Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський визначив кращий клас 2012 року
14.05.2012
В квітні 2012 року відведено підсумки міського очно-заочного конкурсу «Клас року» серед 5-7 класів шкіл міста. Конкурс проводиться третій рік поспіль в рамках міської програми «Обдаровані діти» та з метою виявлення найбільш згуртованих та творчих класних колективів – лідерів шкіл, міста, підвищення творчого потенціалу учнів, розвитку класного і шкільного самоврядування.

Участь у І заочному турі міського конкурсу «Клас року» взяли 5-7 класи ЗОШ №2 (кл.кер. Сукач Н.В.), ЗОШ №3 (кл.кер. Іванюк Т.М.), СШ №4 (кл. кер. Ковальчук Н.П.), ЗОШ №5 (кл. кер. Савченко А.А.), ЗОШ №7 (кл. кер. Долян В.А.), колегіуму (кл. кер. Волошина Л.Є.). В місті налічується 67 5-7 класів, участь у конкурсі взяло 6 класів це складає 9% від загальної кількості. Відповідно до положення про конкурс класи-учасники представили портфоліо класу, до якого входить: характеристика класу, документи, які підтверджують досягнення класу, скарбничка добрих справ (реалізовані проекти, колективні творчі справи), публікації про клас в ЗМІ, випуски класних газет) аналітичні матеріали (якість знань учнів класу, результативність виступів у шкільних та міських масових заходах, зайнятість учнів у роботі гуртків, секцій, робота класного та участь у роботі шкільного врядування), активність батьків, фотоматеріали, оформлення класних кімнат, само презентація класу та інше. 5-А клас СШ №4 представив не лише портфоліо класу, а й портфоліо кожного учня класу, 7-Б клас колегіуму представив цікавий творчий проект «Наші захоплення» та зразки учнівських «Папок успіху», 6 клас ЗОШ №5 доповнив портфоліо цікавими та яскравими сценаріями класних свят, 6-А клас ЗОШ №2 широко представив роботу класу над проектами та творчі поїздки.

За результатами заочного туру журі визначило учасників другого (очного) туру конкурсу: 6-А клас ЗОШ №2, 5-А клас СШ №4, 6 клас ЗОШ №5, 7-Б клас колегіуму.
Другий етап конкурсу передбачав підготовку презентацію класу. Тривалість презентації до 30 хвилин, журі оцінювало задіяність усіх учнів класу у презентації, змістовність виступу, оригінальність, творчий підхід та артистизм. Участь у роботі журі очного етапу конкурсу (який відбувався 11 квітня в НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня») взяли: завідувач ІМЦ П.К.Ліневич, методист Житомирського ОІППО В.М. Гусак, депутат міської ради, директор ЗОШ №7 Овдіюк В.І., методист ПДМ Маркович О.Е., методисти ІМЦ Буцукіна І.М., Данильчук Г.В.

Підготовлені класами-учасниками презентації вразили глядачів та членів журі оригінальністю, креативністю та масовістю виконання. Кожен клас обрав цікаву форму представлення: 6-А клас ЗОШ №2 – шоу «Родинний квартал», 5-А клас СШ №4 театралізоване дійство «Країна чудес», 6 клас ЗОШ №5 – шоу «Шкільний канал», 7-Б клас колегіуму - агітбригада з елементами інсценізації. Всі класи розкривали навчальний та виховний процес в класах, свою результативну діяльність в школі та на міських заходах, знайомили присутніх з роботою органів учнівського самоврядування, демонстрували свої творчі вміння та навички. Виступи супроводжувалися мультимедійною підтримкою (електронна презентація, відеофільм, фотоколаж). В презентації класу активну участь взяли всі учні класів, класні керівники та батьки. Кожен клас для презентації підготував спеціальну єдину форму.
Нелегко було визначити переможця, тому що всі класи представили себе на високому рівні. Проте конкурс є конкурс. В результаті жвавого обговорення та врахувавши результати заочного туру конкурсу журі визнало переможцем 5-А клас СШ №4, класний керівник Ковальчук Н.П.

Чудове та неповторне дійство подарували глядачам та групам підтримки чотири класи-учасники конкурсу! За яскравою 30-хвилинною презентацією класу титанічна праця класного керівника, заступника директора з виховної роботи, директора та інших педагогів. Проте, ця робота варта витрачених зусиль, поміченим був кожен учень, знайшлося в кожному те, що показали всім. І можливо, а ми щиро віримо в це, це стане першим кроком на шляху до нових звершень!
Переможців, лауреатів та учасників конкурсу буде відзначено дипломами управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради на щорічному міському святі «Обдарованість року - 2012».

Та хотілося б знайти підтримку у громадськості міста, депутатів міської ради, підприємців, представників політичних сил, щоб відзначити переможців, а можливо й лауреатів, заохочувальними призами (екскурсія, солодощі, призи та інше). Тож просимо відгукнутися небайдужих та благодійно підтримати творчих дітей нашого міста. Контактний телефон 5-50-72, 2-11-69 (запитати Ліневича Павла Казимировича).Г.В. Данильчук,
методист інформаційно-методичного центру

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету
18.09.2019

Тендерний комітет Управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 20.09.2019 року о 08:40 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 43) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
18.09.2019

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa