Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
16.08.2019

Нарада з керівниками департаменту праці та соціального захисту населення міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підпорядкованих установ соціальної сфери, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
16.08.2019

Нарада – співбесіда міського  голови з  керівниками  відділу  культури і  туризму  міської  ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та  керівниками установ  культури і  туризму міської  ради щодо використання коштів на проведення капітальних видатків  за 7  місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів 

Докладніше...
15.08.2019

Нарада-співбесіда з керівником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, як головним розпорядником коштів міського бюджету та з керівниками підвідомчих установ, щодо використання коштів на проведення капітальних видатків за 7 місяців 2019 року та коштів з міського бюджету, що передбачені на потреби виборчих округів

Докладніше...
14.08.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Надання дошкільної освіти)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
У Новограді-Волинському пройшло Міжнародне свято літератуи та мистецтв «Лесині джерела».
01.08.2011

Протягом двох днів попри певні обмеження на державному рівні через трагічні події на шахтах Луганщини та Донбасу в нашому місті проходили культурно-мистецькі заходи в рамках 25-их ювілейних «Лесиних джерел». Програма свята була майже повністю реалізована. Свято розпочалося урочистим зібранням представників влади, громадськості та гостей міста у міському палаці культури ім. Лесі Українки. До пам’ятника всесвітньовідомої поетеси та землячки делегація зборів поклала квіти, на щоглах замайоріли прапори – держави, міста та свята. Із вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Володимир Загривий та головний режисер свята Микола Мартинюк, своє «Слово до Лесі» мовила науковець з Києва, яка впродовж багатьох років займається вивченням життя та творчості великого митця, Лариса Мирошніченко. Після офіційної частини глядачі переглянули виставу «Фараони» за п’єсою О.Коломійця у виконанні акторів місцевого народного театру.Наступного дня зранку в літературно-меморіальному музеї Лесі України відбулася літературна зустріч за участю лауреатів обласної премії Лесі Українки, науковців - лесезнавців, місцевих поетів та письменників. Вже стало доброю традицією під час «Лесиних джерел» вручати премії новим діячам літератури та мистецтва. До майже 40-а лауреатів минулих років долучилися ще четверо митців Житомирщини, яким премії вручив начальник обласного управління культури Юрій Градовський. Приємно зазначити, що серед номінантів і наш земляк - відомий у Новограді-Волинському художник Володимир Серафимович Лиманець. У святкових заходах в музеї брав участь онук молодшої сестри Лесі Українки Костянтин Петров із своїми дітьми. Костянтин Миколайович привіз дітей, щоб вони змогли безпосередньо пройти кімнатами колишньої домівки Косачів, доторкнутися до святинь на батьківщині своєї далекої родички.


Під час урочистого офіційного прийому з нагоди свята міський голова Володимир Загривий привітав гостей, учасників зарубіжних делегацій, презентував історію та сьогодення древнього та вічно молодого Звягеля- Новограда-Волинського. «Цей радісний, неповторний, самобутній захід у двадцять п’ятий раз збирає в єдине коло друзів, які приїхали вклонитися Лесиній батьківщині ,- сказав Володимир Іванович, - Це ми — новоград-волинці — породили, викохали, подекуди вистраждали — наше свято, яке збирає тисячі гостей і земляків!» У святкуванні взяли участь білоруська делегація з міста Рогачов на чолі з заступником голови райвиконкому Василем Корольчуком. Офіційну делегацію із Грузії очолював губернатор Зураб Арсошвілі, у її складі - творчий колектив "Чорнобривці" з міста Руставі та голова товариства Лесі Українки в Грузії Таріел Гоголадзе. Із російського міста Курська прибула делегація на чолі з депутатом міської ради Олександром Трубніковим .Дві делегації представили Польську республіку: з міста Ломжі на чолі з головою міської ради Мацеєм Борисевічем та Пясечинського повіту на чолі з головою ради повіту Марією Мьодушевською. Українську громаду з Республіки Хорватія представляла наша землячка Лариса Углешич. У святкових заходах також брали участь представники наших славетних боксерів, чемпіонів світу, братів Кличків брати - боксери Бурсаки Максим та Ігор.


Під час святкового прийому з нагоди 20-річчя з Дня незалежності України, 25-річчя Міжнародного свята літератури і мистецтв„Лесині джерела“ міський голова вручив найвищі відзнаки міста гостям, які всіляко сприяли економічному, культурному розвиткові міста. Зокрема, відзнака „Почесний громадянин міста Новограда-Волинського“ була вручена Джефрі Джону Кларку - головному інженер-резиденту фірми „Хайдер“ та Яремчуку Ярославу Григоровичу - начальнику відділу експлуатаційного утримання доріг, інженеру дочірнього підприємства „Волинський облавтодор“ відкритого акціонерного товариства „ДАК „Автомобільні дороги України“ за тісну співпрацю з міською радою, значний особистий внесок в організацію виконання ремонтних дорожніх робіт у місті.


Ще одну відзнаку –«Орден Звягель» - було вручено Ларисі Мирошніченко та Шевчику Павлу Роберту. Лариса Петрівна – старший науковий співробітник відділу рукописів Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка Національної академії наук України, кандидат філологічних наук отримала цю нагороду за вагомий особистий внесок у створення відділу вшанування пам’яті Лесі Українки літературно-меморіального музею Лесі Українки у місті та свої наукові дослідження про невідомі сторінки життя і творчої діяльності поетеси та її родини. Генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю „Церсаніт-Інвест“ Павел Роберт був відзначений високою нагородою міста за тісну співпрацю з міською радою, вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери міста, благодійницьку діяльність.

Подяки міського голови з нагоди ювілейного свята та за багаторічну співпрацю у напрямку налагодження партнерських стосунків отримали іноземні гості - голова Рогачевського виконавчого комітету Віктор Банчук (Білорусь), голова товариства Лесі Українки в Грузії Таріел Гоголадзе, Олександр Трубников – депутат Курських міських зборів , Ганка Галонзька – Президент відділу «Спільноти польської» з міста Ломжі, Староста Пясечінського повіту Ян Адам Донбек та голова Пясечінського повіту Марія Мьодушевська, представниця української національної меншини Вуковарсько-Сріємської області Хорватії Лариса Углешич.

Скориставшись присутністю іноземних гостей та з метою налагодження добросусідських відносин у галузях економічного, культурного партнерства міський голова Володимир Загривий підписав із представниками Курська (Росія) та Хашурі (Грузія) Протоколи про наміри співробітництва.

Світлана Чачина
Начальник відділу інформації та
зв’язків з громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!
19.08.2019

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядкучасткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 01.08.2019 № 1538 (додаток 7).  

Докладніше...
Відбудуться ремонтні роботи залізничної колії на переїзді
19.08.2019

20 серпня з 08:00 до 18:00  год. в зв’язку з виконанням невідкладних ремонтних робіт  рух автотранспорту через залізничний переїзд  на 337 км станції Новоград-Волинський, дільниці Коростень-Шепетівка, розташований на вул. Шевченка буде закрито.

Докладніше...
До уваги новоград-волинців! В Кол-центрі РЕМ нові номера телефонів!
16.08.2019

Нові номера телефонів Кол-центру за якими можна отримати інформацію з питань аварійних і планових відключень; якості електричної енергії, умов та режимів споживання; порядку підключення нових абонентів; послуг, пов’язаних із розподілом електричної енергії; цін (тарифів), вивірки заборгованості, внесення показів лічильника, порядку оплати за надані послуги, тощо: 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa