Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Система подання звітів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису
25.07.2011

Система подання звітів в електронній формі Пенсійного фонду України запроваджується на виканання Законів України „Про електронні документи та електронний документообіг”, „Про електронний цифровий підпис”, „Про загальобов’язкове державне пенсійне страхування”, Порядку застосування електронного підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 28.10.2004 № 1452, Порядку подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 19.05.2007 № 7-7.

Запровадження системи подання звітів в електронній формі має багато цілей. Найголовнішими є:
зменшення часу на підготовку та подання звітів страхувальником;
зменшення часу на обробку звітів органами Пенсійного фонду;
запровадження електронного документообігу між Пенсійним фондом і страхувальниками;
зменшення кількості помилок у звітах страхувальників.

Якщо проаналізувати місячну звітність, яка надходить до системи персоніфікованого обліку в місті Новоград-Волинський, можна зробити висновок, що обробка даних потребує великих ресурсів-робочих місць, часу, відповідних технічних засобів. Але кількість необхідних ресурсів можна зменшити шляхом подання звітів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису. 

Сьогодні ми приймаємо звіти до системи персоніфікованого обліку від страхувальників юридичних та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників на електронних або інших носіях. Обов’язковим елементом такої схеми є візуальний контроль на співпадання електронного варіанту з паперовим. Оригінальним є саме паперовий документ. 

В системі подання звітів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису, оригіналом є електронний документ, що надійшов від страхувальника. Цей звіт після проведення відповідних контролів безпосередньо заноситься у базу даних. В даному випадку спеціаліст не має права вносити в базу жодних правок. Це буде рівноцінним внесенню правок в паперовий документ. 

На сьогоднішній день Інформаційним центром персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України розроблено програмне забезпечення „Автоматизоване робоче місце”. Звіт Страхувальника” (АРМ ЗС) для формування та подання платниками звітів до управлінь Пенсійного фонду України. В АРМ ЗС започаткована уніфікація з метою формування всіх видів звітів до Пенсійного фонду. 

Для спрощення процедури формування страхувальником інформації розроблено механізм завантаження даних з програм, що використовуються бухгалтерами підприємств для розрахунку заробітної плати. В зазначеному програмному забезпеченні є відповідні контролі даних звітів. Таким чином, звіт в електронній формі формується у відповідному форматі з виконанням необхідних контролів. Це приводить до зменшення кількості помилок у звітах.

Це головні завдання, що стоять перед Системою подання звітів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису Пенсійного фонду України. 

Страхувальники за допомогою прикладного програмного забезпечення та АРМ ЗС формують звіти в електронній формі. Після формування за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, яке надається акредитованим центром сертифікації ключів, на звіт накладається криптографічний захист та до нього додається електронний цифровий підпис. Таким чином формується електронний документ – звіт до Пенсійного фонду України. 

Центр прийому звітів в електронній формі виконує роль управління Пенсійного фонду України в місті Новоград-Волинський. В центрі здійснюється прийом звіту, розшифрування звіту, перевірка електронного цифрового підпису, технологічні перевірки отриманого звіту. Після проведення усіх цих контролів страхувальнику передається квитанція, в якій зазначається результат прийому файлу, дата та час прийому.

Інформацію про Систему подання електронних звітів можна отримати на сайті http://www.spov.com.ua 


Начальник відділу персоніфікованого обліку,
інформаційних систем та мереж Храпійчук В.В.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa