Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Володимир Литвин привітав медичний коледж із 75-літтям
03.10.2011

Новоград-волинці уже звикли до того, що їх земляк, Володимир Литвин не оминає увагою рідне місто під час відзначення важливих подій. 2011 рік для медичного навчального закладу міста є ювілейним, адже 75 років тому у Новограді-Волинському засновано медичну школу. Володимир Михайлович відкрив корпус №2 медичного коледжу, де в основному завершилися ремонтні роботи. 


За традицією зустріли земляка із запашним короваєм. Слова щирої подяки Голові Верховної Ради, обласній та міській владі, будівельникам прозвучали від директора коледжу Олени Солодовник. Після урочистого перерізання червоної стрічки Голова Верховної Ради оглянув нововідкрите приміщення. Цей корпус був збудований ще в далекому 1936 році під дошкільний навчальний заклад, який підпорядковувався КЕЧ району. У користування коледжу будівля була передана у 1997 році. Протягом 13 років студенти і викладачі вимушені були працювати у не відремонтованому приміщенні. Лише у минулому році завдяки зусиллям міської та обласної влади у ньому розпочався капітальний ремонт. За цей час капітально відремонтовано фасад, дах, замінено вікна, проведено повну реконструкцію тепло-водо-електро-комунікаційних мереж, внутрішні роботи та облаштування території. 


Директор навчального закладу із захопленням розповіла про можливості, які тепер відкриваються для студентів завдяки новому приміщенню та обладнанню. Нововведенням стане функціонування спеціалізованого кабінету для практичної медичної підготовки різних фахівців з метою надання невідкладної допомоги постраждалим. У найближчих планах керівництва коледжу – розширення кількості студентів та підвищення рівня акредитації навчального закладу. Особливою гордістю навчального закладу є інтерактивна дошка, яка до речі раніше теж була подарована Володимиром Литвином і дозволяє виконувати багато необхідних навчальних задач. Значного оновлення за останні два роки зазнало і основне приміщення навчального закладу – сучасного вигляду набув фасад та огорожа, капітально відремонтовані внутрішні туалети. Користуючись нагодою, Солодовник О. В. звернулась до Литвина В. М. із проханням допомогти вирішити питання передачі приміщення недобудованого банно-прального комбінату для потреб медичного коледжу. 


Цього ж дня у міському палаці культури відбулися урочистості з нагоди поважного ювілею навчального закладу, у яких взяли участь спікер ВРУ Литвин В. М., керівники Житомирської області Рижук С.М. та Заполовський Й.А., народний депутат України Рудченко М.М., міський голова Загривий В.І., педагоги та студенти коледжу, працівники та випускники минулих років. 

Із літописом та вагомими досягненнями закладу можна було познайомитися на фотовиставці у фойє МПК та під час телевізійного фільму, який демонструвався в залі. Відкриваючи урочистості, директор медичного коледжу Олена Солодовник подякувала всім, хто стояв біля джерел створення такого навчального закладу в місті, доклав великих зусиль до його досягнень - засновникам, відомим землякам, керівникам міста та області, галузі охорони здоров’я, меценатам. 


Вітаючи працівників та студентів медичного коледжу із 75-літтям, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, наголосив на важливості спеціалістів медичних професій для країни у різні роки української історії. Велику підтримку залу викликала пропозиція земляка працювати у напрямку перетворення медичного коледжу в інститут, адже зроблено вже чимало. Зокрема, на Новоград-Волинщині майже сформований медичний округ із необхідною інфраструктурою, як того вимагає сучасна реформа галузі охорони здоров’я України. 

Тож будемо сподіватися, що завдяки Володимиру Литвину найближчими роками Новоград-Волинський збагатиться медичним інститутом. Володимир Михайлович виконав почесну місію та вручив ряд високих державних нагород - посвідчення Заслуженого працівника охорони здоров’я України директору О.В.Солодовник, Почесні грамоти ВРУ викладачу коледжу В.Л.Савченко та голові районної ради В.Ф.Весельському, нагрудний знак імені А.Макаренка заступнику директора Н.О.Мороз, а також відзнаку Голови ВРУ та інші. Всього понад 30 різних нагород отримали працівники коледжу за вагомий внесок у розвиток закладу. На урочистостях лунало багато гарних теплих слів та приємних подарунків на адресу іменинників від присутніх поважних гостей свята. Місцеві аматори народної творчості присвячували ювілярам свої талановиті виступи. Для них співали учасники чоловічого вокального ансамблю «Алексстеп» військ Південного оперативного командування із Одеси. 


Довідка. Історія медичного закладу почалась у вересні 1936 року з відкриттям у місті двохрічної школи медичних сестер та акушерок. Випускникам видавались посвідчення медичної сестри із правом роботи в медично-санітарних закладах на всій території тодішнього СРСР. По війні заклад трансформувався протягом усіх років: школа, курси, училище і, нарешті, коледж. Свідченням цьому – віднайдені свідоцтва різних років – кінця тридцятих, а також п’ятдесятих, шістдесятих… Тому й правонаступництво медичного коледжу тієї далекої школи 30-тих років минулого століття є беззаперечним і не викликає сумніву.
У 1961 році в м. Новограді-Волинському створено самостійну 2-х річну школу медичних сестер, яка готувала кадри для сільських медичних закладів. Приймали в школу за направленням без вступних іспитів.
У 1990 році знову виникла потреба у підготовці більшої кількості середніх медичних працівників для обслуговування населення Полісся, яке постраждало від наслідків Чорнобильської катастрофи і заклад отримав друге дихання. Спочатку це була філія Житомирського базового медичного училища. В 1992 році філію реорганізовано в самостійний навчальний заклад – Новоград - Волинське медичне училище, в 2004 році – в медичний коледж. 

З 2003року Новоград-Волинський медичний коледж Житомирської обласної ради очолює Солодовник Олена Володимирівна ,лікар вищої категорії, викладач вищої категорії, лауреат премії імені О.Ф.Гербачевського, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», педагогічне звання «Викладач-методист», депутат міської ради трьох каденцій.
Навчальний заклад готує середніх медичних працівників з напряму «Медицина» за спеціальністю «Лікувальна справа» та «Сестринська справа». Ліцензований обсяг складає 210 студентів. В коледжі навчається більше 640 студентів. Контингент студентів формується на базі повної та неповної загальної середньої освіти на конкурсній основі за рахунок державного замовлення, а також за кошти юридичних та фізичних осіб. Студентами закладу переважно є діти сільської місцевості, малозабезпечених та багатодітних сімей. Навчально-виховний процес забезпечує 92 працівники, з них 41 штатних викладачів, 9 викладачів-методистів, 17 викладачів мають вищу категорію. За останніх 20 років медичний коледж закінчило біля 2000 студентів. 

З метою впровадження ступеневої підготовки фахівців складено угоду про співпрацю щодо подальшого навчання за спорідненими спеціальностями з Житомирським державним університетом імені І. Франка, Запорізьким державним університетом та Київським державним університетом ім. О.О. Богомольця. За результатами всеукраїнського ліцензованого іспиту «Крок–М» коледж ввійшов в перелік 15 кращих медичних закладів нашого рівня, що є високим показником результату роботи колективу.
В медичному коледжі постійно проводиться робота щодо розширення ліцензованих послуг, а саме: здійснюється підготовка медичних спеціалістів на базі неповної загальної середньої освіти, діють курси підвищення кваліфікації середніх медичних працівників загального профілю, курси лікувального масажу та курси за спеціалізацією «Косметик». 

Показником результативності роботи в закладі є стабільний позитивний імідж медичного коледжу. Навчальний заклад є лідером в усіх добрих справах по впровадженню якісно нових сучасних підходів з питань виховання молоді. Коледж здобув перемогу в міському рейтингу популярності «Гордість міста» в номінації «Кращий студент року»та естрадної пісні «Сонячне коло», Всеукраїнських конкурсах медичних працівників «Ліра Гіппократа» та виконавців естрадної пісні «Перлина України». Відділ інформації та звуків
з громадськістю міської ради


[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa