Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України»
22.02.2019

Щороку наприкінці лютого у місті проходять заходи до Дня народження Лесі Українки. Не є винятком і Школа мистецтв м. Новограда-Волинського. Так, 20 лютого 2019 року для учнів школи було проведено лекцію-концерт «Синьоока Мавка України». До уваги присутніх було представлено відеофільм про життя та творчість нашої видатної землячки.

Докладніше...
20.02.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 18.02.2019 року

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3230  Виплата державної соціальної допомоги на  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків

Докладніше...
19.02.2019

КПКВК  08 1 3085  Надання  щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження
Національний форум міст-партнерів ПРООН/МПВСР
СайтСвято-Троїцького кафедрального собору м.Новоград-Волинський

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Відеоматеріали
Міські новини
Новоград-Волинський: Вдосконалюємося у питаннях енергоефективності.
17.08.2011

За ініціативи міського голови Володимира Загривого та фінансової підтримки проекту Українсько-Німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях» 16 серпня, відбувся тренінг «Вступ до енергетичного менеджменту в територіальних громадах».

Аудиторія – представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, комунальних підприємств та енергоменеджери освіти, охорони здоров’я та культури.Основне завдання заходу - підвищення поінформованості енергоменеджерів всіх галузей міста з питань енергоефективності та енергозбереження.

Тренінг проведено Мариною Бірюковою-Стефанюк з Інституту енергоменеджменту та енергоменеджменту (ІЕЕ) НТУУ «КПІ», Надією Пархоменко, консультантом проекту «Енергоефективність у будівлях», представниця ОСББ м. Київ, Галиною Когут з львівської міської ради.Зі вступним словом до учасників звернувся Перший заступник міського голови Микола Усенко, який проінформував про важливість питань енергозбереження для нашого муніципалітету. Окреслив основні досягнення у співпраці з проектом Українсько-Німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях» та розповів про плани на майбутнє.

Теплозабезпечення українських міст на 85% здійснюється за рахунок природного газу. За останні п’ять років ціни на газ зросли в 5,5 рази, а видобуток вітчизняного газу щороку скорочується на 7-10%.

Витрати теплової енергії в наших будівлях в середньому на 50-70% вищі у порівнянні з країнами ЄС.

Тому нам вкрай необхідно терміново змінити власне ставлення до питань раціонального використання енергетичних ресурсів.Енергоменеджмент, як комплексна стратегія, підтримує економічно та екологічно ефективне використання джерел енергії БЕЗ ЗНИЖЕННЯ РІВНІВ ЯКОСТІ ТА КОМФОРТУ КОРИСТУВАЧІВ.

Цікавим та важливим компонентом впровадження політики енергоефективності є енергетична паспортизація житлових будинків. В нашому місті такі паспорти розпочали розроблятися і потребують доопрацювання.

Під час роботи в групах тренери переконували учасників, що впровадження енергозберігаючих заходів не завжди великомасштабні та довгострокові, можна почати із заходів менш вартісних, ефект від впровадження яких не змусить на себе довго чекати. Починати необхідно з найменш капіталоємних вкладень - встановлення енергозберігаючих ламп у під’їздах, утеплення вікон та вхідних дверей.

Поряд з браком фінансування залишається дуже серйозна проблема – ментальність наших громадян, які переконані, що енергозбереження це справа одного дня, однієї лише держави, влади і при цьому забувають , що розпочинати насправді необхідно з себе. Необхідно усвідомити, що лише об’єднавшись, можемо змінити існуючу ситуацію. Ми маємо гарну нагоду скористатися кращим європейським досвідом.

Ірина Гудзь
Начальник відділу підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
21.02.2019

Графік проведення підсумкових галузевих нарад у місті Новограді-Волинському

Докладніше...
До відома новоград-волинців!
21.02.2019

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт Новоград-Волинським РЕМ 21.02.2019 року з 11:00 до 14:00 год. будуть відключені від електропостачання будинки за наступними адресами: площа Лесі Українки,7,9,11,13,15, провулок Медовий. 

Докладніше...
У Новограді-Волинському відбудуться заходи із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки
20.02.2019

З метою вшанування пам’яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до рідної культури та літератури, розпорядженням міського голови від 12.02.2019 №27(о) затверджено План заходів із відзначення 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук


Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa