Головна
Міська громада
Аукціони, тендери та конкурси
Сервіс та відпочинок
Контакти Сайти про місто

Iнформація

Центр надання адміністративних послуг
Економіка і бізнес
Міжнародне
співробітництво
Енергозбереження
Будівництво та земельні відносини
Житлово-комунальна
галузь
Гуманітарна сфера
Архів новин
Актуально про головне
27.12.2019

Паспорти бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)

Докладніше...
27.12.2019

Протокол засідання конкурсної комісії Новоград-Волинської міської ради на зайняття посади директора КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»

Докладніше...
26.12.2019

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР трудового колективу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» на 2019–2021 роки

Докладніше...
Результати щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня
26.12.2019

Новоград-Волинський міжрайонний відділ Державної Установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що за результатами щоденних моніторингових вимірювань потужності поглиненої у повітрі дози гамма-випромінювання, проведених за період з 19 по 26 грудня 2019 року на відкритій місцевості у контрольній точці вимірів за адресою м. Новоград-Волинський вул. Н.Оржевської, 8, встановлено: середній показник - 18 мкР/годину, що не перевищує величину природнього радіаційного фону для території України (10-25 мкР/год).

Докладніше...
Всі новини
Електронні звернення
Шановні відвідувачі, ви можете звернутися до посадових осіб, зокрема міського голови, секретаря міської ради, першого заступника та заступників міського голови, керуючого справами, а також начальників управлінь та відділів виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити форму, подану нижче.
Зверніть увагу, що лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо надання відповіді у встановлений законодавством термін.
Заповніть будь-ласка всі поля (обов’язково) і натисніть "Надіслати".
Ваше прізвище, ім'я та по батькові:
Контактний телефон:
Адреса проживання:
E-mail:
Текст запитання:
Архів запитань та відповідей
Увага! Відповідь отримають лише ті, хто коректно вказав свої контактні дані.
Управління Державної служби
Державна підтримка енергозбереження

GISMETEO: Погода по г.Новоград-Волынский

 
Знайомство з містом Фотогалерея
Візитівка міста
Історія міста
Символіка
Історичні пам'ятки
Карта міста
Онлайн трансляції
Міські новини
Новоград-Волинський: другий рік у місті працює Школа „Обдарована дитина“
24.06.2011

Освітяни міста наполегливо працюють над поглибленням змісту та урізноманітнення форм розвитку творчих здібностей учнів та залученням їх до інтелектуальних змагань та випробувань. Саме з цією метою у рамках міської програми «Обдаровані діти» та з цілю створення умов для організації якісної підготовки учнів міських загальноосвітніх шкіл до вивчення навчальних предметів у Новограді-Волинському другий рік організовується робота Школи «Обдарована дитина». Відкрита школа за рішенням виконкому та затверджена міською Програмою «Обдаровані діти». Засновником та відповідальним за її роботу є інформаційно-методичний центр управління освіти і науки міської ради. Робота Школи є формою додаткової освіти, яка забезпечує розвиток інтелектуальних можливостей учнів загальноосвітніх шкіл міста, здобуття якісної освіти у відповідності до їх особистісних потреб, індивідуальних здібностей з використанням нових педагогічних технологій.На підставі необхідної підготовки до обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у Школі функціонувало 15 відділень (класів, груп), у кожному з них працювали 2 вчителі У цьому році збільшена кількість годин для кожного відділення та змінено принцип оплати праці керівників відділень. Серед педагогів - найкращі вчителі міста з того чи іншого навчального предмету, які мають досвід та досягнення у роботі зі здібними дітьми.Склад учнів у відділеннях забезпечується відповідно необхідності кількісного відбору на обласний етап олімпіад (рейтингу команди міста з предмету на обласній олімпіаді). Зарахування у Школу здійснюється за результатами міських олімпіад з базових предметів (попередньої навчальної діяльності, участі у конкурсах, турнірах тощо) та поданих школярами заяв. Серед форм навчання школярів вчителі активно використовують лекції, семінари, практичні роботи, розв’язування задач підвищеного рівня складності, домашні творчі завдання, контрольні роботи, заліки, інші форми навчання, які не суперечать нормативним документам Міністерства освіти і науки України. У Школі «Обдарована дитина» здійснюється поточне і підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до критеріїв, затверджених Міністерством освіти і науки України.За результатами навчання, контрольного тестування, відгуків вчителів найкращі учні стали учасниками міської команди на обласну олімпіаду. Діти, які не пройшли навчання у Школі «Обдарована дитина» або не показали необхідний рівень знань, до участі в обласних олімпіадах не запрошуються. Засновники сподіваються, що Школа сприятиме удосконаленню науково-методичної бази для роботи з обдарованими дітьми, підвищенню суспільного авторитету обдарованих дітей та їх наставників, поширюватиме позитивний досвід роботи з обдарованою молоддю серед педагогічних працівників навчальних закладів міста.

Вчителі, відповідальні за роботу відділень школи, мали право самостійно обирати форми та методи роботи на навчальних заняттях, встановлювати узгоджений з ІМЦ та дітьми розклад занять. Керівники шкіл (НВК, ЗОШ №2, СШ №4, ЗОШ №7, №8, №9, колегіуму), на базі яких працювала Школа, в основному створювали необхідні умови для роботи відділень та здійснювали контроль за їх проведенням.

За результатом анкетуванням вчителів шкіл міста, яке провів у 2010 році ІМЦ, 100% опитаних вважають заняття у школі корисними для дітей, 65% відмічають необхідність удосконалювати форми та зміст занять, 46% радять залучати до Школи більшу кількість дітей, 20% пропонують перевести обдарованих дітей на індивідуальне навчання, 15% вважають необхідним залучати до роботи у школі найкращих вчителів й тільки вчителів вищої категорії, 80% відмічають необхідність збільшення кількості годин для роботи у школі «Обдарована дитина» (45% - організувати її роботу протягом всього навчального року), 75% пропонують проводити спеціальне навчання вчителів для роботи з обдарованими дітьми, 68% вважають, що заняття у школі сприяє перевантаженню учнів. На жаль, більша кількість керівників відділень констатує факт призупинення додаткової роботи з дітьми «рідних» вчителів у своїх школах…

Безумовно, попереду глибокий аналіз роботи з обдарованими дітьми, пошуку резервів та обговорення проблем, але, підводячи підсумки другого року роботи міської Школи «Обдарована дитина», підкреслимо позитивну динаміку у кількісному показнику серед переможців обласних олімпіад школярів Новограда-Волинського: 2009 – 29 призерів; 2010 – 31; 2011 -38! Це означає: Школа сприяла покращенню роботи з обдарованими дітьми у нашому місті та внесла свій вклад у збільшення кількості переможців на обласних олімпіадах

...У новому навчальному році давайте разом шукати шляхи покращення результативності роботи з обдарованим дітьми!

Найбільш результативно працювали у міський Школі «Обдарована дитина»: Волошина Л.Є., вчитель української мови колегіуму; Тапал Н.В., вчитель математики НВК; Васянович Ж.М., вчитель географії ЗОШ №9; Макарчук Л.В., вчитель географії СШ №4; Андрійчук О.Л., вчитель історії колегіуму; Гуцул Т.П., вчитель історії НВК; Дідковський В.Л., вчитель інформатики ЗОШ №7; Євтушина М.О., вчитель хімії НВК; Андрійчук Л.М., вчитель англійської мови НВК; Савчук Т.А., вчитель англійської мови НВК; Вітренко В.В., вчитель німецької мови НВК; Примак О.М., вчитель технічної праці ЗОШ №8; Маланяк С.І., вчитель правознавства колегіуму; Алєксєєнко М.Т., вчитель фізики колегіуму; Гончарук Т.В., вчитель біології колегіуму; Ковальчук Н.С., вчитель обслуговуючої праці колегіуму; Долян В.В., вчитель російської мови ЗОШ №7; Сухова О.І., вчитель російської мови ЗОШ №7; Юрченко О.М., вчитель біології НВК.

П.К. Ліневич,
завідувач інформаційно-методичного центру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 
Новоград-Волинський - туристичний
 
Новоград-Волинський - батьківщина
Лесі Українки
Прийом
громадян
Оголошення
Графік «гарячих ліній» на січень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07, 067-771-15-07
28.12.2019

02.01.2020 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину», відповідає, Олена Котова – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

Докладніше...
Запрошуємо на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх»
28.12.2019

Хочете весело, цікаво та незабутньо провести час? Завітайте 29 грудня о 18:00 год. на площу Лесі Українки на концертну програма гурту «Капелюх». Отримайте заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Докладніше...
Запрошуємо на урочистості та концертну програму
27.12.2019

З нагоди 76-ї річниці визволення Новограда-Волинського від нацистських окупантів запрошуємо новоград-волинців та гостей міста 03 січня 2020 року до участі у заходах:

Докладніше...
Всі оголошення
Опитування
Чи були хоч раз порушені Ваші права як працівника роботодавцем? (несвоєчасна оплата праці; невиплата заробітної плати; неофіційне працевлаштування; виконання робіт, не передбачених трудовим договором; незаконне звільнення; тривалість робочого дня більша за встановлену законом; тощо)
   Так, порушувались
   Ні, не порушувались
Результати
Архів опитувань
Пошук
Українські міста в Iнтернеті
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

TyTa