Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Відповідь народного депутата України Костюк Д. С. на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради
20.09.2019

На адресу секретаря Новоград-Волинської міської ради Остапчука В. І. надійшов лист від народного депутата України Костюк Д. С. у відповідь на звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради стосовно встановлення на станції «Новоград- Волинський-1» зупинки швидкісних потягів, наступного змісту: 

Докладніше...
18.09.2019

Інформація про наявні залишки лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються за кошти державного та місцевого бюджету  в закладах охорони здоров´я станом на 16.09.2019 року

Докладніше...
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: Шоста сесія міської ради завершила свою роботу
02.08.2011

28 липня на пленарне засідання зібралося 35 депутатів міської ради. Вів засідання міський голова Володимир Загривий. Перед початком роботи народні обранці привітали із 50-річчям свого колегу – завідувача діагностичним відділенням міськрад ТМО Юрія Дебіча. Після обговорення у постійних депутатських комісіях, внесення змін та доповнень було прийнято 29 рішень міської ради. У засіданні брали участь депутати обласної ради Юрій Тарасюк, Василь Борис, Петро Сербін, а також керівники та представники правоохоронних органів міста, прокуратури та СБУ.

Про бюджет міста


Депутати міської ради затвердили звіт про виконання бюджету міста за І півріччя 2011 року у відповідності до якого доходи загального фонду становили 80 862 564 гривні та по видатках - 80 681 695 гривень, доходи спеціального фонду є 10 901 805 гривень та видатки - 11 585 803 гривні.

Відповідним рішенням внесено зміни до річного бюджету. Додаткові дотаційні кошти з державного бюджету передбачено для галузей освіти, охорони здоров’я, культури, спорту. Із бюджету розвитку виділено 7 млн.грн. на проекти, ремонти, реконструкцію закладів освіти, медицини, культури, каналізаційних мереж.

Позашкільна освіта функціонуватиме


На пленарному засіданні заслухано інформацію начальника управління освіти і науки міської ради Ольги Ільяхової щодо стану забезпечення закладів позашкільної освіти. Ольга Володимирівна зазначила, що для повноцінної роботи цих установ необхідно понад 2 млн.грн. З метою економії коштів вже здійснено певні заходи, залучалися благодійні та спонсорські кошти на ремонт. Мережа гуртків, груп, секцій та інших творчих об’єднань максимально зменшується. Але з метою розвитку здібностей та обдарувань дітей і молоді міста міська влада, депутати міської ради намагаються зберегти роботу позашкільних установ. Відповідним рішенням із міського бюджету 300 тис.грн. виділяється для того, щоб позашкільна освіта в місті продовжувала функціонувати.

В місті незабаром з’явиться ще одна загальноосвітня школа


Нова школа, яка будується замість старої у мікрорайоні „Дружба“ функціонуватиме як загальноосвітня І-ІІІ ступенів. Таке рішення прийняла міська рада. Наразі будівництво добігає кінця, а з 1 вересня школярам 10-11 класів не треба буде доїжджати автобусом в інші школи міста. Вони зможуть здобувати середню освіту за місцем проживання.Про хід виконання раніше прийнятих та
затвердження нових міських Програм


Начальник УЖКГ та КВ міської ради Василь Лень та головний санітарний лікар району Людмила Прохор поінформували присутніх про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища міста на 2008-2012 роки. За 3 роки дії Програми в місті проведено комплекс робіт з метою поліпшення охорони навколишнього природного середовища, на що витрачено майже 4,0 мільйони гривень бюджетних та відомчих коштів. Серед позитивного Василь Олексійович назвав наступне - із 7 діючих котелень КЕЧ району одну переведено на природний газ, а котельня ВУВКГ буде опалюватися дерев’яними обрізками; закрито використання сміттєзвалища по вулиці Лянгуса та побудовано перший етап першої черги полігону ТПВ в урочищі Ржатківка; за кредитні кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку розпочата комплексна модернізація ВУВКГ, з виконанням заходів по очищенню ложа водозабору, часткової заміни та очищення діючих інженерних мереж, встановлення нового водоочисного обладнання, в місті впроваджена система роздільного збору ТПВ, та інше. Придбано додатково 77 контейнерів, якими обладнано 12 контейнерних майданчиків. Нажаль через брак коштів не закінчено переведення вугільних котелень КЕЧ району на природний газ, не закінчено розробку технічної документації із встановлення меж водоохоронної зони навколо міського водозабору, не введені в експлуатацію системи очистки стоків ливневої каналізації по вул.Чехова та в районі Болгарбуду; продовжується забруднення води річки Случ побутовими стоками в районі с.Гульск; Із різних причин залишаються не каналізованими стоки 4,0 тис. споживачів приватного сектору міста.

Прийнятим міською радою рішенням власників радіо таксі (15-64, 15-50, 15-52, 15-55, 15-57) зобов’язано до 01.01.12 закінчити паспортизацію базових радіостанцій. Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради та водоканал повинні прискорити каналізування стоків житлового будинку 29 на І провулку Войкова.

Управління ЖКГ та КВ на пропозицію депутатів порушило клопотання перед ОДА про виділення у наступному році бюджетних коштів на каналізування та завершення будівництва очисних споруд в с.Гульск та будівництво другої черги полігону утилізації твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.

Заступник міського голови Дмитро Ружицький доповів депутатам про хід виконання Програми забезпечення молодих сімей житлом. Наголошувалося на відсутності державного фінансування, призупиненні через це житлового будівництва і невиконанні владою умов договору з будівельними кампаніями. Прийняте міською радою рішення зобов’язало відповідні виконавчі органи міської влади активізувати роботу щодо залучення інвестора-будівельника для початку житлового будівництва в місті. В міському бюджеті наступного року будуть передбачені кошти для співфінансування з державою.

Після детального обговорення на засіданнях профільних депутатських комісій під час пленарного засідання було прийнято Комплексну Програму профілактики злочинності в місті на 2011-2015 роки, а також Міську Програму розвитку футболу на наступні 2 роки. З текстами цих документів можна ознайомитись на офіційному сайті міста www.novograd.osp-ua.info .

Затверджено нормативно-правові документи регуляторного характеру


Рішенням міської ради №127 від 28.07.11 затверджено Порядок проведення громадських слухань щодо тарифів на житлово-комунальні послуги в місті. Рішенням міської ради №130 від 28.07.11 затверджено детальний план території центральної частини міста. Рішенням міської ради №131 від 28.07.11 затверджено Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста. Докладно із названими документами можна ознайомитися на офіційному сайті міста www.novograd.osp-ua.info у рубриці «Нормативна база», підрубриці «Рішення міської ради».

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн. (оновлено)
20.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування.

Докладніше...
Шановні громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!
20.09.2019

Повідомляємо, що 15 жовтня 2019 року закінчується термін подання заяв на забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування в 2020 році особами постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Докладніше...
Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків
19.09.2019

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa