Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Торгівля людьми в Україні
10.10.2011

Торгівля людьми включає в себе торгівлю дітьми з метою їх протиправного усиновлення, жінками – з метою їх сексу¬альної експлуатації, використання в порнобізнесі, чоловіками – з метою їх використання в різного роду збройних конфліктах, експлуатації їх праці, а також найбільш небезпечний вид цієї діяльності – торгівля людьми з метою трансплантації органів та тканин, насильницького донорства. 

18 жовтня європейська громадськість відзначає День боротьби з торгівлею людьми. З проблемою торгівлі людьми в Україні активно борються такі міжнародні організації як ОБСЄ, Міжнародна організація з Міграції та правозахисна організація Ла-Страда в Україні. 

Але громадські організації зазначають, що лише їхньої активної роботи в протидії такому негативному явищу замало. Нині Україна гостро потребує розробки комплексного законодавства з захисту прав потерпілих, а також з належного покарання злочинців за торгівлю людьми. 

Ця проблема є дуже серйозною. Вона показує, що торгівля людьми не тільки сама по собі є порушенням прав людини, але й створює умови для порушення прав потерпілих громадян та, у певних випадках, членів їх сімей. Мова йде про право на приватність, право на охорону здоров’я, право на захист, право на справедливий розгляд справи, право на свободу від насильства та жорстокого поводження тощо. 

Стан надання допомоги потерпілим від торгівлі людьми в Україні є дуже низьким. Одним з моментів, на яких наголошують експерти, є те, що Україна поступово з країни-транзитера та постачальника жертв торгівлі людьми переходить в країну призначення для жертв: дедалі частіше на території України потерпають, насамперед від трудової експлуатації, самі українці, та жителі інших країн.
Торгівля людьми це соціальне явище, що визнається злочином у всіх країнах світу.
Щороку, за словами менеджерів проекту ОБСЄ в Україні, жертвами торгівлі в самій країні стають понад 30 тисяч громадян. Це насамперед трудове і сексуальне рабство. 

Так, в Заяві Міжнародного правозахисного центру «Ла-страда» з приводу руйнування в Україні державної політики в сфері протидії торгівлі людьми від 27 квітня 2011 р. висловлюється занепокоєння та обу¬рення ситуацією із повним знищенням системи реа¬лізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Вона вимагає терміново розробити та внести зміни в положення про центральні органи влади, визначивши уповноважений орган державної влади у сфері протидії торгівлі людьми, доопрацюва¬ти та затвердити Державну програму протидії торгівлі людьми на 2011–2015 роки, прийняти Закон України «Про протидію торгівлі людьми».
Планується, що до кінця року буде ухва¬лено Закон України «Про протидію торгівлі людьми, що забезпечить організаційно-правові засади проти¬дії торгівлі людьми, визначить повноваження органів виконавчої влади у цій сфері та статус осіб, потерпі¬лих від торгівлі людьми, та порядок надання їм соці¬альної допомоги. 

Подолання торгівлі людьми в Україні стане реальністю лише завдяки спільним діям та партнерству з урядами інших країн, правоохоронцями і усім громадянським суспільством.
Отже, щоб попередити таке жахливе явище в нашому місті, та захистити постраждалих звертайтеся до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що знаходиться за адресою вул.Шевченка, 31, телефон 2-07-12.


Корзун Я.А.
Залучений спеціаліст
міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa