Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: У Одесі відбулася конференція «Створення національної інвестиційної інформаційної системи»
03.10.2011

27-29 вересня 2011 року у місті Одеса відбулася практична конференція «Створення національної інвестиційної інформаційної системи». Головний організатор заходу проект ЛІНК «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Наше місто неодноразовий учасник подібних заходів, які проводить проект ЛІНК у сфері залучення інвестицій.
 


Ось і цього разу запросили представників понад 30 міст України для того, щоб ознайомити з функціонуванням національного порталу, можливістю його використання для залучення потенційних інвесторів та поширення інформації про місто серед професійних девелоперів. 


Керівник Проекту USAID ЛІНК Говард Окман, розпочав конференцію презентацією «Прямі іноземні інвестиції типу «грінфілд» - необхідний інструмент підвищення конкурентоспроможності України». Головна ідея: залучення вхідних потоків прямих інвестицій типу “грінфілд”, направлених на підвищення ефективності – найдешевший та найефективніший спосіб. Тобто вільні земельні ділянки регіонів України – ось найперший засіб залучити інвестора та створити нові робочі місця. 


Лише країни, в яких компанії спроможні до інновацій шляхом підвищення ефективності або покращення вартості продукту задля підвищення продуктивності, можуть гідно конкурувати на світовому ринку. Тому, задачею номер один сьогодні є створення економічного профілю України, який буде підвищуватись і не падати на завтрашньому ринку. 

Для ефективного просування потенціалу міста необхідні промо-інструменти – набір маркетингових засобів, таких як брошури, інформаційні бюлетені та інтернет-презентації. Як найкраще створити подібні документи, знайомила учасників конференції Ксенія Сидоркіна, головний радник з питань інвестицій Проекту USAID ЛІНК. Вона наголосила, що під назву “брошури” може підпадати цілий клас маркетингових документів: Інвестиційні профілі; Інформаційні листки про об’єкти, які пропонуються інвестору; Історії успіху інших інвесторів, які прийшли в регіон; Галузеві промо-матеріали, спрямовані на інвесторів певної галузі; Довідники по регіону; Інше. 

З Проектом ЛІНК наше місто працює вже давно. Ось і цього року, місто отримало фінансову підтримку Агентства США з міжнародного розвитку USAID на розробку та друк подібних промо-матеріалів, які були використані під час першого Інвестиційного форуму «Звягельщина інвестиційна» та у місті Києві на форумі «Житомирщина інвестиційна». 

Головна тема конференції в Одесі – це наповнення національного інвестиційного порталу інформацією про окремі регіони (всі області та міста обласного значення мають війти в цю базу даних). Це єдине на сьогоднішній день джерело інформації для потенційних інвесторів, яке охоплює економічний потенціал всіх регіонів України за єдиним принципом. Веб-сторінка має чітку та логічну структуру побудови, легка у використанні та адмініструванні (будь-хто може навчитися наповнювати та оновлювати сторінку). Є можливість підтримувати повідомлення про місто анімацією, картами, фотографіями. 

Портал двомовний – українською та англійською мовами викладена інформація про ресурсний потенціал регіонів, конкурентні переваги та діловий клімат, а найголовніше розміщені ділянки типу «грінфілд» та позитивні тенденції на певних територіях. Все це – надійний інструмент для залучення прямих іноземних інвестицій, можливість швидко та дешево донести інформацію про місто, можливість забезпечити постійну присутність та відповідність на ринку інвестицій з боку пропозиції, можливість забезпечити в особі міста надійного партнера для іноземних інвесторів. 

Проект ЛІНК був головним донором створення Українського інвестиційного порталу. Після завершення діяльності Проекту в Україні, інвестиційний портал буде передано для обслуговування та контролю на національному рівні Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами України, центральному органу виконавчої влади. Діяльність Держінвестпроекту спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України. Василь Федюк, директор Департаменту регіонального розвитку, ознайомив учасників конференції з новими підходами до інвестиційного розвитку територій. 

Він наголосив, що Держінвестпроект – головний орган у системі центральних органів виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у сфері інвестиційної діяльності та управління національними проектами. Основні завдання цієї агенції – це: здійснення управління національними проектами; здійснення заходів, спрямованих на поліпшення інвестиційного іміджу України; підтримка інвестиційного розвитку регіонів України. 

На разі на виході два законопроекти, які полегшать роботу у напрямку залучення інвестицій. Це, Інвестиційний кодекс та Закон України «Про індустріальні парки». Ці нормативно-правові документи будуть представлені для обговорення на ІІ етапі Міського інвестиційного форуму, який міська влада має намір провести на початку грудня 2011 року. 


Світлана Карпінська,
начальник відділу економічного
аналізу і планування міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa