Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України»
22.02.2019

Щороку наприкінці лютого у місті проходять заходи до Дня народження Лесі Українки. Не є винятком і Школа мистецтв м. Новограда-Волинського. Так, 20 лютого 2019 року для учнів школи було проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України». До уваги присутніх було представлено відеофільм про життя та творчість нашої видатної землячки.

Докладніше...
20.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.02.2019 року

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3230  Виплата державної соціальної допомоги на  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3085  Надання  щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Про стан соціального забезпечення новоград-волинців у І півріччі 2011 року
29.08.2011

Під час шостої сесії міської ради шостого скликання депутатами міської ради піднімалося питання щодо направлення коштів для потреб соціального захисту населення. За інформацією фінансового управління міської ради у І півріччі поточного року на галузь „Соціальний захист та соціальне забезпечення“ спрямовано 23 337,8 тис. грн або 98,3% планових призначень звітного періоду та 48,6% річних планових призначень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року видатки збільшились на 5 444,1 тис. грн або 30,4%. 

Кошти галузі спрямовано на: надання пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги населенню – 4 933,6 тис. грн; надання пільг та житлових субсидій на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 44,3 тис. грн; надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг – 503,9 тис. грн; виплату допомоги сім’ям з дітьми – 16 892,0 тис. грн; надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста - 34,0 тис. грн; надання матеріальної допомоги на поховання безробітних – 4,5 тис.грн; програми соціального захисту неповнолітніх – 1,9 тис. грн; утримання центрів соціальних служб для молоді – 122,0 тис. грн; програми і заходи соціальних служб для молоді – 12,1 тис. грн; програми і заходи органів у справах молоді –12,5 тис. грн; утримання територіальних центрів соціальної допомоги на дому – 660,0 тис. грн; виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам – 4,0 тис. грн; центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 31,6 тис. грн; пільги по зору – 54,9 тис. грн; фінансову підтримку громадських організацій – 15,7 тис. грн; утримання голови Червоного Хреста – 10,9 тис. грн. 

Потреба в коштах на пільгові перевезення громадян міста у 2011 році становить 2 100,0 тис. грн. За рахунок субвенції з державного бюджету міським бюджетом передбачено 1 076,0 тис. грн. або 51% до потреби. Касові видатки за перше півріччя склали 562,6 тис. грн або 52,2% річних планових призначень та 26,8% до потреби. З них на пільгове перевезення: автомобільним транспортом – 490,8 тис. грн; залізничним транспортом - 71,8 тис. грн.

Відповідно до листа Міністерства Фінансів України від 01.06.11 № 3642/45/2-11 „видатки на пільговий проїзд окремих категорій громадян враховуються щорічно виходячи з фінансових можливостей держави і розподіляються між місцевими бюджетами за єдиною для всіх регіонів методикою. Збільшення субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремим категоріям громадян можливе у разі збільшення загального обсягу вказаної субвенції шляхом внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік“ з урахуванням збалансування видатків з наявними бюджетними ресурсами“. 

Потреба в коштах на санаторно-курортне лікування становить 83,9 тис. грн. На ці цілі за рахунок субвенції з державного бюджету в міському бюджеті передбачено 37,0 тис. грн, що становить 44% до потреби. Станом на 01.01.11 року обліковувалась кредиторська заборгованість у сумі 18,9 тис. грн. Касові видатки за 6 місяців на санаторно-курортне лікування склали 37,0 тис. грн або 100% річних планових призначень.
На капітальний ремонт житла ветеранів Великої Вітчизняної війни потреба становить 170,0 тис. грн, передбачено за рахунок коштів субвенції 13,0 тис. грн або 7,6% до потреби. На даний час управлінням праці та соціального захисту населення проводиться оформлення необхідних документів для оплати виконаних робіт.


І.К. Ящук
заступник начальника – начальник
відділу бюджетних видатків

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
21.02.2019

Графік проведення підсумкових галузевих нарад у місті Новограді-Волинському

Докладніше...
До відома новоград-волинців!
21.02.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт Новоград-Волинським РЕМ 21.02.2019 року з 11:00 до 14:00 год. будуть відключені від електропостачання будинки за наступними адресами: площа Лесі Українки,7,9,11,13,15, провулок Медовий. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки
20.02.2019

З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до рідної культури та літератури, розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №27(о) затверджено План заходів із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa