Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Вдосконалюємося у питаннях енергоефективності.
17.08.2011

За ініціативи міського голови Володимира Загривого та фінансової підтримки проекту Українсько-Німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях» 16 серпня, відбувся тренінг «Вступ до енергетичного менеджменту в територіальних громадах».

Аудиторія – представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, комунальних підприємств та енергоменеджери освіти, охорони здоров’я та культури.Основне завдання заходу - підвищення поінформованості енергоменеджерів всіх галузей міста з питань енергоефективності та енергозбереження.

Тренінг проведено Мариною Бірюковою-Стефанюк з Інституту енергоменеджменту та енергоменеджменту (ІЕЕ) НТУУ «КПІ», Надією Пархоменко, консультантом проекту «Енергоефективність у будівлях», представниця ОСББ м. Київ, Галиною Когут з львівської міської ради.Зі вступним словом до учасників звернувся Перший заступник міського голови Микола Усенко, який проінформував про важливість питань енергозбереження для нашого муніципалітету. Окреслив основні досягнення у співпраці з проектом Українсько-Німецького технічного співробітництва «Енергоефективність у будівлях» та розповів про плани на майбутнє.

Теплозабезпечення українських міст на 85% здійснюється за рахунок природного газу. За останні п’ять років ціни на газ зросли в 5,5 рази, а видобуток вітчизняного газу щороку скорочується на 7-10%.

Витрати теплової енергії в наших будівлях в середньому на 50-70% вищі у порівнянні з країнами ЄС.

Тому нам вкрай необхідно терміново змінити власне ставлення до питань раціонального використання енергетичних ресурсів.Енергоменеджмент, як комплексна стратегія, підтримує економічно та екологічно ефективне використання джерел енергії БЕЗ ЗНИЖЕННЯ РІВНІВ ЯКОСТІ ТА КОМФОРТУ КОРИСТУВАЧІВ.

Цікавим та важливим компонентом впровадження політики енергоефективності є енергетична паспортизація житлових будинків. В нашому місті такі паспорти розпочали розроблятися і потребують доопрацювання.

Під час роботи в групах тренери переконували учасників, що впровадження енергозберігаючих заходів не завжди великомасштабні та довгострокові, можна почати із заходів менш вартісних, ефект від впровадження яких не змусить на себе довго чекати. Починати необхідно з найменш капіталоємних вкладень - встановлення енергозберігаючих ламп у під’їздах, утеплення вікон та вхідних дверей.

Поряд з браком фінансування залишається дуже серйозна проблема – ментальність наших громадян, які переконані, що енергозбереження це справа одного дня, однієї лише держави, влади і при цьому забувають , що розпочинати насправді необхідно з себе. Необхідно усвідомити, що лише об’єднавшись, можемо змінити існуючу ситуацію. Ми маємо гарну нагоду скористатися кращим європейським досвідом.

Ірина Гудзь
Начальник відділу підтримки муніципальних
ініціатив та інвестицій міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa