збільшилося з 32 (у 2010 році) до 50 (у 2012); покращилося залучення школярів до роботи Малої академії наук і зросла результативність виступів членів МАН на обласному конкурсі-захисті; активізувалася участь та покращилися результати участі у предметних турнірах, активно впроваджувалися міжнародні інтерактивні ігри-конкурси («Кенгуру», «Левеня», «Російське ведмежа», «Гринвіч», «Бобер», «Колосок» та інші); справжньою подією у місті стало відкриття та робота міської Школи «Обдарована дитина» (протягом 3 років); організація та проведення для школярів творчих конкурсів, змагань, турнірів. На засіданні колегії було схвалено досвід інформаційно-методичного центру, навчальних закладів з впровадження інноваційних форм роботи з обдарованими дітьми (міська школа «Обдарована дитина», предметні турніри, міські конкурси «Учень року», «Клас року», реалізацію проектів «На шляху до життєвого успіху», «Зорепад талантів» інші).

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача інформаційно-методичного центру управління освіти і науки міської ради П.К.Ліневича «Про хід виконання міської програми роботи з обдарованими дітьми «Обдаровані діти» у навчальних закладах міста», колегія ухвалила рішення винести інформацію про хід виконання міської Програми роботи з обдарованими дітьми на розгляд депутатської комісії з питань освіти з метою пошуку шляхів стимулювання учнів та педагогів.

Член колегії, депутат міської ради, директор медичного коледжу, Солодовник О.В. подякувала керівникам навчальних закладів за значну та результативну роботу з обдарованими дітьми та виступила з пропозицією про необхідність колективної підготовки подання пропозиції до Фонду «Майбутнє Полісся» з метою відзначення учнів та педагогів, педагогічних колективів за результатами роботи в 2011-2012 році.

В подальшій роботі навчальним закладам, педагогічним колективам необхідно спрямувати зусилля на розвиток потенційної обдарованості кожної дитини та активізувати участь шкільних учнівських команд у предметних турнірах.
Члени колегії обговорили і ряд інших питань.Г.В.Данильчук,
методист інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa