Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Забезпечення діяльності бібліотек)

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, об’єднаних територіальних громадах)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: „Ми з вами – влада, яка має бути відповідальною за свої справи“
05.08.2011

Саме такою була основна думка, яку часто повторював Володимир Загривий на прес-конференції для журналістів місцевих ЗМІ, яку він провів із своїми заступниками. Темою розмови стали підсумки роботи виконавчих органів міської ради у І півріччі поточного року. Із вступним словом виступив керівник міста Володимир Загривий. Основними аргументами його короткого лаконічного виступу були конкретні цифри, що засвідчують активну діяльність міської влади. Зокрема, якщо доходи міського бюджету у минулому році становили 143,6 млн. грн., то у поточному 170,8 млн. грн. Вже у І півріччі цього року сума доходної частини сягає 92 млн. грн., що на 22 млн. грн. більше за минулорічні показники. 17млн. грн. місто отримує за допомоги нашого відомого земляка Володимира Литвина, ще 2 млн. – це кошти, які ми маємо від районної влади на співфінансування лікарні, а перевиконання бюджету становить ще 3 млн. За останній час зросла сума інвестицій в економіку Новограда, так з 1 січня вона становить понад 89 млн.грн. Ці кошти пішли на будівництво 3-ох промислових підприємств, які будуються, створення додаткових робочих місць на швейній фабриці «Леся», ремонт в’їзних шляхів у місто. До того ж слід додати внесок наших іноземних партнерів у заходи з енергоефективності, тренінги, навчання. Приємно відзначити, що в місті проходить ремонт, реконструкція, будівництво до 100 об’єктів різної форми власності, тобто населений пункт набуває більш ошатного вигляду. Оновлено площу перед будинком рад, за багато років нарешті проведено ремонт у коридорах та кабінетах. Адже влада має бути прикладом господарського ставлення до будівлі, де бувають не тільки мешканці, а й іноземні гості.

Серед проблем, які заважають здійсненню запланованого, Володимир Іванович назвав відсутність адміністративної реформи, недалекоглядність своїх попередників у ставленні до комунального майна, непрофесійність кадрів як серед керівників підприємств, так і серед посадовців, що уповільнює освоєння виділених коштів, а також втрату темпів співпраці із владою району. На листопад міський голова запланував співбесіди із посадовцями міської ради, в ході яких стане відомо, хто працюватиме далі, а кому, можливо, доведеться шукати нове місце роботи. Загривий В.І. ініціював звернення до Голови Верховної Ради України В.М.Литвина щодо впровадження в нашому регіоні пілотного проекту щодо злиття міста та району в одну адміністративну одиницю. Аналізуючи матеріали журналістів місцевих ЗМІ міський голова наголосив на високому рівні відповідальності представників так званої «четвертої влади» в місті. Їхні виступи мають бути глибокими, критика – аргументованою. Адже мас-медіа формують настрої в громаді, налаштовують на конструктивну діяльність щодо розвитку нашого рідного міста. А з метою удосконалення роботи виконавчих органів міської ради щодо висвітлення їх діяльності у місцевих ЗМІ, збільшення присутності інформації про діяльність міської влади в інформаційному просторі міста, міський голова прийняв розпорядження від 01.08.11 № 234(о), яким визначено формат співпраці з журналістами.

Про організацію діяльності депутатів міської ради, співпрацю влади із правоохоронцями, військовими поінформував присутніх журналістів секретар міської ради Василь Михальчук. Він, зокрема, повідомив про те, що триває робота над уточненням реєстру майна комунальної власності, внесені зміни у нормативні документи щодо його оренди, підготовлено до продажу 8 комунальних об’єктів, утримувати які міський бюджет не в силах. В ході зустрічей Василя Івановича із керівництвом військового гарнізону почалося відновлення шефських зв’язків міських підприємств над військовими частинами. З метою покращання криміногенної ситуації в місті затверджена Комплексна програма профілактики злочинності на найближчі 5 років, надається матеріальна підтримка міському відділу міліції для реалізації державної програми «Безпечне місто». Незабаром буде відновлено роботу ради старійшин та політико-консультативної ради голів осередків політичних партій та громадських організацій.

Перший заступник міського голови Микола Усенко зупинився на результатах роботи житлово-комунальної галузі міста в І півріччі. За його словами у відповідності до плану ведеться реконструкція водоканалу за міжнародні кошти, із 5 вже освоєно 1,5 млн. доларів. З метою ефективного використання бюджетних коштів 10 установ переводяться на автономне опалення. Цього року великі обсяги робіт виконується з ремонту міських доріг і в перше за багато років ведеться реконструкція в’їздів до міста з усіх боків. На різні види дорожніх робіт буде використано 26 млн. державних цільових коштів, в той час як у минулому році на це пішло 1,3 млн. В цьому велика заслуга нашого мера, який працював із керівництвом реконструкції дороги «Київ-Чоп». Йде реформування «Міськкомунсервісу», закуплено 17 контейнерів для сміття. У найближчих планах – здача бювету на вул.. Пушкіна, будівництво дитячих майданчиків у кварталах приватної забудови, встановлення там контейнерів для сміття.

Заступник міського голови Сергій Колотов проаналізував соціально-економічні показники розвитку міста за І півріччя 2011 року. Станом на 1 липня 2011 року в ЄДРПОУ в місті значилось 886 суб’єктів господарювання, з них 818 із статусом юридичної особи, створено 22 нових суб’єкти господарювання, ліквідовано – 12. За 6 місяців 2011 року промисловими підприємствами міста реалізовано продукції на 162,0 млн.грн., на 33,2% менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Вироблено продукції на суму 127,9 млн.грн., що на 17,8% (27,7 млн.грн.) менше, ніж у відповідному періоді 2010 року. Зменшення обсягу виробництва обумовлено зменшенням замовлень, скороченням реалізації продукції. Найбільший темп росту забезпечили підприємства: ТОВ „Житниця“, ТОВ „Новотекс“ , ЗАТ ВКФ „Леся“, МПТВП „Райдуга“, ВАТ „Хлібозавод“, ПАТ „Сільмаш“ .

Надходження від платників податків міста до зведеного бюджету забезпечено в сумі 46,9 млн. грн. податків та зборів, що контролюються податковими органами, що на 5,0 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зріс оборот роздрібної торгівлі, за І квартал 2011 року становить 59,9 млн.грн., що на 49,5% більше 2010 року.

Наявне населення станом на 1 червня 2011 року становить 56136 осіб, що на 56 осіб більше, ніж на відповідну дату минулого року. Кількість народжених за 5 місяців поточного року складає 234 особи, померлих 280, природне скорочення – 46 осіб. Прибуло за січень-травень поточного року 365 осіб, вибуло – 294 особи, приріст за рахунок міграції становить 71 особу. Сергій Юрійович наголосив на тому, що на підприємствах не має заборгованості зарплати, наше місто впевнено серед перших в області.

Заступник міського голови Дмитро Ружицький поінформував присутніх про розвиток будівництва та земельних відносин в місті. Нажаль призупинено роботу щодо розширення меж міста згідно Генерального плану, що уповільнює будівництво як промислових об’єктів так і приватного житла, визначено лише адреси будівель у мікрорайоні каменедробильного заводу як міських.

Валентин Андрійович Костюк – заступник міського голови – проаналізував роботу підрозділів галузей соціально-гуманітарної сфери, які діяли відповідно до галузевих програм, рішень міської ради та її виконавчого комітету. Приємно зазначити, що з 63% до 73% зріс відсоток дітей, охоплених дошкільною освітою. Проте через демографічну ситуацію в країні щороку зменшується кількість учнів та класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. За останні 5 років ця різниця становить 885 учнів та 21 клас. Попри зменшення кількості учнів, до 1- х класів минулого року прийшло 640 дітей, що на 50 більше, ніж раніше. 29 випускників з 242 учнів 11- х класів 2010-2011 навчального року нагороджено золотими та срібними медалями. Наразі ведеться підготовка до нового навчального року, створена комісія, яка з 15 серпня буде перевіряти стан готовності навчальних закладів. Здобутком співпраці міської ради та її виконавчого комітету можна вважати те, що вдалося зберегти мережу позашкільної освіти, адже це 2995 наших дітей.

За словами Валентина Андрійовича у сфері охорони здоров’я розроблена та прийнята Концепція розбудови, зміцнення матеріально-технічної бази, вдосконалення діяльності міськрайонного територіального об’єднання. Придбано медичного обладнання на 150 тис.грн., автомобіль швидкої медичної допомоги. Протягом останніх років погіршується епідемічна ситуація, зростає кількість новоград-волинців, померлих від туберкульозу. Тому медичні працівники закликають всіх пройти профілактичний медичний огляд, а також флюорографічне обстеження.

Управлінням праці та соціального захисту населення надається 69 видів соціальних допомог. За 6 місяців поточного року фінансування касових витрат склало 25 млн. 556 тис.грн., що на 4 млн.946 тис.грн. більше ніж за перше півріччя 2010 року. За отриманням субсидії до управління звернулося 575 осіб, з них призначено – 530 чоловікам.. Через недофінансування на державному рівні існує проблема заборгованості по виплаті допомог.

Культурне життя міста дещо урізноманітнилося відкриттям кінозалу на 60 глядацьких місць у кінотеатрі ім.Щорса. Працівники культури гарно прозвітували у м.Житомир, де відбувся творчий звіт аматорських колективів області. Проведено ремонтні роботи нового приміщення дитячої музичної школи, вхідної групи МПК, ведеться ремонт у колишньому кінотеатрі. Розпочалися проектні роботи із створення в місті школи мистецтв.

Основним завданням у фізичній галузі є збереження мережі установ. За звітний період наші спортсмени займали призові місця у Всеукраїнських змаганнях, спартакіада. Дещо покращилася матеріально-технічна база спортивної галузі, збережено футбольну команду, хоча проблеми державні в місті також відбилися на ситуації з командою. Влада всіляко сприяла розвитку футболу в місті, але ж слід підтримувати й інші види спорту.

За словами керуючого справами виконкому міської ради Василя Янчука в І півріччі 2011 року міським головою було видано 508 розпоряджень, проведено 14- засідань виконавчого комітету міської ради, на якому прийнято 300 рішень. Було опрацьовано 3200 звернень громадян, надійшло вхідної кореспонденції – 2822.

Насамкінець представникам влади відповіли на цілу низку питань журналістів кожного із місцевих ЗМІ – учасників прес-конференції. М.Г.Усенко запевнив, що опалювальний сезон розпочнеться своєчасно, вже направлені заявки для отримання лімітів на газ. Міський голова стурбований відсутністю снігоприбиральної техніки, скороченням радіоточок і за його словами у випадках, коли бракуватиме бюджетних асигнувань влада буде залучати приватні кошти в тому числі і самих мешканців. Влада, зокрема, планує облаштування міського пляжу саме на умовах співфінансування. Це стосується і будівництва дитячих майданчиків у приватному секторі. Долю футбольної команди, її утримання також слід вирішувати спільно із засновниками, самими гравцями, адже світова практика показує, що така справа знаходиться в руках заможних людей – фанатів футболу. І журналістів і владу цікавить доля території колишнього консервного заводу, власники якого постійно змінюються, а в планах - облаштування в тому районі зони відпочинку. Міський голова зізнався, що відновлення роботи колишнього пивзаводу справа нереальна. А щодо цеху мінеральної води в місті – дозвільні та проектні роботи місцевими підприємцями ведуться, і влада їм у цьому допомагає. Загривий В.І. та Колотов С.Ю. відмітили позитивні наслідки І інвестиційного форуму в Новограді, бажаючих вкладати кошти у розвиток промисловості є. Такі форуми стануть регулярними.

Керівники влади запевнили журналістів, що інформацію, яка їх цікавить вони зможуть безперешкодно отримувати на першу ж вимогу, не чекаючи на прес-конференцію.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Запрошуємо на захід з нагоди Дня партизанської слави
16.09.2019

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Докладніше...
Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
16.09.2019

Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка продаватиметься власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці. 

Докладніше...
До уваги платників податків!
13.09.2019

У зв’язку із початком роботи Головного  управління ДПС у Житомирській області  у Заяві про приєднання до Договору про визнання електронних документів необхідно зазначати наступні відомості:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa