Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський запрошує педагогів-новаторів на ІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей "Мій особистісно зорієнтований урок"
03.10.2011

Ми, педагоги, стоїмо біля колиски людини, 
особистості – цієї величезної цінності, 
яка становить головне багатство суспільства
і яку суспільство довірило нам.
Чи пам’ятаємо ми про це?
 

В.О.Сухомлинський

Серед шляхів удосконалення навчально-виховного процесу особливе місце у наш час займає особистісно зорієнтоване навчання (ОЗОН). Це освітня технологія має на меті взаємний та плідний розвиток особистості педагога та його учнів на основі рівності в спілкуванні й партнерства в спільній діяльності. У цьому випадку основне завдання вчителя - надання допомоги учневі у визначенні свого ставлення до самого себе, інших людей, навколишнього світу, своєї професійної діяльності.
 
Враховуючи ці важливі особливості освітньої технології педагоги міста Новограда-Волинського працюють над на науково-методичною проблемою «Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом впровадження прогресивних педагогічних технологій на засадах особистісно-орієнтованого навчання та виховання». Дуже важливим внеском у вирішення проблеми освітян нашого міста має робота творчої групи вчителів української літератури загальноосвітніх навчальних закладів міста під керівництвом кандидата педагогічних наук А.М. Фасолі, старшого наукового співробітника лабораторії літературної освіти Інституту педагогіки Національної Академії педагогічних наук. 

Як результат роботи освітян міста за проблемною темою став організований та проведений у нашому місті у квітні 2010 року Всеукраїнський фестиваль творчих педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок». Про його високий рівень організацій говорить той факт, що його учасниками стали представники освітянської громади з 12 областей України та міста Києва та відгуки його учасників у центральній освітянський пресі. Саме тому, організатори вирішили вернутися у Новоград-Волинський та провести другий Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей. 

12-13 жовтня 2011 року у м. Новограді-Волинському Житомирської області відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей "МІЙ ОСОБИСТІСНО ЗОРІЄНТОВАНИЙ УРОК". Запрошуємо всіх, хто цікавиться проблемами впровадження педагогічних інновацій, використанням особистісно зорієнтованого навчання, має творчі здобутки і тим, хто лише роздумує про ОЗОН. 

У програмі Фестивалю: понад 20 фестивальних майданчиків; «Педагогічна трибуна» - виступи науковців та провідних методистів України; презентація творчих напрацювань учасників фестивалю та творчих груп з питань особистісно зорієнтованого навчання; «Педагогічні майстерні» - проведення відкритих уроків і майстер-класів; виставка учнівських творчих портфоліо; круглі столи та педагогічні дебати з обговоренням проблем впровадження ОЗОНу; робота проблемних груп; коло друзів; інші форми інтерактивного спілкування ОЗОНовців. Учасники фестивалю отримають сертифікати. 

Організатори: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, інститут педагогіки національної академії педагогічних наук України, управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, видавничий дім «освіта», видавництво „Шкільний світ“ 

Заявки на участь у фестивалі надсилайте на електронні адреси: pavel@linevich.com , anfas@ukr.net . Телефон для довідок: 04141-550-72, 066-817-94-09 (Ліневич П. К.), 095-726-16-55 (Фасоля А. М.)
Оргкомітет очікує на велику підтримку від Національної академії педагогічних наук. Організатори зацікавлені у залученні широкого кола науковців, викладачів, педагогів-практиків!
Свої заявки на участь у Фестивалі вже подали освітяни Росії, Молдови. Приєднуйтеся!
Ми чекаємо та запрошуємо до участі саме вас!

Форма заявки на участь у фестивалі: 

Прізвище, ім'я, по батькові
 
Місце роботи, посада, науковий ступень, звання
 
Адреса
 
Контактний телефон, E-mail
 
У рамках фестивалю планую
 
Наприклад: виступ із теми (вказати), презентувати власний досвід, представити методичну розробку, пропоную власний майстер-клас із теми (вказати), відкритий урок (клас й тему вказати), тощо.
Адреса, прізвище, ім'я, по батькові, посадової особи для надсилання запрошення (якщо потрібно) 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa