Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Офіційна інформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
17.09.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради

Докладніше...
17.09.2019

Оновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМООновлено номера телефонів КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

 
Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)

 

Докладніше...
16.09.2019

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік Відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради (Інші заходи в галузі культури і мистецтва)

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради відбулася жвава принципова розмова в інтересах мешканців територіальної громади
14.07.2011

З метою створення нових робочих місць

Чергове  засідання виконавчого комітету міської ради розпочалося із обговорення питання щодо вдосконалення організації роботи міських установ у створенні нових робочих місць для новоград-волинців. Директор міського центру зайнятості Віктор Сербін поінформував присутніх про те, що в установі створені всі належні умови для ефективної роботи з клієнтами.
За допомогою сучасних засобів інформації (комп’ютерів, тач-скринів) безробітні громадяни без сторонньої допомоги дізнаються про наявність вільних вакансій, організацію оплачуваних громадських робіт, про професійне навчання за направленням служби зайнятості. Роботодавці в свою чергу мають змогу ознайомитись з професійно – кваліфікаційним складом безробітних, підібрати необхідних працівників, отримати консультації.

Впродовж 6 місяців 2011 року з метою пошуку роботи до центру зайнятості звернулося 2443 людини, які мешкають в місті. Працевлаштовано 733 громадяни міста, тобто кожен третій. Наразі в місті є 300 вакансій. Найбільш  запитуваними є кваліфіковані робітники, зокрема газоелектрозварювальники, електрики. 22 новоград-волинців працевлаштовані на дотаційні робочі місця. З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття роботодавці отримали майже 350 тисяч гривень. В цьому році впродовж 6 місяців 44 чоловіки з міста стажувалися на підприємствах з подальшим працевлаштуванням на цих же підприємствах. 
З метою підтримки підприємницької ініціативи незайнятих громадян 8 з них отримали одноразову виплату допомоги, що дало їм можливість розпочати власну справу.    Для таких осіб проводилось навчання з «Основ підприємницької діяльності».
Для тих, хто дійсно хоче працювати і для кого в даний час відсутня підходяща робота, служба зайнятості запропонувала тимчасові роботи. 128 городян брали участь у громадських роботах з благоустрою територій міста, у КП “Міськкомунсервіс”, міському центрі «Спорт для всіх», міськрай ТМО, Територіальному центрі. 
Одним із найсуттєвіших завдань політики зайнятості населення на сьогоднішній день є створення додаткових робочих місць. На 2011 рік в місті  заплановано створити 1450 нових робочих місць. За 6 місяців вже створено 745, найбільше на ПП «Бісквіто-Мілк», швейній фабриці «Леся», ТОВ «Західна торгова компанія», ТОВ «Ековудс», ТОВ «Мега-Майстер», ТОВ «Фармавіта» та інших.

За даними відділу державного Реєстру осіб – 107 чол. з міста були зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності. На жаль констатуємо той факт, що 313 громадян  вирішили скасувати державну реєстрацію своєї підприємницької діяльності.
З метою профорієнтації центр зайнятості плідно співпрацює з навчальними закладами, проводячи презентації професій, профорієнтаційні уроки, екскурсії на підприємства, профдіагностичне обстеження з метою професійного визначення.
Міський голова Володимир Загривий, позитивно оцінюючи діяльність міського центру зайнятості, наголосив на необхідності більш ефективно використовувати можливості громадських робіт. Зокрема на комунальних та державних підприємствах міста. Адже фронт робіт з благоустрою територій, ремонтів досить обширний. Рішенням виконавчого комітету в рамках соціального партнерства утворений міський координаційний комітет який сприятиме зайнятості населення, на чолі із заступником міського голови Сергієм Колотовим. До нього увійшли представники від влади, роботодавців, профспілок, затверджено положення про нього.
Міському центру зайнятості виконком порекомендував до кінця року скласти прогноз попиту та пропозицій на робочу силу. За  співпраці із керівниками підприємств, організацій поліпшити професійну підготовку і перепідготовку працівників, навчання новим професіям, яких потребує ринок праці в місті.
 
Проводове радіомовлення в місті має безперебійно функціонувати
Саме такий висновок зробили члени виконавчого комітету, обговоривши інформацію начальника ЦТП № 10 Житомирської філії ВАТ „Укртелеком“ Віктора Міліна. На роботу радіоточок в оселях новоград-волинці постійно нарікають у зверненнях до міського голови, на сторінках місцевих ЗМІ. За словами директора редакції міського радіомовлення Лариси Гембарської за останні 1,5 року кількість радіоточок скоротилася на 600, частина мешканців, місяцями чекаючи ремонтників, змушені відмовлятися від послуг. Начальник ЦТП № 10 наголошував на недостатності коштів, вимушеному скороченні працівників. Зменшення  кількості радіоточок, пояснював  зниженням попиту на таку послугу серед населення. Від  імені людей поважного віку голова ветеранської організації міста Костянтин Малов висловив прохання зберегти систему місцевого радіомовлення та зробити ефективнішим стаціонарний телефонний зв'язок. Адже для багатьох з них ці засоби зв’язку є єдиною можливістю спілкування та отримання інформації. 

Функціонування радіомовлення потрібне і для повідомлення про надзвичайні ситуації чи стихійне лихо. Директор МНВП „Мальта“ Олександр Каліновський повідомив про те, що програми 3-х FM радіостанцій можна слухати і по мережах кабельного телебачення. У прийнятому рішенні виконавчий комітет поставив вимогу до керівництва ЦТП № 10 своєчасно виконувати ремонти радіомереж, не допускати подальше скорочення кількості радіоточок на території міста, а на майбутнє навіть їх збільшити. Керівництво ОСББ повинно контролювати стан радіоліній на своїй території, сприяти діяльності працівників телекому. Керівники підприємств, установ та організацій міста мають забезпечити функціонування хоча б однієї радіоточки з метою забезпечення прийому сигналів оповіщення в разі надзвичайних ситуацій. Міська влада звернеться найближчим часом до керівництва обласної філії ВАТ „Укртелеком“ з проханням виділити кошти для розвитку мереж проводового радіомовлення в місті та укомплектування штату операторів відповідного підрозділу.
 
Хто ж господар на території нашого міста?
В ході обговорення рішення „Про поточне будівництво в місті“ досить жвава дискусія виникла щодо діяльності операторів, які надають послуги Інтернету. На території міста наразі працює декілька таких підприємців, які вже набули авторитету та впливу, створили власні мережі. Останнім часом ще дві немісцеві фірми мають бажання розгорнути в місті мережу широкосмугового доступу до ресурсів Інтернету за новітніми технологіями, не маючи при цьому необхідних дозволів. Наймані працівники однієї з них, вже навіть уклали сумнівного змісту договори із ОСББ та на горищах деяких багатоквартирних будинків почали господарювати, встановлюючи свою апаратуру. Члени виконкому, фахівці міської ради були одностайні в тому, що будь-яка підприємницька структура мусить здійснювати свою діяльність у відповідності до чинного законодавства, зокрема і Закону „Про місцеве самоврядування в Україні“. 

Не можна ігнорувати рішення місцевої влади, думку територіальної громади та висновки управління архітектури та будівництва міської ради. Операторам пропонують використовувати наявні кабелі, щоб не обплутувати багатоповерхівки проводами, як павутинням, шкодячи при цьому дахам, горищам, стінам. До того ж ніхто з них не турбується про наслідки такої діяльності для здоров’я мешканців, про сплату коштів до місцевого бюджету, легальне працевлаштування своїх фахівців. Попри те, що нові оператори обіцяють безкоштовний Інтернет у всі навчальні заклади, вони не передбачають проведення своїх мереж у віддалені райони міста. Тобто шукають найлегші шляхи, що фактично вже прокладені їх попередниками - прагнуть у багатоповерхові будинки. 

А хто ж буде проводити мережі на околиці, щоб їх мешканців забезпечувати таким благом цивілізації як Інтернет? Безумовно складовою ринкових відносин в економіці є конкуренція, але вона ж має бути у правовому полі. За словами міського голови та членів виконавчого комітету вперше до міста приїхали не з бажанням зробити щось корисне, а наполягаючи на задоволенні  лише своїх бізнесових інтересів. Тому виконавчий комітет міської ради вирішив  довивчити цю проблему. суб’єктам  підприємницької діяльності запропоновано долучитися до пайової участі у створенні соціальної інфраструктури міста. Вони також мають отримати відповідні дозвільні документи, надати міській владі плани своєї роботи в різних районах міста в тому числі і в приватному секторі, де проживає 52% новоград-волинців. Отже, остаточне рішення виконкому прийматиметься через деякий час. І воно буде в інтересах більшості жителів міської громади. Від присутніх на засіданні представників ОСББ міський голова зажадав більш відповідального ставлення до прийняття рішень щодо співпраці із тими підприємцями, які ігнорують думку влади.
 
Під час „Лесин джерел“ радимо отримувати насолоду від виступів артистів-аматорів, а не від спиртного
Вже традиційно міська влада обмежує продаж алкоголю під час проведення в місті загальноміських заходів. Мотив нещодавно прийнятого рішення виконкому міської ради – забезпечити належні умови для відпочинку громадян, охорони громадського порядку та громадської безпеки також і під час проведення Міжнародного свята літератури та мистецтв „Лесині джерела“ у 2011 році. Отож рішенням виконавчого комітету з 16 години 30 липня до 8 години 31 липня заборонено продаж алкогольних напоїв на всій території міста Новограда-Волинського за винятком закладів громадського харчування.
Нагадуємо про те, що стаття 178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді» Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Оберіть 5 проектів, які у 2020 році отримають можливість бути реалізованими коштом міського бюджету на загальну суму 500 тис. грн.
17.09.2019

На розгляд мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ пропонується 22 проекти, які пройшли погодження представниками виконавчих органів влади, членів робочої групи з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в місті Новограді-Волинському, не перевищили кошторис (100 тис. грн.) та є допущеними до голосування. 

Докладніше...
ІРЦ приймає електронні звернення від батьків
17.09.2019

В зв’язку з переходом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» міської ради до роботи в єдиній автоматизованій системі «ІРЦ», повідомляємо, що батьки або законні представники дитини за допомогою порталу інклюзивної освіти мають змогу: 

Докладніше...
Конкурс з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки
17.09.2019

Новоград-Волинська міська рада оголошує про проведення конкурсу з вибору виконавця робіт з розробки проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки для створення об’єкту - міський сквер відпочинку.

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
ПошукУкраїнські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa