Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
13.06.2019

Орієнтовний графік виконання робіт по поточному ремонту твердого дорожнього покриття на 2019 рік вулиць та провулків населених пунктів Новоград-Волинської територіальної громади

Докладніше...
11.06.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 10.06.2019 року

Докладніше...
Щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується
11.06.2019

Міністерство охорони здоров’я Украни розглянуло лист Житомирської обласної державної адміністрації від 25.04.2019 № 1967/04-1, щодо відшкодування витрат понесених у зв`язку з відпуском лікарських засобів, вартість яких повнітсю чи частково відшкодовується та в межах компетенції подомляє.

Докладніше...
Щодо погодження зупинки ГРС Новоград-Волинський 26.06.2019 року
07.06.2019

Начальник Рівненського ЛВУМГ Олійник І.Я. на адресу Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л. надіслав звернення наступного змісту:

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: І знов чарують „Животоки“ на Лесиній землі
03.08.2011
Українська пісне, вимита сльозами,
Висушена вітром у краї чужім,
Українська пісне, ти прийшла шляхами
До мойого серця і живеш у нім
Українська пісне, чарівна, всесильна –
Ти такою будеш через сотні літ.
Українська пісне, вчить тебе дитина,
Щоби пам’ятати свій прадавній рід.


Попри всі негаразди щодо відміни міжнародного свята літератури та мистецтв „Лесины джерела“ 12 Всеукраїнський конкурс автентичного співу „Животоки“ все-таки відбувся 30 липня у музеї родини Косачів. Новоград-волинців чарували своїм самобутнім співом учасники з семи областей України, а саме Сумської, Полтавської, Хмельницької, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської та Житомирської областей. Згідно положення конкурс проводився у номінаціях солоспів та гуртовий спів у двох вікових категоріях - молодшій з 6 до 18 років та старшій від 19 років.


Для оцінки автентичного співу було призначено професійне журі: заслужений працівник культури України, професор Київського національного університету культури і мистецтв, завідуючий секцією народно-пісенного виконавства та фольклору, керівник ансамблю „Кралиця“ - Іван Синельником, відмінник освіти України, керівник народного дитячого гурту „Яворина“ школи мистецтв ім..Леотовича, м.Київ - Оксана Мілевська, заслужений працівник культури України, керівник народного тріо „Віра“ та народного дитячого фольклорного ансамблю „Ордана“ - Віра Матвійчук, заступник директора по народній творчості, провідний спеціаліст хорового мистецтва Житомирського обласного центра народної творчості - Галина Шубіна, голова журі заслужений діяч мистецтв України, ведуча каналу „Культура“ національної радіокомпанії України, радник Європейського будинку фольклору, м. Київ - Катерина Божко. Оцінка автентичного співу проводилася за такими критеріями, як репертуар та колоритність, успадкування регіональних та локальних традицій, відтворення говірки мовного діалекту відповідної місцевості, природність виконання.


Наймолодшим учасником конкурсу став Мирослав Сайпель зі Славути, який отримав заохочувальну премію та диплом „Наймолодшого учасника“, а „Найстаршим учасником“ стала Валентина Шмат з Олевського району В номінації „Костюм-оригінал“ отримала премію Наталія Борох з Волині. У молодшый віковый категоріъ „Солоспів“ лауреатом третьої премії стала Галина Михайлишин з м.Галич, Івано-Франківської обл., яка продемонструвала гаївки з етнорегіону Опілля і є солісткою гурту „Традиція“ малої академії народних ремесел м. Галич під керівництвом Тетяни Варулків. Лауреатами другої та першої премії стали студенти Рівненського державного гуманітарного університету з факультету музичне мистецтво – музичний фольклор - Сергій Чернюк та Марія Ящук з м. Славута. У номінації „Гуртовий спів“ лауреатом третьої премії відмічено зразковий аматорський ансамбль „Жуварка“ під керівництвом Зінаїди Андрійчук з м. Костопіль, лауреат другої премії отримав фольклорний гурт „Щедрик“, Славутської школи мистецтв, керівник Тетяна Малиновська, а перша премія дісталася зразковому фольклорному гурту „Перлинка“, ЗАТ об’єднання „Прогрес“ з м.Славута.


Серед старшої вікової категорії у номінації „Солоспів“ третю премію розділили між собою Полтавська „Чураївна“ Надія Ліневська та незмінна учасниця конкурсу „Животоки“ - Віра Воробей з Овруцького району. Лауреатом другої премії стала Віра Хланюк з Олевського району. Почесне перше місце зайняв наш земляк Леонід Потайчук з с.Червона Воля. В гуртовому співі у старшій віковій категорії третю премію отримав колектив тріо автентичної пісні Костопільського РБК, лауреатами другої премії стали два колективи: народний аматорський фольклорний колектив „Дубровойка“ з Камінь-Каширського району, Волинської обл. та Меленські „Тещі та свекрухи“ - народний фольклорно-етнографічний колектив Коростенського району. Володарем гран-прі став народний фольклорний колектив „Криниченька“, Духанівського СБК, Конотопського району з Сумщини.


Після вручення нагород та премій на слова ведучої: „Благослови Боже й Україно мати для нашого роду коровай розкраяти“, - кожен присутній отримав скибочки короваю, як символ єднання нашого українського роду.

Конкурс автентичного співу „Животоки“ проходить щорічно в рамках свята Лесині джерела та запрошує всіх, хто не байдужий до витоків народного мистецтва, до прадавньої самобутньої культури, хто не цурається свого коріння і вміє слухати душею, прийняти участь у наступному році.

Режисер конкурсу
Галина Кучинська

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Капітальний ремонт зливової каналізації по вул. Родини Косачів в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:30 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

 
Докладніше...
Відбудеться засідання тендерного комітету з визначення виконавця по об’єкту: «Поточний ремонт твердого дорожнього покриття від перехрестя вул. Шевченка до повороту вул. Ніколаєва, буд. №10-А в м. Новограді-Волинському Житомирської області»
13.06.2019

Тендерний комітет управління ЖКГЕ та КВ Новоград-Волинської міської ради повідомляє, що 18.06.2019 року о 10:00 год. (вул. Шевченка, 16, другий поверх, кабінет № 30) відбудеться засідання тендерного комітету на якому буде визначено виконавця по об’єкту: 

Докладніше...
До уваги новоград-волинців!
13.06.2019

Готується до видання 3-й том історії міста "Підприємства, установи, організації". Статті приймаються до 30 червня 2019 року. Телефон для довідок: (04141) 5-51-13. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa