Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Про стан соціального забезпечення новоград-волинців у І півріччі 2011 року
29.08.2011

Під час шостої сесії міської ради шостого скликання депутатами міської ради піднімалося питання щодо направлення коштів для потреб соціального захисту населення. За інформацією фінансового управління міської ради у І півріччі поточного року на галузь „Соціальний захист та соціальне забезпечення“ спрямовано 23 337,8 тис. грн або 98,3% планових призначень звітного періоду та 48,6% річних планових призначень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року видатки збільшились на 5 444,1 тис. грн або 30,4%. 

Кошти галузі спрямовано на: надання пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги населенню – 4 933,6 тис. грн; надання пільг та житлових субсидій на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 44,3 тис. грн; надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг – 503,9 тис. грн; виплату допомоги сім’ям з дітьми – 16 892,0 тис. грн; надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста - 34,0 тис. грн; надання матеріальної допомоги на поховання безробітних – 4,5 тис.грн; програми соціального захисту неповнолітніх – 1,9 тис. грн; утримання центрів соціальних служб для молоді – 122,0 тис. грн; програми і заходи соціальних служб для молоді – 12,1 тис. грн; програми і заходи органів у справах молоді –12,5 тис. грн; утримання територіальних центрів соціальної допомоги на дому – 660,0 тис. грн; виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам – 4,0 тис. грн; центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 31,6 тис. грн; пільги по зору – 54,9 тис. грн; фінансову підтримку громадських організацій – 15,7 тис. грн; утримання голови Червоного Хреста – 10,9 тис. грн. 

Потреба в коштах на пільгові перевезення громадян міста у 2011 році становить 2 100,0 тис. грн. За рахунок субвенції з державного бюджету міським бюджетом передбачено 1 076,0 тис. грн. або 51% до потреби. Касові видатки за перше півріччя склали 562,6 тис. грн або 52,2% річних планових призначень та 26,8% до потреби. З них на пільгове перевезення: автомобільним транспортом – 490,8 тис. грн; залізничним транспортом - 71,8 тис. грн.

Відповідно до листа Міністерства Фінансів України від 01.06.11 № 3642/45/2-11 „видатки на пільговий проїзд окремих категорій громадян враховуються щорічно виходячи з фінансових можливостей держави і розподіляються між місцевими бюджетами за єдиною для всіх регіонів методикою. Збільшення субвенції на компенсацію за пільговий проїзд окремим категоріям громадян можливе у разі збільшення загального обсягу вказаної субвенції шляхом внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік“ з урахуванням збалансування видатків з наявними бюджетними ресурсами“. 

Потреба в коштах на санаторно-курортне лікування становить 83,9 тис. грн. На ці цілі за рахунок субвенції з державного бюджету в міському бюджеті передбачено 37,0 тис. грн, що становить 44% до потреби. Станом на 01.01.11 року обліковувалась кредиторська заборгованість у сумі 18,9 тис. грн. Касові видатки за 6 місяців на санаторно-курортне лікування склали 37,0 тис. грн або 100% річних планових призначень.
На капітальний ремонт житла ветеранів Великої Вітчизняної війни потреба становить 170,0 тис. грн, передбачено за рахунок коштів субвенції 13,0 тис. грн або 7,6% до потреби. На даний час управлінням праці та соціального захисту населення проводиться оформлення необхідних документів для оплати виконаних робіт.


І.К. Ящук
заступник начальника – начальник
відділу бюджетних видатків

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa