Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
13.10.2011

Про життєзабезпечення городян, перспективи мед коледжу та інші нагальні проблеми сьогодення міста. 

12 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. У своєму вступному слові міський голова Володимир Загривий акцентував увагу на належному проведенні в місті спортивних та освітніх заходів республіканського рівня, зустрічі іноземних делегацій. Він поінформував членів виконкому про позитивні перспективи завершення ремонту доріг, житлового будівництва для військових, продовження газифікації нового мікрорайону у «Морському» та 2-ої черги полігону для ТПВ. Заступники міського голови постійно працюють над вирішенням названих проблем у центральних та обласних органах виконавчої влади. 

Володимир Іванович роз’яснив найближчі наміри влади щодо врегулювання торгівлі алкоголем, зазначивши, що консультації із приватними підприємцями триватимуть. Остаточне рішення має бути без «ламання дров», дуже виваженим та взаємоприйнятним, таким, що не призведе до значних збитків для місцевих бізнесменів, але й не сприятиме погіршенню криміногенної ситуації у нашому місті. Тому міський голова звертається із проханням до підприємців - відповідально поставитися до інтересів більшості новоград-волинців. 

Зваженим та перспективним, за словами міського голови, має бути рішення влади щодо подальшої долі недобудованого банно-прального комбінату. Коштів у міському бюджеті на завершення будівництва або переобладнання його на школу мистецтв немає. Продовжувати витрачати кошти з міського бюджету на його охорону також немає сенсу, тому що будівлю необхідно використовувати. Керівництво медичного коледжу виступило з ініціативою взяти приміщення на свій баланс та переоблаштувати у навчальний корпус, який вкрай необхідний закладу, що має намір підняти свій рівень акредитації. Найближчим часом директор коледжу Олена Солодовник звернеться до керівництва області з клопотанням придбати за кошти обласного бюджету недобудоване приміщення банно-прального комбінату або прийняти в обласну власність на вигідних для громади міста умовах з тим, щоби передати його коледжу. Шляхи розв’язання ситуації будуть визначати на сесії депутати міської ради. Всього на засіданні виконавчого комітету міської ради було розглянуто та прийнято 26 рішень з питань захисту прав неповнолітніх, влаштування дітей, які позбавлені належного батьківського піклування до закладів охорони здоров’я, надання разової матеріальної допомоги, квартирних та інших.

Розпочалися звіти керівників виконавчих органів міської ради. 

Міським головою прийнято розпорядження про звіти на засіданні виконавчого комітету керівників структурних підрозділів міської ради про свою поточну діяльність. Першим звітував начальник організаційного відділу – Володимир Диба. Цей відділ згідно положення організовує діяльність депутатів міської ради під час сесій, їх зустрічі із виборцями під час прийомів у громадській приймальні, планує та проводить навчання народних обранців нормам чинного законодавства. У 2011 році для депутатів міської ради проведено 8 навчань, два із них - виїзні. Організовано та проведено 5 сесій міської ради шостого скликання, 10 засідань координаційної ради голів постійних комісій, за участю керівників депутатських фракцій, які представлені в міській раді, 45 засідань постійних комісій міської ради. Депутатами шостого cкликання прийнято протягом року 119 рішень, контроль за виконанням яких здійснює відділ. 

Володимир Якович поінформував про те, що за рік до депутатів звернулося 140 громадян, як правило, за різними видами допомоги. За сприяння працівників відділу підготовлені документи для легалізації 6-ти об’єднань громадян. Протягом 2011 року організаційний відділ міської ради розглядав заяви і скарги громадян, готував проекти рішень міської ради, розпоряджень міського голови з питань організаторської та організаційно-масової роботи, планів роботи міської ради та її виконавчого комітету, узагальнював інформацію за звітами депутатів міської ради, готував щотижневі плани роботи виконавчих органів міської ради, забезпечував придбання, поліграфічне виконання та відправку поштових листівок-привітань з нагоди державних свят, знаменних дат, ювілеїв, займався передплатою періодичних видань для міської ради та інше. Звіт начальника організаційного відділу міської ради було взято до уваги членами виконавчого комітету.

З 13 жовтня у будинках та установах стане тепліше. 

У відповідності до рішення виконавчого комітету міської ради з 13 жовтня в місті розпочинається опалювальний сезон. При цьому в разі зміни вуличної температури подача теплового носія в мережі буде регулюватися, адже за нормою опалення восени може розпочатися в разі, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря не вища за 8 градусів. У відповідності до розпорядження міського голови тепло у відділення лікарні вже надійшло 12 жовтня. Гаряча вода у багатоповерхівки буде подаватися з 1-го листопада як і раніше двічі на тиждень – в середу та суботу - з 17.00 до 23.00. На засіданні виконкому Загривий В.І. наголосив на тому, що наступний опалювальний сезон проходитиме в умовах суворої економії як енергоресурсів так і бюджетних коштів. Наразі через непогашені боги на місто виділено лімітів газу лише 100 кубометрів. В інших містах України ситуація ще гірша. Під питанням подача тепла одночасно зі всіма міськими організаціями у новозбудовану ЗОШ№8, яка ще не передана управлінню освіти як завершений об’єкт. Але і ця проблема незабаром буде розв’язана.

Про будівництво та торгівлю в місті. 

Традиційно на засіданні приймалися рішення щодо поточного будівництва, реконструкції будівель, у яких наголошується на обов’язковості виконання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. У черговий раз розглядаючи діяльність в місті ПАТ «Київстар» та ПАТ «Датагруп» щодо розгортання мереж доступу до Інтернету, члени виконкому поставили під сумнів незначну кошторисну вартість прокладання мереж, що може призвести до недоотримання коштів до міського бюджету для розвитку інфраструктури міста. За підрахунками деяких членів виконкому зазначений представниками цих організацій розмір, фактично дорівнює вартості ремонтних робіт 3-х кімнатної квартири. Але ж за їхніми даними вони проклали по місту вже майже півтора десятки км мереж! І це за трохи більше ніж 260 тисяч гривень. Вочевидь, що виконкому слід звернутися до незалежних експертів, які перевірять достовірність кошторисної вартості оптоволоконних мереж, які прокладаються по місту спеціалістами ПАТ «Київстар» та ПАТ «Датагруп». Тому у відповідності до рішення виконкому вони мають припинити ведення робіт на території міста до отримання висновків експертизи щодо достовірності вартості прокладання мереж.
Рішенням виконавчого комітету не дозволено ВАТ «Новоград-Волинський пивзавод» реконструювати тимчасовий торгівельний павільйон на вул.. Соборності. Адже за даними управління статистики та податкової пивзавод припинив свою діяльність в нашому місті.

У місті буде увічнено пам’ять заслуженого вчителя України Герасимчука Р.Я. 

Зважаючи на рішення комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини, виконавчий комітет міської ради вирішив встановити меморіальну дошку на честь заслуженого вчителя України Герасимчука Р. Я. на приміщенні ЗОШ№3. Взято до уваги значний внесок Романа Яковича у розвиток освіти нашого міста. 


Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa