Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
23.08.2019

Протягом січня-липня 2019 року до центру зайнятості звернулися та отримали послуги 3032 осіб, з них 1849 – це  громадяни міста. Працевлаштовані за цей період – 1785 осіб, з них мешканців міста – 1125.

Докладніше...
До уваги!
23.08.2019

На адресу Новоград-Волинської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, про те, що розглянуто заяву від 14.08.2019 року щодо наруги над могилами на кладовищі по вул. Чехова в м.Новоград-Волинському.


 
Докладніше...
Комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інформує
22.08.2019

У зв’язку з проведенням реконструкції та удосконаленням надання телекомунікаційних послуг змінено існуючі номери телефонів (04141):

Докладніше...
Новоград-Волинський міський центр зайнятості інформує
22.08.2019

У зв’язку з реконструкцією телефонної мережі, з 20 серпня 2019 року змінено існуючі номери телефонів (04141): 

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Керівники промислових підприємств Новограда-Волинського за економічно-стабільний розвиток міста
15.07.2011

14 липня відбулося чергове засідання Ради директорів промислових підприємств міста. Цього разу, напевне вперше майже 100 % на зустрічі були присутні всі керівники підприємств. Традиційно міський голова Володимир Загривий розпочав зустріч із аналізу виконання завдань, які були поставлені на попередньому засіданні. Володимир Іванович відмітив, що всі завдання, які були поставлені перед міською владою виконані. Міський голова коротко ознайомив присутніх із проблемами та роботами, які проводяться в місті. Основним завданням для керівників промислових підприємств є реалізація продукції, яку вони виробляють. Завдання міської влади - всіляко сприяти цьому.
Також Володимир Іванович повідомив про налагодження зв’язків із австрійськими урядовцями. Велику роль для покращення розвитку економіки міста відіграє перший економічно-інвестиційний форум, який відбувся в нашому місті в червні цього року. 


Наразі в Новограді-Волинському планується відкриття двох потужних промислових підприємств, це ТОВ „Факро-ЛТ“ – виробництво дахових вікон та ТОВ „Жако“ – кондитерська фабрика. Обидва підприємства планують запустити перші черги робіт до кінця року. Нові підприємства в місті це сотні робочих місць та суттєві надходження до бюджету. 


За інформацією заступника міського голови Сергія Колотова промисловими підприємствами міста за 6 місяців 2011 року вироблено продукції на суму 127,9 млн.грн., що на 17,8% (27,7 млн.грн.) менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зменшення обсягу виробництва обумовлено зменшенням замовлень, скороченням реалізації продукції (не бажанням підприємств працювати на склад).
Найбільший спад виробництва зафіксовано в галузі машинобудування (31,8%), хімічній (27,3%) та деревообробній промисловості (24,6%).
Найбільший темп росту забезпечили підприємства: ТОВ „Житниця“ – в 4,6 рази, ТОВ „Новотекс“ – 152,6%, ЗАТ ВКФ „Леся“ – 131,4%, МПТВП „Райдуга“ – 130,5%, ВАТ „Хлібозавод“ – 125,5%, ПАТ „Сільмаш“ – 118,2% . 

Обсяг реалізованої продукції в І півріччі 2011 року склав 162,6 млн.грн., що на 33,2% менше ніж у відповідному періоді минулого року.
Позитивним в роботі промислових підприємств є те, що стабільно виплачується заробітна плата, в повному обсязі сплачуються податки, створюються нові робочі місця.
Також Сергій Колотов, який ознайомив присутніх із роботою українського сотового оператора CDMA, його перевагами та перспективами забезпечення телефонним зв’язком усіх верств населення міста Новограда-Волинського.
На засіданні також був присутній начальник новоград-волинської державної податкової інспекції Володимир Каленський, який проінформував про підсумки діяльності промислових підприємств міста за січень-червень 2011 року. 

Аліна Кур’ята – начальник управління статистики розповіла про соціально-економічний розвиток міста у І півріччі 2011 року.
За повідомленням начальника відділу економічного аналізу та планування міської ради Світлани Карпінської, у 2011 році заплановано створити по місту 1450 робочих місць. За 6 місяців поточного року фактично створено 745, що становить 51% до запланованого. В порівнянні з відповідним періодом минулого року на 100 робочих місць створено більше. Кількість прийнятих працівників на новостворені місця – 226 осіб. Найбільше створено нових робочих місць на ПП „Бісквіто-Мілк“ – 71, ЗАТ ВКФ „Леся“ – 59, ТОВ „Західна торгова компанія“ - 18, ТОВ „Ековудс“, ТОВ „Мега-Майстер“ по 8, ТОВ „Фармавіта“ – 7 та ін. Зареєстровано 412 договорів між фізичними особами та найманими працівниками, зареєстровано 107 суб’єктів підприємницької діяльності.
За І півріччя 2011 року працевлаштовано безробітних з наданням дотацій роботодавцям – 22 чол., на суму 350 тис.грн. Найбільше скористалися цим видом послуг служби зайнятості ВАТ „Хлібозавод“, ТОВ „ Одена“, ПП „Архі-тектор“, ОСББ „ЖБК-1“, Творча архітектурна майстерня „Арх-студіо“, ЗАТ ВКФ „Леся“. 

Також протягом 6 місяців 2011 року 8 громадян отримали одноразову виплату допомоги для зайняття підприємницькою діяльністю. Використано із фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття 34,5 тис.грн., 44 чол. продовжили стажування на підприємствах з подальшим працевлаштуванням на цих же підприємствах: ВАТ „Хлібозавод“, ЗАТ ВКФ „Леся“, центр поштового зв’язку №4. На виплату матеріальної допомоги в період професійного навчання використано 8,0 тис.грн..
Також від керівників підприємств прозвучали нарікання на роботу Водоканалу, оскільки через постійні перебої в місті з водопостачанням блокується процес виробництва на підприємствах. 

Підсумовуючи роботу учасників зібрання, Володимир Загривий відмітив, що увагу та підтримку з боку міської влади відчує кожен, незважаючи на деякі відставання, що стосуються реалізації виробництва в порівнянні з минулим роком втішає те, що немає і не намічується скорочень робочих місць. Новоград-Волинський нині є суцільним будівельним майданчиком: ремонтуються дороги, освітні та культурні заклади, освоюються кошти для соціально-економічного розвитку міста.
По завершенні наради її учасники відвідали виробничу базу новоствореного підприємства ТОВ „Міськкомунсервіс“. Володимир Загривий проінформував що рішенням міської ради створено ТОВ „Міськкомунсервіс“ на базі комунального підприємства „Міськкомунсервіс“, де 51,0% - комунальна власність, 49,0% - приватна. Виробнича база новоствореного підприємства буде розташована на базі одного із приміщень ВАТ „Новоград-Волинське РТП“, яке знаходиться на вул.Чехова.


Відділ інформації та зв’язків
із громадськістю міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
До уваги! Проводиться процедура громадських слухань
23.08.2019
З 23 серпня по 23 вересня 2019 року проводиться процедура громадських слухань з розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації: Генеральні плани та плани зонування, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку) населених пунктів Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці Новоград-Волинського району Житомирської області.
Докладніше...
23.08.2019

Графік засідань постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання

Докладніше...
У ЗВ'ЯЗКУ З ВЕЛИКОЮ КІЛЬКІСТЮ КОМАНД, ЗМІНИ ПОЧАТКУ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ!
23.08.2019

25 серпня 2019 року о 12:00 годині на території ЗОШ №6 за сприянням міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбудеться Кубок Незалежності з пляжного волейболу до Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. 

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa